54. KFPP Opole 2017

Czyli o Eurowizji, festiwalach w Opolu, Sopocie, galach i innych koncertach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: 53. KFPP Opole 2016

Post autor: Margaret »

Wiem, że powinnam założyć nowy post, ale zostawię wiadomość tutaj.

Moje przemyślania dotyczą Opola #2017

Ogłoszono uczestników Premier i Debiutów a Edzi tam nie ma ....

sądziłam, że skoro premiera już wkrótce, między wiosną a latem, to Donatanowi będzie zależało na promocji i wyśle piosenkę do Opola na koncert Premier a tu nici ....

Sopot Festiwal też już zabookowany ....

A Edzia w DDTVN mówiła, że planuje 2-3 festiwale ...
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: 53. KFPP Opole 2016

Post autor: MacLean »

Może liczyła pojawi się na jakimś koncercie niekonkursowym. Co roku w Opolu coś tam wspominają chyba :-p
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: 53. KFPP Opole 2016

Post autor: Fan25 »

@Margaret Musisz byc przygotowana na to, ze Edyta wezmie udzial w tych festiwalach albo nie, poniewaz najwieksza zaleta Gorniak jest talent, a najwieksza wada klamstwo.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 53. KFPP Opole 2016

Post autor: karen »

Nie wiadomo co z :edi: , ale raczej pewne że Kayah nie usłyszymy w Opolu

http://www.pudelek.pl/artykul/110339/ja ... _andrusie/
MacLean
Impossible
Impossible
Posty: 1809
Rejestracja: 25 kwie 2009, 0:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: KAYAH

Post autor: MacLean »

Artur Andrus nie po raz pierwszy miałby paść ofiarą dobrej zmiany. Choć wymieniany jest razem z Kayah jako pozycja na czarnej liście, do tej pory nadaje w Polskim Radiu. 8P Pierwsza plota została zdementowana przez W. Manna, a drugiej zaprzeczyła M. Rodowicz.
Maryla wczoraj Kasię zaszachowała, dając publicznie do zrozumienia, że menadżer artystki takiego formatu daje wiarę plotkom. Maryla umiała sprawdzić je w TVP, a inni nie. Niestety, takie powstało wrażenie.
Kayah w związku z tym nie miała wielkiego wyboru. Tym bardziej, że Nosowska, cenzura itp.
Teraz to Maryla ma zagwozdkę... I pewnie przes...ne w środowisku :beczy:
Pan Lis już namawia inne stacje(?) do zorganizowania koncertu alternatywnego :-p
A może ktoś kto się na tym zna zorganizuje wielki koncert "alternatywny" z Kayah, Nosowska i innymi artystami niesprzedajnymi?
Ostatnio zmieniony 17 maja 2017, 22:35 przez MacLean, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: KAYAH

Post autor: Aro »

I bardzo dobrze, że nie wystąpi. Teraz chcą wszystkim wmówić, że nie ma cenzury w TVP. Nosowska mam nadzieję też jednak się nie zdecyduje. Niech sobie Maryla Zenka zaprasza i w disopolowym aranzu wykonuje "Niech żyje bal".
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: KAYAH

Post autor: Piter »

A mi jest żal Maryli, choć rozumiem decyzje Kayah i Nosowskiej.
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: KAYAH

Post autor: niuto »

No trochę to niefajne. Bo Marylka się prawdopodobnie wstawiła za koleżanką, a ta ja olała. O ile rzeczywiście nie była to afera rozdmuchana z plotki :P Kayah jest jej najwiekszą wygraną. Więcej zyskała na tej rezygnacji, niż na potencjalnym występie :)
fifi
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 21 lut 2017, 7:34
Lokalizacja: Polska

Re: KAYAH

Post autor: fifi »

A mi się podoba jak Nosowska w swoim oświadczeniu napisała:
Panie i Panowie. W tej cichej i samotnej sekundzie przed snem, stajemy sami przed sobą, nadzy i prawdziwi, a wszelkie konteksty w jakich występujemy w relacji ze światem przestają mieć znaczenie. To wtedy dociera do nas, że bycie człowiekiem jest darem i zobowiązuje. Tylko my wiemy, tak naprawdę, jakie noty możemy sobie wystawić. Nie wystąpię w Opolu, bo wykluczenie, w jakiejkolwiek odsłonie, uznaję za zawstydzające. Gdyby mój syn otrzymał zaproszenie na urodziny kolegi, którego mama nie uwzględniłaby na liście dzieci (i tu dowolnie): z domów niezamożnych, innego wyznania itp. – to zostałby w domu. Po prostu. Po ludzku. Ślę ukłony, ze słonecznego ponad podziałami Mokotowa.
No to na kogo by wyszła Kayah po wstawiennictwie Maryli u Kurskiego gdyby jednak wystąpiła?
Nosowska zrezygnowała po jej wykluczeniu a ta ma teraz najnormalniej w świecie wyjść tam na scenę i zaśpiewać?
Żal Maryli bo to jej święto ale może mogła od razu postawić warunki a nie potem cerować dziury które się wydarły...
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

54. KFPP Opole 2017

Post autor: ray »

Maryla powiedziała dzisiaj:
Maryla Rodowicz pisze:Przeczytałam oświadczenie Kayah. Jest mi z tego powodu przykro. To dla mnie bardzo trudna sytuacja, rozważam wycofanie się z festiwalu w Opolu.
I kurczę... Teraz ona jest w najtrudniejszej sytuacji. Pewnie z jednej strony bardzo by chciała mieć swój jubileusz na festiwalu w Opolu, a z drugiej - nie chce wyjść na osobę bez honoru. Już w zeszłym roku zaliczyła szeroko komentowaną wpadkę wizerunkową (krytyka naszych piłkarzy po przegranej na Euro), a teraz jesienią ma wydać nową płytę. Musi więc podjąć przemyślaną decyzję... I po wczorajszym wystąpieniu u boku Kurskiego w TVP niełatwo jej będzie wyjść z tego z twarzą...
Według mnie, najlepiej by było, gdyby Rodowicz zrezygnowała z udziału w tegorocznym festiwalu i dogadała się z Polsatem albo z TVN - niech któraś z tych stacji zorganizuje jej duży koncert jubileuszowy z udziałem Kayah, Nosowskiej, a najlepiej również i Górniak, Steczkowskiej i Dody. :)
Wokół tegorocznego festiwalu w Opolu zrobiła się już taka afera, że naprawdę nie warto brać w nim udziału.
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: KrzysiekF »

Premiery ciekawe szczególnie anty kościelny utwór Dr Misio :PP

Katarzyna Cerekwicka - "Bez Ciebie"
Dr Misio - "Pismo"
Golec uOrkiestra - "Hop na top"
Lanberry - "Zagadka"
Monika Lewczuk i Antek Smykiewicz - "Biegnę”
Pectus - Iluzja",
Kasia Popowska - "Tyle tu mam",
Izabela Trojanowska - "Skos",
Szymon Wydra - "Dla Ciebie",
Zakopower - "Było minęło",
Patrycja Zarychta - Uwolnij mnie" (dzika karta TVP)
NaVi Feat. Damian Ukeje - "Teraz wiem" (dzika karta TVP)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: addar »

tyle tu mam fajna jak na barachło co nagrywa kasia
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: KrzysiekF »

Nie wyobrażam sobie , żeby nie wygrali Golcowie :lol3: Wieś tańczy i śpiewa.
karen
Impossible
Impossible
Posty: 1741
Rejestracja: 22 maja 2011, 15:31
Lokalizacja: z ...............

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: karen »

Premiery to jeszcze nic, "najlepiej" zapowiada sie niedzielny koncert z muzyką taneczną-podczas którego wystąpią ;
Podczas tego niezapomnianego wieczoru zabrzmią przeboje największych gwiazd polskiej sceny: Urszuli, Kombii, Jerzego Połomskiego, Blue Cafe, grupy Bolter, Haliny Frąckowiak i Izabeli Trojanowskiej. Bez tych hitów nie ma dobrej zabawy.
A poprowadzą go-UWAGA to nie ścieema -Edyta Herbuś i Norbi

Dzisiaj miała byc konferencja prasowa z artystami-mielismy poznac wszystkich wykonawców wszystkich koncertów,ale we wtorek została ona odwołana, wiadomo dlaczego...
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: 54. KFPP Opole 2017

Post autor: Flux »

Maryla Rodowicz pisze:Politycy odchodzą,muzyka zostaje.Poszłam do tv walczyć o Kaję,a Kaja się wycofała.Nie zmieni to mojego stosunku do niej i uwielbienia dla jej talentu. Opole to miejsce bliskie mojemu sercu.Tam debiutowałam i tam będę
świętować swoje 50-lecie. W koncercie wystąpi wielu gości,którzy przygotowują muzyczne niespodzianki ,od wielu tygodni. Feel,Margaret,Kasia Popowska,Ula Dudziak,Andrzej Lampert,Audiofeels,Ukeje,Kozak System,Pectus,Helena Vondrackova,Grzegorz Skawiński,Włodek Pawlik,Marcin Wyrostek,Janek Kliment. Nie dajmy się podzielić.niech żyje muzyka.M
Więc w takim zestawie będzie świętować Maryla. Szkoda, że zaproszono tak mało znaczących jak Feel czy Margaret a zabraknie Kayah i Nosowskiej.
ODPOWIEDZ