Tylko Ty

Utwór promujący film "Dywizjon 303: Historia prawdziwa"

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Tylko Ty

Post autor: dorota »

strzalka21 pisze:Piosenka do bani.

haha, krótko i na temat :P

ja tam się ciesze, ze Edyta w ciągu roku wydała 3 piosenki: Andromede, Dom dobrych drzew i Tylko ty,
nie sa to arcydzieła, ale przynajmniej COŚ nagrała ....
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tylko Ty

Post autor: endeven »

Tak sobie siedzę i mysle, patrzę i patrzę, @dorka dla mnie to przepaść między 3 ostatnimi piosenkami Edyty, a tymi 3 nagranymi z dustplastic....
Your High > Andromeda
Glow On > Dom dobrych drzew
Oczyszczenie > Tylko Ty

Generalnie współpraca z dustami to był ostatni przebłysk, jakis jednolity mianownik, jakis kierunek, odrobina konsekwencji.. Teraz to jest totalny chaos, misz masz, łapanie czego sie da by COŚ nagrać. smutny obrazek.

Ciągle jednak mam nadzieję, że Edyta zaśpiewa na trasie akustycznej Tylko Ty. Byłoby to wyzwanie na zywo
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Tylko Ty

Post autor: ANETA »

Byłam na filmie. Bardzo dobry. Każdy patriota bedzie usatysfakcjonowany - sprawia, że czujesz rozpierającą dumę, że jesteś Polakiem. Główne role dobrze obsadzone. Wątek miłosny jest tam tylko dodatkiem, niewiele czasu mu poświęcono, spodziewałam się czegoś więcej ale wiem, że to film historyczny a nie komedia romantyczna.

Uważam, że pospieszyli się z premierą, mogli ją dać w połowie wrzesnia lub w październiku. Wtedy szkoły by się wybrały. Premiera w weekend poprzedzający rozpoczecie roku to głupota, kto ma do tego głowę, wszyscy biegają między zeszytami i plecakami.

A piosenki Edyty faktycznie nie ma, pojawia się jej obcojęzyczna wersja w filmie ale Edi nie ma nawet na napisach koncowych co też mnie trochę rozczarowało.

Jednak film oceniam na 4+ . Polecam.
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2018, 9:11 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: Tylko Ty

Post autor: dorota »

endeven pisze:Tak sobie siedzę i mysle, patrzę i patrzę, @dorka dla mnie to przepaść między 3 ostatnimi piosenkami Edyty, a tymi 3 nagranymi z dustplastic....
Your High > Andromeda
Glow On > Dom dobrych drzew
Oczyszczenie > Tylko Ty


no nie są to arcydzieła, ale coś tam jest
poza tym piosenka fimowa/serialowa to troche inna para kaloszy....
nie ma co porównywać

szkoda, ze nie powstała cała płyta z Dustami ... dobrze się zapowiadało ....
jak to sie mówi: żarło, żarło i zdechło :roll: :evil:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Tylko Ty

Post autor: ANETA »

A ja dziękuję Bogu, że te jej GlowOny upadły bo nie lubię jej w takich klimatach. Fryzury, stroje - tragedia.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tylko Ty

Post autor: endeven »

co do filmu, tego z Edytą (jak sie okazuje i tak bez niej) i tego drugiego, to recenzenci nie polecajo, ani jednego ani drugiego. Tu np kolejne zestawienie -> DYWIZJON 303 RAZY DWA, CZYLI TĘSKNOTA ZA POLSKĄ „LISTĄ SCHINDLERA” -> http://krytykapolityczna.pl/kultura/fil ... chindlera/
ANETA pisze:Każdy patriota bedzie usatysfakcjonowany - sprawia, że czujesz rozpierającą dumę, że jesteś Polakiem.
czyli nie dla mnie kiełbasa patriotyczna.
Podobno Ci bohaterowie sa tak bohaterscy, że nawet się nie upocą, nie usmarują, nie zgniotą mundurku, nie mają też żadnych chwil słabości, bo w razie czego zawsze mozna sobie zaśpiewac hymn i rozterki mijają.
ANETA pisze:A ja dziękuję Bogu, że te jej GlowOny upadły bo nie lubię jej w takich klimatach. Fryzury, stroje - tragedia.

wyjdź z tej szafościanki.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Tylko Ty

Post autor: Flux »

Film zaiste jest słaby. Przede wszystkim postaci są papierowe, nie z krwi i kości. Nie mają motywacji, rozterek, nawet cech charakteru. Wszystko jest tutaj ugładzone, nie czuć powagi sytuacji. Ba, nawet hulanki i swawole ograniczają się do jakichś scen w pubie, a romantyczne uniesienia, o których śpiewa Edyta to co najwyżej scena taniego podrywu podczas badania wzroku pilotów czy jakiś wcale nie namiętny pocałunek. Sceneria łóżkowa to migawka z pobudki, chemii między bohaterami brak. W zasadzie tylko Adamczyk ma tutaj jakąś charyzmę ale też niewiele do zagrania. Walorów edukacyjnych również brak, wbrew tytułowi z historią wiele wspólnego nie ma. Samoloty skąpane w blasku wchodzącego czy zachodzącego słońca to jeszcze za mało, żeby obudzić postawę patriotyczną. Może archiwalne zdjęcia wplecione w obraz... Choć piosenkę Edyty oceniam raczej nisko, to i tak jest najlepszym elementem składowym, choć nie jest ściśle powiązana a co najwyżej inspirowana wydarzeniami, które nieudolnie film prezentuje.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko Ty

Post autor: ray »

Tylko Ty w dalszym ciągu niedostępne na Spotify, w innych serwisach i w sprzedaży cyfrowej.
Miałem nadzieję, że może pojawi się teraz - o północy z czwartku na piątek, a tu znów nic...
Chyba trzeba zacząć oswajać się z myślą, że ten singiel nigdy nie będzie miał swojej premiery cyfrowej.

Ale za to na Spotify jest już nowa płyta Szpaka, tak więc jest czego słuchać w nocy. :PP
Angie29
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 383
Rejestracja: 24 lis 2016, 19:30
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Nie zapomnij nas
Lokalizacja: Niemcy

Re: Tylko Ty

Post autor: Angie29 »

Edyta ostatnie lata artystycznie idzie w kierunku Gosi Andrzejewicz i Honoraty Skarbek a daleko jej do Nosowskiej lub Brodki haha dla niej liczy się kasa a jej pioseneczki już marnieja ....
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Tylko Ty

Post autor: KrzysiekF »

Niesamowite.

Nie potrafię wskazać , która piosenka popularnej wokalistki w Naszym kraju nie była dostępna 24 h od premiery w streamingach.

Tylko Edyty...

Tylko Ty zbiera po kilka tysięcy wyświetleń dziennie. Wyczuwam, że znów prawa do piosenki, własności i rozpowszechniania w przypadku tej piosenki to jest mega zakręcony temat. Tym bardziej , że piosenka nie występuje w filmie, nawet na napisach końcowych.

Kompletnie nie rozumiem kto uparł się i w jakim celu sfinansował ten utwór, nagrania, prawa, teledysk... Obecnie ilość wyświetleń , mimo że kliknięcie na YT nie kosztuje jest mniejsza od ilości sprzedanych biletów na film w kinach. Taka historia 8)

Nie wyobrażam sobie obecnie, że poważna firma wydająca płyty zainwestuje w nowy album Artystki o nazwisku Górniak. To się Panie nie opłaca ... Odbiór Edyty , jej PR niestety wszystko mówi za siebie. I jak widać po ostatnich telenowelach w mediach to się nigdy raczej nie skończy.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Tylko Ty

Post autor: SLAVEK »

Pieknie zaspiewala i wlozyla w te piosenke wiele emocji i napewno jeszcze wroce do niej wroce. Po prawie zerowej promocji, slabym i niskobudzetowym teledysku utwor i tak daje rade na youtube. Smutne jest to, ze kobieta z takim talentem nie jest w stanie zapanowac nad zadna pomocja. Po prostu wykonala dobrze swoja prace i wziela za to wynagrodzenie. Tak jak w korporacji. Podpisuje sie w 100 % pod postem KrzysiekF.
kirin
Make it happen
Make it happen
Posty: 129
Rejestracja: 05 lis 2017, 16:08
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Błękit myśli
Lokalizacja: Toruń

Re: Tylko Ty

Post autor: kirin »

ja jestem zawiedziony, przesłuchałem tę piosenkę kilka razy... i zapomniałem,, że ona istnieje...
bardzo słaby utwór ogólnie rzecz biorąc...
wpada jednym uchem a wypada drugim
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko Ty

Post autor: ray »

Po dwóch tygodniach od premiery klip do Tylko Ty ma 285 tys. wyświetleń na YouTube.
Andromeda po pierwszych dwóch tygodniach miała już ponad milion odsłon, Grateful - ponad 500 tys.

Tylko Ty co dopiero przyszło na świat, a już umiera. :(
Chociaż... właściwie tylko częściowo przyszło na świat, bo premiery cyfrowej nie było i pewnie już nie będzie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1671
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: Tylko Ty

Post autor: Steffie »

Umiera, bo jego tworcy nie zadbali o jego zycie. To wyglada tak, jakby kukulka podrzucila swoje jajo innemu -> You Tube, a tenze nie mial srodkow na wychowanie. Szkoda, bo to nie byl zly kawalek, moze troche niedopracowany. Wlasciwie mozna sie zastanowic, w jakim celu nagrany i zaspiewany, skoro nie uzyto go nawet w filmie. Czy tylko po to, aby isc na premiere?
Awatar użytkownika
ediva
Linger
Linger
Posty: 936
Rejestracja: 17 mar 2014, 18:55
Ulubiony album: Nie Wiem Kiedy
Ulubiona piosenka: Nie Wiem Jak
Lokalizacja: Majami Bicz

Re: Tylko Ty

Post autor: ediva »

I tyle z "utworu życia" Edyty... Przynajmniej powstała ładna walentynka dla Pana Mateusza, bo z pewnością Edyta prezentując mu tę piosenkę, powiedziała: "To dla Ciebie i o Tobie, kochanie" :edi:
ODPOWIEDZ