EDYTA KRECI TELEDYSK!

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: ANETA »

Odbiegne od tematu ale nie wiedziałam gdzie to napisac : rozmawiałam dzis z kolezanka która jest fryzjerką, zna ona od dzieciństwa cała rodzine Darka bo mieszka w tym samym bloku. Mówiła ze w wakacje Edytka ma przyjechac do ŁOMZY na kilka dni :D , mówiła ze rozmawiała z nia nie raz i ze jest poprostu przemiłą osoba i piekną kobieta, jej cera jest wręcz idealna podobno :wink: a co chodzi o jej włosy to mówiła ze Edytka nie maluje ich farba a jedynie stosuje szampon koloryzujący. Podobno Edytka powiedziała ze za iles tam lat jak juz bedą pojawiac sie siwe włosy dopiero bedzie malowac, narazie wystarczy jej koloryzacja. To taka ciekawostka dla zainteresowanych :grin: Mówiła tez ze Darek bardzo zmienił sie od kiedy jest z Edytą, ubiera sie inaczej i widac po nim jak bardzo kocha Edzie. Ogolnie widac ze są w sobie zakochani, zwracaja sie do siebie ,,kotku", kochanie" itp. :D Darek juz od najmłodszych lat zachwycał swoim talentem muzycznym i podobno zawsze podobała mu się Edyta ale w najsmielszych snach nie marzył o tym by byc jej mezem i ojcem jej dziecka :grin: Podobno Allan to słodki dzieciaczek :D

Jak tego słuchałam to byłam wbita w glebe :D Super, Edzia bedzie w Łomzy, nawet znam dokładny adres ale moze nie bede podawac tu takich danych.... z obawy o jej prywatnosc.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2005, 23:53 przez ANETA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: homerowa »

no szkodzi ale jak zwykle profesjonalizm górą musi być wszystko dopracowane i dopiete na ostatni guziczek;-)
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: mancia »

Mówiła tez ze Darek bardzo zmienił sie od kiedy jest z Edytą, ubiera sie inaczej i widac po nim jak bardzo kocha Edzie. Ogolnie widac ze są w sobie zakochani, zwracaja sie do siebie ,,kotku", kochanie" itp
.



Hehehe pewnie z hiper rozrabiaki i imprezowicza stał się super tatusiem??? :grin: :grin: (taka złośliwość) Fajnie to napisałaś ale zmiana człowieka , inny ubiór :grin: :grin:


Oj chyba juz nie bedzie w Łomży jak juz pewnie pół miasta wie, a niedługo pewnie całe :D :D :D
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: Grzechu »

To te czarne włosy Edyty nie są jej naturalnym kolorem ?? :|
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: ANETA »

mancia pisze:Oj chyba juz nie bedzie w Łomży jak juz pewnie pół miasta wie, a niedługo pewnie całe :D :D :D
Nikomu nie powiedziałam
Grzechu pisze:To te czarne włosy Edyty nie są jej naturalnym kolorem ?? :|
Edytka ma ciemny swój kolor ale dzieki tej koloryzacji nabieraja one blasku i są troche ciemniejsze.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

a ostatnimi czasy chyba edytka udezyla lekko w bardzo ciemne brazy mam takie wrazenie jak ja czasem ogladam ( napewno nie sa to te bardzo czarne odcienie co kiedys )
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: ANETA »

Zgadzam sie z Tobą, czasem mi się wydaja czarne te włosy a czasem brązowe. ,,Śmieszna" ta Edzia :D Moze czasem uzyje szamponu z brazem a czasem z czarnym, to nie niszczy włosów i jesli wyjdzie cos głupiego to nie ma co płakac bo dosyc szybko sie zmywa.
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: FRYMIK »

ANETA pisze:Odbiegne od tematu ale nie wiedziałam gdzie to napisac : rozmawiałam dzis z kolezanka która jest fryzjerką, zna ona od dzieciństwa cała rodzine Darka bo mieszka w tym samym bloku. Mówiła ze w wakacje Edytka ma przyjechac do ŁOMZY na kilka dni :D , mówiła ze rozmawiała z nia nie raz i ze jest poprostu przemiłą osoba i piekną kobieta, jej cera jest wręcz idealna podobno :wink: a co chodzi o jej włosy to mówiła ze Edytka nie maluje ich farba a jedynie stosuje szampon koloryzujący. Podobno Edytka powiedziała ze za iles tam lat jak juz bedą pojawiac sie siwe włosy dopiero bedzie malowac, narazie wystarczy jej koloryzacja. To taka ciekawostka dla zainteresowanych :grin: Mówiła tez ze Darek bardzo zmienił sie od kiedy jest z Edytą, ubiera sie inaczej i widac po nim jak bardzo kocha Edzie. Ogolnie widac ze są w sobie zakochani, zwracaja sie do siebie ,,kotku", kochanie" itp. :D Darek juz od najmłodszych lat zachwycał swoim talentem muzycznym i podobno zawsze podobała mu się Edyta ale w najsmielszych snach nie marzył o tym by byc jej mezem i ojcem jej dziecka :grin: Podobno Allan to słodki dzieciaczek :D
Baaaaaaaaaaaaaardzo się zmienił, oj bardzo :D
Jak tego słuchałam to byłam wbita w glebe :D Super, Edzia bedzie w Łomzy, nawet znam dokładny adres ale moze nie bede podawac tu takich danych.... z obawy o jej prywatnosc.


[ Dodano: 2005-05-29, 20:33 ]
Cos mi sie pokićkało :roll:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: ANETA »

FRYMIK pisze:
ANETA pisze:Odbiegne od tematu ale nie wiedziałam gdzie to napisac : rozmawiałam dzis z kolezanka która jest fryzjerką, zna ona od dzieciństwa cała rodzine Darka bo mieszka w tym samym bloku. Mówiła ze w wakacje Edytka ma przyjechac do ŁOMZY na kilka dni :D , mówiła ze rozmawiała z nia nie raz i ze jest poprostu przemiłą osoba i piekną kobieta, jej cera jest wręcz idealna podobno :wink: a co chodzi o jej włosy to mówiła ze Edytka nie maluje ich farba a jedynie stosuje szampon koloryzujący. Podobno Edytka powiedziała ze za iles tam lat jak juz bedą pojawiac sie siwe włosy dopiero bedzie malowac, narazie wystarczy jej koloryzacja. To taka ciekawostka dla zainteresowanych :grin: Mówiła tez ze Darek bardzo zmienił sie od kiedy jest z Edytą, ubiera sie inaczej i widac po nim jak bardzo kocha Edzie. Ogolnie widac ze są w sobie zakochani, zwracaja sie do siebie ,,kotku", kochanie" itp. :D Darek juz od najmłodszych lat zachwycał swoim talentem muzycznym i podobno zawsze podobała mu się Edyta ale w najsmielszych snach nie marzył o tym by byc jej mezem i ojcem jej dziecka :grin: Podobno Allan to słodki dzieciaczek :D
Baaaaaaaaaaaaaardzo się zmienił, oj bardzo :D
Jak tego słuchałam to byłam wbita w glebe :D Super, Edzia bedzie w Łomzy, nawet znam dokładny adres ale moze nie bede podawac tu takich danych.... z obawy o jej prywatnosc.


[ Dodano: 2005-05-29, 20:33 ]
Cos mi sie pokićkało :roll:
Tzn? Co w tym niezrozumiałego ? Wytłumacze jesli masz jakies pytanie
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: FRYMIK »

Anetu

[ Dodano: 2005-05-31, 18:43 ]
Anetus, to mi sie powalilo jak pisalam odpowiedz i wstawilam swoj tekst pomiedzy twoje slowa. Jak uwaznie przeczytasz toi zobaczysz :D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: ANETA »

Juz wiem o co chodzi :wink:
Xenia
Make it happen
Make it happen
Posty: 162
Rejestracja: 19 mar 2005, 17:26
Lokalizacja: Berlin

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: Xenia »

I jak tam z videoklipem? Ukazal sie?
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: Dobi »

No własnie bo od premiery singla minęło ponad dwa miesiące a teledysku nie widziałem. Dziwi mnie to gdyż Edyta wydaje teraz we własnej wytwórni i powinno jej zależeć na sukcesie "Lunatique".
Wiem że nagranie teledysku trochę kosztuje ale co to za polityka wydawać piosenkę bez teledysku?!

A tak a propo "Lunatique" czy ktoś może wie jak się singiel sprzedaje?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: vanity »

zszedł cały nakład singla czyli 2,5 tys sztuk.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: EDYTA KRECI TELEDYSK!

Post autor: DeathlySilence »

Z teg co mi przeleciało przez uszy, pewnego pieknego wieczora na czacie Mr Addams aka Mariusz Adamski, coś wspominał, że do 'Lunatique' nie bedzie już kręcony teledysk...dał do zrozumienia, ze bedzie do drugiego singla, nad którym trwają 'goraczkowe' prace :wink: No i pare ciekawostek, które uznałem wtedy za ciekawostki, ale już teraz sobie nie przypomne, chyba, że ktoś sprowokuje moje szare komórki i dostane olśnienia (potrzebuje znaku)... :lol:
ODPOWIEDZ