Czekamy na relacje.

Edyta występuje we Wrocławskim Centrum Kongresowym, w sali audytoryjnej, gdzie jest w sumie 995 miejsc.
Ktoś z widowni krzyknął nawet do Edyty, że zaśpiewała Wicked game lepiej niż Chris Isaak.addar pisze:W interpretacji Wicked Game edyta doszła do pefekcji!Ta piosenka stała się jej, oryginał to jakas podśmiechujka przy wirtuozji Górniakczki
Ktoś Wam podpowiedział gdzie stać (np. ktoś z obsługi sali, z ochrony)? Było to miejsce gdzieś z tyłu budynku, od strony parkingu czy normalnie przed głównym wejściem? Jak takie spotkanie wygląda - Edyta rozdaje autografy między drzwiami budynku a drzwiami samochodu?Bartek pisze:Najbardziej wytrwali i stojacy na dworze doczekali sie Edyty. Rozdala wszystkim autografy i ze wszystkimi zrobila sobie zdjecie. Upewniala sie na koniec, czy wszyscy wszystko maja.
Edyta rozdawala autografy z tylu budynku pomiedzy wyjsciem a samochodem. Nikt z nikim nie rozmawial. Czesto zeby zlapac Edyte, potrzebna jest intuicja.k+b pisze:Ktoś Wam podpowiedział gdzie stać (np. ktoś z obsługi sali, z ochrony)? Było to miejsce gdzieś z tyłu budynku, od strony parkingu czy normalnie przed głównym wejściem? Jak takie spotkanie wygląda - Edyta rozdaje autografy między drzwiami budynku a drzwiami samochodu?Bartek pisze:Najbardziej wytrwali i stojacy na dworze doczekali sie Edyty. Rozdala wszystkim autografy i ze wszystkimi zrobila sobie zdjecie. Upewniala sie na koniec, czy wszyscy wszystko maja.