wRealu24

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: wRealu24

Post autor: Kopaneek »

spot_me pisze:Na zaczepki o prawa lgbt i zakaz aborcji juz nie znalazla odwagi by powiedziec co tak naprawde mysli, chyba ze i w tych tematach jest chwiejna. Nie ma watpliwosci, ze to wplyw Allana powoduje jej wyborem kandydata na prezydenta i jest to Bosak. Nie wiem co ona widzi w jego urodzie, ale to ze Allan holduje zolnierzom wykletym tak jak Konfederacja nie powinno jej przeslaniac faktow takich jak nacjonalizm i antyunijne poglady tego kandydata. Wybiorcze myslenie, narcyzm intelektualny i, co tu ukrywac, mocne nawiedzenie tej kobiety poteguje sie z wiekiem. Strach pomyslec co bedzie za 10 lat i dalej.
Nawet slowem nie probowala bronic swego pracodawcy tvn ani kolegow z branzy, ktorzy staja po stronie praworzadnosci. Ostracyzm nieunikniony.
Wpis godny fronda.pl.
Tyle, że drugi biegun.

Nie rozumiem powyższych komentarzy. Ma kobieta swoje zdanie, nie płynie z głównym nurtem (żadnej ze stron). Nie ma nic, co mogłoby świadczyć o niej lepiej. Cieszę się, że Edyta nie reprezentuje skrajnego stanowiska, tylko bierze i odrzuca poglądy, z którymi sama się zgadza. Najgorsze, co można zrobić, to kupić ideologię w całości. Bezkrytycznie.
Awatar użytkownika
dorota
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5859
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:38
Ulubiona piosenka: To,co najlepsze
Lokalizacja: Sopoćkowo

Re: wRealu24

Post autor: dorota »

Obejrzalam ten wywiad z przyjemnoscia, mimo że do prawicowców tak tak mi daleko jak do nóg Ani Rubik :)
Edyta bardzo mi się podobala, wypowiadała się rozważnie i dyplomatycznie.... Może dlatego, że zgadzam się z nią w wielu kwestiach, o dziwo, zwłaszcza w szczepieniach na covid czy ogłupiający przekaz mediany albo epodemie strachu która nam serwują ....
Albo noszeniu maseczek bez opamiętania....
Dla, mnie po raz pierwszy od dawna mówiła z sensem.... O dziwo!
A że filozofowała przy tym sporo to cóż już tak ma....

Co do kandydata na prezydenta to jednak mam nadzieję że to nie Bosak, ale nawet jeśli to ma do tego absolutne prawo, jeszcze, bo te wybory wcale nie będą tajne i niedługo będą nas ścigać za zły wybór, niezgodny z linia partii.. Eh

Myślę też, że ona nei do końca orientuje się w obecnej polityce, co się dzieje wiec nie wylapala niektórych zaczepek czy komentarzy prowadzącego, z drugiej strony to juz wszyscy się w tym gubią...

Na plus całego wywiadu było to, że nie przerywali jej a edyta mówiła i mówiła, wywiad na luzie :)
Awatar użytkownika
spot_me
Linger
Linger
Posty: 963
Rejestracja: 29 wrz 2014, 10:08
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: spot_me »

ray pisze:Polecam poczytać, kto to jest Marcin Rola:
https://natemat.pl/241983,kim-jest-marc ... i-prawicy#
A to jeszcze nie wszystko. Niedawno to właśnie on stwierdził, że winę za pożary w Australii ponoszą homoseksualiści i aborcja
Nie mam watpliwosci, ze to Allan wysylal Edycie linki z nagraniami tego pana. Jeszcze kilka lat laczenia sie w prawicowej ideologii z synem i przesiakania pogladami a'la Konfederacja i pozwalnia wszystkie swoje nositorby obarczajac ich za pozary w Australii i inne plagi, jesli takowe nadejda :ha:
Kopaneek pisze:Wpis godny fronda.pl.
Kopaneek, jestes tu znany ze skrajnego przeginania paly w swych swiatopogladach niejednokrotnie wyjetych wprost z epoki kamienia lupanego wiec twoja opinia mi zwisa i powiewa.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Czy ma na serio rozmawiamy o tym, ze poglady Edyty sa ksztaltowane przez nastolatka, ktorego dojrzalosc jest na etapie wymyslania jak tu zapalic zeby mama nie zauwazyla? :ha:

To jest taka groteska, ze nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.
Awatar użytkownika
Love2Love 1990-2016
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 304
Rejestracja: 05 sty 2016, 23:55
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Kraków

Re: wRealu24

Post autor: Love2Love 1990-2016 »

Edyta ani razu w wywiadzie nie powiedziała, że kandydatem na którego będzie głosować jest Bosak :roll: Równie dobrze mogła mieć na myśli Hołownię.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: ray »

Edyta jest wolnym człowiekiem, nie daje się zamknąć w żadne ramy, i fakty są takie, że od początku roku udzieliła jak na razie 3 wywiadów:
- dla brukowca "Fakt" - po koncercie w Białymstoku
- dla naczelnej plotkary TVN-u - po koncercie w Kaliszu
- dla skrajnie prawicowego dziennikarza znanego m.in. z homofobicznych wypowiedzi - dzisiaj.
:facepalm:
Dlaczego ona rozmawia właśnie z takimi mediami, z takimi dziennikarzami? Odpowiedź jest prosta: bo chce, by pisały o niej portale plotkarskie. Gdyby wspominała dzisiaj "Dotyk" np. w radiowej Trójce, u Artura Rawicza, u Gabi Drzewieckiej, albo u siebie na Instagramie, to nie byłoby teraz wokół niej aż tyle szumu. A o to właśnie chodziło. Na Pudelku już jest artykuł: "Edyta Górniak obwieszcza: Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić!". Najwyraźniej dla niej nie mają znaczenia uczucia fanów, których u niej chyba większość to społeczność LGBT.
Tłumaczenie Edyty, że jest przeciwna szczepieniom, bo nie wie, co w tej szczepionce jest i nie ma nawet możliwości tego zweryfikować, jest dla mnie naciągane, bo przecież tak samo nie jest w stanie zweryfikować w pełni, co podają jej do jedzenia w restauracji. Nie mówiąc już o wypełniaczach do twarzy. :PP
Widać, że Edyta łatwo ulega przeróżnym teoriom spiskowym - zresztą przerabialiśmy to już w 2013 po śmierci Paula Walkera i w 2016, kiedy postanowiła podzielić się teorią, że Beyonce w swoim nowym klipie promuje "miejski terroryzm". :roll: Edyta przeczyta jakieś bzdury w necie, uwierzy w nie i zechce "oświecić" innych...
Co w tym wywiadzie było na plus? To, że faktycznie Edyta nie dała się sprowokować i kilka razy bardzo dobrze wybrnęła z niewygodnych pytań. Rola podpuszczał ją, ale ona się nie dała. Podobało mi się też, jak mu powiedziała: "Nie jest Pan w stanie mnie obrazić". I nawet pojawiło się parę zdań o nowej płycie (choć nic nowego). No, ale i tak do takiego "dziennikarza" żaden szanujący się artysta, w dodatku ktoś, kto mówi o sobie, że uwielbia gay community, zdecydowanie nie powinien przychodzić.
Mam też wrażenie, że Edyta specjalnie powiedziała co nieco o swoim kandydacie na prezydenta, by ludzie się zastanawiali, kto nim jest. Usłyszeliśmy, że jej kandydat jest mężczyzną, że jest przystojny i że jej najbliżsi znajomi wybraliby kogo innego. Sowa i Wieczorek mają w polubionych/obserwowanych Biedronia, czyli oni raczej na niego by zagłosowali. Bosak może być w typie Edyty, jeśli chodzi o wygląd, więc bardzo możliwe, że to właśnie o niego chodzi. Jeśli tak, to mogła powiedzieć: "Mój kandydat na prezydenta brał udział w pewnym popularnym tanecznym show, ale nie w tej edycji co ja, tylko w tej, w której była inna Diwa". ;-)

I bez względu na to, czy Edyta udziela wywiadu dla "Faktu", dla Jastrzębskiej, czy dla prawicowego oszołoma, zawsze kreuje się na pracusia. U Roli powiedziała tak:
Moje życie przez 30 lat wygląda mniej więcej tak samo, to znaczy: przychodzi projekt, jedna, druga, trzecia próba muzyczna, próba kamerowa, próba generalna, wystąpienie, wywiady, fani, podziękowania, bus, 200-700 km, hotel. Następnego dnia: próba, próba muzyczna, próba generalna, próba kamerowa i tak dalej, i znowu koncert, i cała energia, i jedzenie o 4 rano gdzieś tam w busie, i znowu niespanie, i znowu dla ludzi i tak po prostu wiele, wiele, wiele, wiele lat.
Cóż, ma dziewczyna poczucie humoru. :)
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: wRealu24

Post autor: Marrcino »

Dobrze ją wszyscy podsumowali - szczepionki nie przyjmie ale jad kiełbasiany sobie wstrzykuje. Żenada i hipokryzja. :?
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Love2Love 1990-2016 pisze:Edyta ani razu w wywiadzie nie powiedziała, że kandydatem na którego będzie głosować jest Bosak :roll: Równie dobrze mogła mieć na myśli Hołownię.
Podziwiam chec wiary w Edyte, ale niestety mowiac, ze glosowalaby tak jak Allan nie pozostawila cienia watpliwosci. Wystarczy spojrzec na jego Instagram, by wiedziec kto jest jego kandydatem.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: Gosia1423 »

Czytając komentarze typu "brawo dla Edyty za odwagę", "ma własne zdanie", "jest nieszablonowa" itp.

Czy tak samo by zareagowali i bronili swojej idolki, gdyby ta powiedziała:

"Ziemia jest płaska. Wsparta na dwóch żółwiach. A jej rzekoma kulistość, obserwowana z samolotu, to nic innego jak efekt zamontowanych okien, aby oszukać ludzkość."
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Gosia1423 pisze:Czytając komentarze typu "brawo dla Edyty za odwagę", "ma własne zdanie", "jest nieszablonowa" itp.

Czy tak samo by zareagowali i bronili swojej idolki, gdyby ta powiedziała:

"Ziemia jest płaska. Wsparta na dwóch żółwiach. A jej rzekoma kulistość, obserwowana z samolotu, to nic innego jak efekt zamontowanych okien, aby oszukać ludzkość."
Niestety dokladnie tak by napisali.

Juz widac po komentarzach na mediach spolecznosciowych Edyty, ze przyciagnela do siebie rzesze roznych plaskoziemcow, antyszczepionkowcow, nacjonalistow i wszechpolakow zachwyconych jej odwaznym, madrym wystepem w mediach alternatywnych. Edyta jest bardzo lasa na takie pochlebstwa, wiec podejrzewam ze mocniej poplynie w te strone teraz.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: To co najlepsze »

Piękny gest Edyty,oj piękny. I gdzie jest ta wasza wolność i tolerancja w podejmowaniu decyzji ? Gdzie jest ta wolność o ktorej geje tak mocno wspominają,gdzie jest Wasza Gay Community Diva ? U Marcina Roli, znanego z jasnych i konkretnych decyzji, u konserwatysty i prawicowca,jeszcze bardziej radykalnego niż PiS.;
Brawo dla Edyty ! Ludzie polskiej prawicy są bliżej sercu Edyty niż tęczowa zaraza. Brawo dla Alana. Tylko Wy jak zawsze nie rozumiecie słow Edyty.
proszę mnie nie blokować za powyższe okreśłenia,gdyż nie ja jestem ich twórcą, a są one powszechnie przyjęte - dokładniej chodzi mi o tęczową zarazę.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

To chyba troche przedwczesny entuzjazm. Jeszcze pare miesiecy temu publicznie kajala sie za homofobie synalka i obiecywala wystepy na pride parade ;)

Wniosek jest jeden - serce divy jest chwiejne, rozum dawno odplynal, a lojalnosc to nieznana cecha charakteru.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: To co najlepsze »

Wcześnie czy nie .... wogule mnie to nie interesuje,Edyta porostu
Was upokorzyła i tyle. I takiego upokorzenia nikt się nie spodziewał z strony Edyty.
Choć w wywiadzie mówiła bardzo mądrze, nie mowiła o muzyce i bardzo dobrze, jak ma fajną piosenkę jak tą z zeszłego roku i leci w radiu to człowiek posłucha, a kogo interesują jakieś jubileusze , nowe płyty i inne rzeczy. Ma nazwisko, jest marką samą w sobie i tyle.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

„w ogóle”, nie „wogule” - to tak w temacie upokorzeń.

Dlaczego te prawicowe trolle nigdy nie potrafia poslugiwac sie wlasnym jezykiem?
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: To co najlepsze »

ten twój pseudonim to W OGÓLE jakieś antypolskie dziwadło,więc zacznij od siebie
ODPOWIEDZ