wRealu24

Znalazłeś w mass mediach coś na temat Edyty, zamieść to tutaj.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Jezeli ktos by mial watpliwosc co do tego, co da Edycie wczorajszy wywiad, to widzimy na zalaczonym obrazku :)

A tobie radzilbym sprawdzic kto jest autorem piosenki, od ktorej zaczerpnales swoj pseudonim i zorientowac sie w gloszonych pogladach.
To co najlepsze
Make it happen
Make it happen
Posty: 165
Rejestracja: 13 kwie 2018, 17:24
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: To co najlepsze
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: To co najlepsze »

Plotkami zajmuje się ray, ja walczę o POLSKĘ, a nie jakieś anglojęzyczne wymysły
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Z takimi rycerzami to daleko nie zajedziemy.
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: anet97 »

Właśnie to,że Edyta potrafi porozumieć się z tak różnymi ludźmi świadczy o jej prawdziwej tolerancji dla odmienności i otwartości umysłu. Nie potrafię zrozumieć jak może nazywać siebie tolerancyjną osoba,która toleruje LGBT,ale konserwatystów już nie. Ludzie są różni,mają różne poglądy,wierzą w różne rzeczy! Można żyć obok siebie,szanować się nawzajem mimo tych różnic.
Osoby,które krytykują Edytę za ten wywiad pokazują tylko swoje ograniczenia.
Niech sobie głosuje na kogo chce,szczepi się,albo nie... Nic nikomu do tego,to jej życie i jej wybór. Nikomu tym krzywdy nie robi.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Niestety historia dobitnie pokazuje, ze glosowanie na nacjonalistow prowadzi do olbrzymiej krzywdy milionow ludzi. Masz swiadomosc tego, ze przystojny kandydat Edyty to po prostu przypudrowany neofaszysta?
anet97
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 349
Rejestracja: 01 gru 2008, 0:55
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: If i give myself up
Lokalizacja: Polska

Re: wRealu24

Post autor: anet97 »

ChristopherP pisze:Niestety historia dobitnie pokazuje, ze glosowanie na nacjonalistow prowadzi do olbrzymiej krzywdy milionow ludzi. Masz swiadomosc tego, ze przystojny kandydat Edyty to po prostu przypudrowany neofaszysta?
Ale przecież ona nie namawia do głosowania na swojego kandydata,nawet nie wiadomo kto nim jest. Zawsze mały procent ludzi w każdym społeczeństwie będzie miał nacjonalistyczne poglądy,na tym polega demokracja.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

anet97 pisze:
ChristopherP pisze:Niestety historia dobitnie pokazuje, ze glosowanie na nacjonalistow prowadzi do olbrzymiej krzywdy milionow ludzi. Masz swiadomosc tego, ze przystojny kandydat Edyty to po prostu przypudrowany neofaszysta?
Ale przecież ona nie namawia do głosowania na swojego kandydata,nawet nie wiadomo kto nim jest. Zawsze mały procent ludzi w każdym społeczeństwie będzie miał nacjonalistyczne poglądy,na tym polega demokracja.
Co nie znaczy, ze nie nalezy tego krytykowac i nie tlumaczyc w jaki sposob jest to niebezpieczne po to zeby z tego malego procentu nie zrobil sie duzy. Kim jest jej kandydat sprawdzic bardzo latwo, a z racji tego ze wypowiada sie jako celebrytka, to niestety automatycznie szerzy te niebezpieczne poglady.
Sebuch
Linger
Linger
Posty: 960
Rejestracja: 13 lis 2011, 15:00
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: To nie tak jak myślisz
Lokalizacja: Pomorze

Re: wRealu24

Post autor: Sebuch »

Mnie się wywiad bardzo podobał. Ciekawie mówiła, fajnie się wypowiadała.
Na wszytsko miała jakieś swoje argumenty.
Jej poglądy nie muszą przypadać wam wszystkim do gustu.
To normalne, że babka, która ma niemal 50 lat mówi to, co myśli i czuje, to, na co ma ochotę, nie przejmując się swoimi rozhisteryzowanymi fanami czy forumowiczami.
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: wRealu24

Post autor: endeven »

To wspaniałe, że symbolicznie przebija piátké z ludzmi, ktorzy chcà karać wiézieniem za homoseksualizm. Rzeczywiście, tolerujmy takich, ktorzy chcà ograniczac wolnosc innych i to nie w przenośni. I przyklaskujmy głupocie, bi brak wiedzy i brak edukacji to czéste podloze teorii spiskowych. Może Edyta zamiast czarować dyplomatycznie głupotami poczytałaby autorutetôw i naukowcôw a nie samozwañcôw internetowych. Chyba, że sama jest reptilianká i boi sié o swojá skôrè.
Awatar użytkownika
Pawel
Perła
Perła
Posty: 1126
Rejestracja: 16 maja 2005, 14:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: Pawel »

Oj Misiaczki, Edyta cały czas uczy Was tolerancji. Jak widać często działa ona tyko w jedna stronę. Tak, tolerancji. Halo, lgbt? Dawała Wam znać, że wspiera? Dawała, to czego jeszcze od niej chcecie? Wylewacie na nią hejt bo głosuje na tego czy tamtego, chociaż nie wiecie nawet na kogo? Plujecie jadem na bo poszła nie tam gdzie trzeba? Ona chodzi gdzie chce, czy to TVN czy TVP czy wRealu i nic wam do tego. Nawet sama mówiła, ze nie zna wrealu I tyko filmiki o koronawirusie oglądała i ma podobne zdanie w tym temacie. Tolerancja moi drodzy oraz dojrzałość polega na tym, ze można porozmawiać z kimś bez względu na poglądy, nie ma sensu sie sprzeczac bo ludzie są różni, nigdy nie będą we wszystkim tacy sami. Edyta to mówiła w wywiadzie.
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: Gosia1423 »

Nie wiedzieć komu się udziela wywiadu i wypowiadać się o pandemii na podstawie jakiś filmików obejrzanych w internetach. No brawo, bardzo dojrzałe.

I ja tu nie widzę hejtu, ani plucia jadem na :edi:

I przestańcie się chować za tolerancją, wygłaszanie niebezpiecznych poglądów nie ma z nią nic wspólnego!

Rozumiem, że Hitlerowi też byście przybili piątkę, bo jesteście tolerancyjni, a że facet ma takie poglądy, a nie inne. No trudno. Przecież ludzie są różni.
ray
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3400
Rejestracja: 01 sty 2015, 23:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Litania
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: ray »

Vogule Poland pisze:Edyta Górniak, ikona polskiego środowiska LGBT, świętowała wczoraj 25-lecie swojego pierwszego albumu. W ramach tego, opublikowany został wywiad, który udzieliła skrajnie prawicowemu odmętowi znanemu z porównywania osób LGBT i feministek do nazistów. Diwa powiedziała w nim, że prędzej da się rozstrzelać niż zaszczepić, a pandemia została zaplanowana przez „globalistów”. A Wy Kochani, jak świętujecie swoje rocznice?
Piotr Grabarczyk pisze:Czy lobby farmaceutyczne przewiduje przymusową szczepionkę, która odbiera wzrok i słuch dla pracowników show-biznesu? Bo widząc i słysząc kretynizmy publikowane i wygadywane przez polskie celebrytki w ostatnich tygodniach... Pani doktor, proszę kłuć.
Bartosz Pańczyk pisze:Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek, cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm - wyjątek botoks i kwas hialuronowy.
Karolina Korwin Piotrowska pisze:Tak. To straszne. Doprowadziliśmy do tego, że w sprawach tak ważnych, jak życie i zdrowie, „wyroczniami”, osobami, które pyta się na poważnie o zdanie, są piosenkarki, kucharki, celebryci, aktorki. No dramat. To jest upadek świata i dowód na to, ze żyjemy w czasach triumfu głupoty nad rozumem. Idiokracja pełną gębą. Jakaś telewizja, TVN albo Polsat, powinna zrobić o tym show. Mam tytuł: „Jak oni pie*dolą”. Prowadzić powinni na zmianę Ibisz z Chajzerem. Będzie hit.
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: wRealu24

Post autor: addar »

WOW RAYUS CO ZA NOBILITACJA DLA b@RA XDXDXD :lol3:
Awatar użytkownika
Gosia1423
Moderator
Moderator
Posty: 1206
Rejestracja: 06 cze 2010, 19:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: wRealu24

Post autor: Gosia1423 »

"Wyeliminujemy się sami." Pokazaliśmy ekspertowi profilaktyki zakażeń, co o koronawirusie wygadują celebryci

Można śmiać się z dywagacji na temat temperatury gotowania zupy z nietoperza lub cudownych właściwości człowieka, którego "ręce leczą", można przemilczeć fakt, że Doda promuje filmik "Fałszywa pandemia", a Edyta Górniak boi się wdychać wydychane powietrze, gdyby nie zasięgi celebrytów i coraz częściej pojawiające się w tych kanałach bzdury pomieszane z półprawdami. O kilka z takich mitów zapytaliśmy dr Pawła Grzesiowskiego, eksperta w dziedzinie immunologii i terapii zakażeń, prezesa Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń.

:edi: "Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. (...) Szczepienia mogą wywołać różne reakcje organizmu. Ja i mój syn nie zgodzimy się na szczepienia. Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają" - mówi Edyta Górniak, polska diwa nie tylko dołączyła do ruchu antyszczepionkowców, ale także stwierdziła, że nie będzie nosić maseczki w czasie pandemii: "Niewiele osób się zastanawia, czy maseczka nas uchroni przed zarazkami, czy zabierze nam resztki zdrowia (...) Wdychamy świeże powietrze, a wydychamy to, czego organizm nie potrzebuje, więc jeśli mamy zamknięte usta i nos w maseczce, to wdychamy własne spaliny. Nie tego potrzebują nasze cząsteczki i krew (...) Jeśli miałabym się udusić, to lepiej sobie strzelić w łeb, bo co to za życie nie mogąc oddychać".

-> Może pani Edyta Górniak ma maseczkę z torebki foliowej? Proponuję zmienić maseczkę foliową na normalną maseczkę. Maska nie zatrzymuje powietrza, ale je filtruje, nie wdychamy więc tego powietrza, które wydychamy. Działanie maseczki można porównać do durszlaka: woda przez niego przechodzi, a zostaje makaron. Tak samo w maseczce, powietrze przechodzi w obie strony swobodnie, a zostają na niej zanieczyszczenia. Oczywiście w maskach z filtrami hepa czy z ffp3 oddycha się trudniej, bo są opory na filtrach regulowane przez zastawki, ale nie ma tu problemu "zatrutego powietrza", czy duszenia się i niedokrwienia komórek.

:edi: Edyta Górniak twierdzi także, że jest w stanie siłą woli sprowadzić na siebie chorobę: "Jak wierzę w to, że jestem zdrowa, to jestem zdrowa, a jak wierzę, że za chwilę umrę na chorobę zakaźną, to wprowadzę taki program do mózgu, że rozprowadzi tę informację po całym organizmie i wywoła komórki rakowe".

-> Proszę, nie brnijmy w to. Siłą woli pokonajmy… brak rozsądku.

Cały artykuł tutaj: https://noizz.pl/spoleczenstwo/koronawi ... ci/h8kgrh8
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: wRealu24

Post autor: ChristopherP »

Kwestie układu oddechowego to ogólnie nie jest najmocniejsza strona Edyty - nie zapominajmy, że jakiś czas temu ubolewała, że w samolocie przez wiele godzin człowiek jest pozbawiony tlenu.

Ale tak, oczywiście ma prawo tak uważać, kto zabroni. Brawo za odwagę w głoszeniu swoich poglądów.
ODPOWIEDZ