Akademia Przebudzenia

Wiadomości na temat Edyty.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: ChristopherP »

Akurat nasze pojedyncze odtworzenia wiele nie zmienią jeśli chodzi o popularność tego kanału.

Ja tu widzę dwie opcje - albo to będzie takie pitu pitu o wibracjach energetycznych i wodzie z ogórkiem i projekt umrze po paru miesiącach z braku zainteresowania odbiorców, albo będzie to kopalnia memów i żenady, jeśli diva popłynie w swoje teorie o ludziach jaszczurach i oglądania nabiją jej się bo filmiki trafią na Pudelka.
Awatar użytkownika
fashionman
Sit down
Sit down
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2012, 12:51
Ulubiony album: dotyk
Ulubiona piosenka: gone
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: fashionman »

ChristopherP pisze:Akurat nasze pojedyncze odtworzenia wiele nie zmienią jeśli chodzi o popularność tego kanału.

Ja tu widzę dwie opcje - albo to będzie takie pitu pitu o wibracjach energetycznych i wodzie z ogórkiem i projekt umrze po paru miesiącach z braku zainteresowania odbiorców, albo będzie to kopalnia memów i żenady, jeśli diva popłynie w swoje teorie o ludziach jaszczurach i oglądania nabiją jej się bo filmiki trafią na Pudelka.
Na wyniki wyświetleń składają się pojedyncze odtworzenia. Im szybciej ten projekt umrze, tym lepiej dla muzyki. Pomóżmy Jej wrócić do śpiewania;)
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: lena7 »

Jej live'y ogląda czasem zaledwie ponad 100 osób na żywo i to jej nie zniechęca. Więc i tutaj raczej kilka tysięcy wyświetleń jej wystarczy.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Byle, aby Viola Kołakowska oglądała. Będą sobie na zmianę wstrzykiwać jady żabek.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: audarya »

Liczylam na wiecej na tym kanale. Mam nadzieje, ze nie skonczy sie na pustych recytacjach. Czas pokaze.
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: IgaAga »

jak wszystko co wymaga pracy nie wytrzymuje próby czasu :lol3:
Cypix
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1443
Rejestracja: 11 gru 2004, 15:09
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Cypix »

Tak czytam te wasze posty i pierwsze skojarzenie, że "Violettowy" scenariusz przybiera na sile... W sumie aż przykro się patrzy, zwłaszcza jak się spojrzy na youyube chociaż na taki fragment Ibisekcji. Jak to wszystko mogło pójść w tak dramatycznie złym kierunku? :beczy:
Marrcino
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5403
Rejestracja: 20 maja 2005, 18:18
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Sleep with me
Lokalizacja: Honolulu

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Marrcino »

Cypix pisze:Tak czytam te wasze posty i pierwsze skojarzenie, że "Violettowy" scenariusz przybiera na sile... W sumie aż przykro się patrzy, zwłaszcza jak się spojrzy na youyube chociaż na taki fragment Ibisekcji. Jak to wszystko mogło pójść w tak dramatycznie złym kierunku? :beczy:
Niestety poszło. A sprawczynią tego wszystkiego jest sama Edzia.
Awatar użytkownika
Kopaneek
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5905
Rejestracja: 20 paź 2008, 13:47
Ulubiony album: Edyta Gorniak / EKG
Ulubiona piosenka: To nie ja
Lokalizacja: Camerun - Stolica światowej piosenki

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Kopaneek »

Pamiętajcie, że zarówno Górniak jak i Villas (czy każda osoba, która jest skrajnie wybitna), swoją wybitność czerpie z nie bycia pospolitym psychicznie. To zawsze idzie w parze.
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: DrzewkoBonsai »

Kopaneek pisze:Pamiętajcie, że zarówno Górniak jak i Villas (czy każda osoba, która jest skrajnie wybitna), swoją wybitność czerpie z nie bycia pospolitym psychicznie. To zawsze idzie w parze.
Jasne. Troche masz racji. Ale dzis jest dostep do terapii, coachów.
Edyta wybierze joge i medytacje, bo nie bedzie musiala sie mierzyc z trudna prawda, ale tez frustrowac.
Edyta az taka niepospolita psychicznie nie jest.
Jest dosc prosta, jesli sie przyjrzec jej wystapieniom, np. u Kuby Wojewódzkiego.
Jak narcyz nie przyjmuje krytyki.
I nie jest wybitna twórczynia, tylko piosenkarka.
Ona wspaniale interpretuje, ale to wszystko.
Literacko nie jest uzdolniona. Nie gloryfikowalabym jej.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7359
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: Piter »

Kopaneek pisze:Pamiętajcie, że zarówno Górniak jak i Villas (czy każda osoba, która jest skrajnie wybitna), swoją wybitność czerpie z nie bycia pospolitym psychicznie. To zawsze idzie w parze.
Obie słabo wykształcone, z pipidówka. Zyskały szybko popularność, pogrążyły się w megalomanii. To zbyt duże uproszczenie, że talent idzie w parze z szaleństwem.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: ChristopherP »

Można się zgodzić z tym, że osoby artystycznie utalentowane cechują się wyjątkową wrażliwością, ale to czy ta wrażliwość jest źródłem twórczości, czy drogą w odmętu absurdu albo powodem zachowań auto-destrukcyjnych zależy już od wychowania, wykształcenia, otoczenia, odpowiedniego wsparcia itd.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

Talent w połączeniu z szaleństwem to duże uproszczenie jak ktoś napisał. Raczej talent + szaleństwo = wybitne zdolności np pisarkie i przekucie swojego potencjału w niebanalną muzykę. No Edyta ma raczej tylko szaleństwo, bo nawet jak nagrywa muzykę na "swoich warunkach" to jest ona taka sobie. To nie Amy Winehouse czy nie wiem kto tam nie mam teraz pomysłu.

Tak w sumie to Edyta ma tylko wokal (albo i miała). Nie ma smykałki artystycznej, nie umie tańczyć, nie umie pisać piosenek, nie potrafi grać na instrumentach, nie ma zdolności ogólnych scenicznych (taniec, muzyka, aktorstwo jako pakiet), odtwórczy repertuar. Sam wokal to za mało na ciekawą artystkę.
DrzewkoBonsai
Sit down
Sit down
Posty: 57
Rejestracja: 30 paź 2020, 18:44
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow on
Lokalizacja: POLSKA

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: DrzewkoBonsai »

To nie Amy Winehouse czy nie wiem kto tam nie mam teraz pomysłu.

np. Kurt Cobain oraz Ian Curtis z Joy Division. Kurt cierpiał na chorobę dwubiegunowa, Ian zmagał się z depresja.

Osobę Edyty łaczy z wyzej wymienionymi niewiele. Jest leniwa. Madonna nie ma spektakularnego głosu, co sama podkreśla, a wie, jak robic muzyke.

Edyta się na artystę kreuje. Niestety. Lubię jej głos, ale uważam, że Edyta zamęcza ludzi swoja osoba.

Gdyby miała dobrych doradców, to może coś z niej było. A tak..... No cóż.

Dodano po 13 minutach 31 sekundach:
Peter Green z Fletwood Mac m sie teraz jeszcze skojarzył.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Akademia Przebudzenia

Post autor: wodawodnista »

No, ale wracając do tematu głównego to też liczyłem na więcej. Nie sądziłem, że nie nagra nawet jednego konkretnego filmu na ten kanał. Jeśli nie pojawi się nic konkretnego w czerwcu lub lipcu to trzeba przyjąć, że Edyta już pożegnała się z karierą influencerki. Czego się ta kobieta nie dotknie to wychodzi z tego parodia...
ODPOWIEDZ