Free your heart - nowy singiel

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Nowy singiel?

Post autor: max28 »

9.09 - nowy "utwór wsparcia", duet z Tomkiem Torresem, który tworzy płytę z muzyką relaksacyjną, do stworzonej przez niego kompozycji Edyta użyczyła wokalu.

Jak mawia przebudzona :edi: jest to utwór dla osób w procesie transformacji, dla ukojenia...

Tytuł utworu: Free Your Heart

Można się spodziewać czegoś tego typu;

https://youtu.be/KRD7mADUkO0
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Nowy singiel?

Post autor: Wojtuś »

Powiem szczerze, że jestem trochę ciekaw tego utworu ale nie nastawiam się na żadne cuda.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Nowy singiel?

Post autor: Marek »

Okładka singla Free Your Heart
https://ibb.co/KbLVnpg
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: Grzegorz »

No to czekamy! :)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: pijej1 »

:shock:

Nie chcę tego nawet słuchać :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 640
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: lena7 »

Przykro sie na to wszystko patrzy. Nikt jej w tym roku nigdzie nie chcial zaprosic bo kojarzy sie dzis z mega obciachem.
Tez nie mam najmniejszej ochoty tego singla sluchac.
Kiedys date premiery zapisalabym w telefonie by byc jedna z pierwszych do odsluchania go.
Jak to bylo? ''Bede pracowac z najlepszymi albo wcale''.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: audarya »

Grzegorz pisze:No to czekamy! :)
Piekna okladka. Mam nadzieje, ze to nie bedzie zadna baptystyczna piesn. Caly czas spodziewam sie plyty-skladanki z niewydanych utworow. Minelo 10lat od premiery MY.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: SLAVEK »

Lena7pisze: Przykro sie na to wszystko patrzy. Nikt jej w tym roku nigdzie nie chcial zaprosic bo kojarzy sie dzis z mega obciachem.
A ja mam inne informacje. Edyta byla zapraszana do wszystkich stacji i projektow. Edyta jest obciachem dla globalistow i ludzi z niska asertywnoscia. Edyta jest jedna z niewielu, ktora pokazala, ze ma JAJA i nie daje sie globalistom i wiekim koncernom farmaceutycznym. EDYTA NIE JEST DOSKONALA tak JAK JA I TY. Perfekcja to iluzja.

Lena7pisze: Tez nie mam najmniejszej ochoty tego singla sluchac.

To nie sluchaj. Jestes wolnym czlowiekiem przeciez. Nikt cie tu ani z Edyta nie trzyma. Dlaczego wciaz tu tkwisz? Znajdz sobie nowego idola.

Lena7pisze: Kiedys date premiery zapisalabym w telefonie by byc jedna z pierwszych do odsluchania go.

To zapisz sobie date premiery Roksany Wegiel lub Viki Gabor i odsluchasz siniel w pierwszej kolejnosci.

Lena7pisze: Jak to bylo? ''Bede pracowac z najlepszymi albo wcale'

Edyta pracowala z najlepszymi i nic juz nie musi udowadniac. A ty znajdz sobie innego idola i przestan siac negatywne wibracje. Nie mierz wszystkich swoja miara i zyj swoim zyciem a nie innych
IgaAga
The story so far
The story so far
Posty: 514
Rejestracja: 26 cze 2015, 20:49
Ulubiony album: Edyta górniak
Ulubiona piosenka: one#one
Lokalizacja: koszalin

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: IgaAga »

Jeśli ktoś o sobie mówi, że muzyka to jej pierwsza miłość, że odbiorcy są częścią jej życia to nie rozumiem dlaczego się nie tworzy muzyki i nie występuje, to w końcu jej wymarzony, bo z pasji powstały zawód. Natomiast ja rozumiem to inaczej muzyka to sposób na życie bez przemęczania się. Niezaprzeczalnie Edyta ma wielki talent, głos i markę, więc może sobie pozwolić na występy 2-5 w roku i wygodnie żyć. Pozwalniała wszystkich więc kosztów brak, muzyków też swoich nie miała. Brak menadżera to przemyślana strategia, bo nikt nic nie narzuca, a Edyta to słownych nie należy. I to wszystko jest ok tylko niech powie, że raczej będzie jej teraz mniej muzycznie niż więcej. Żeby wyskoczyć z dużym projektem trzeba mieć sztab ludzi i zainwestować w reklamę, a później jeszcze wywiązać się z kontraktu. Uważam, że to się już nie zdarzy. Nieuczciwe jest z jej strony, że w trudnych czasach wspiera ludzi zamiast pracować bo to nieprawda. Tak samo jak była ekspertką od jedzenia, a później poszła do dietetyka, tak samo jak Allan był w mega szkołach, a teraz bez matury celebruje życie w Wawie i ten start muzyczny bez fajerwerków dużo przekleństw, brak promocji, też go nigdzie nie zaprowadzi. więc czekam na ten singiel z nadzieją, ze jednak muzycznie przebudzi się nasza gwiazda.
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: Filemon2 »

Edzia jest w tym momencie już tylko i wyłącznie CELEBRYTKĄ (i to owianą złą sławą), więc nic dziwnego, że nikogo nie ekscytują już te jej sporadyczne, agonalne wypady w muzykę. Niby szykuje się jakaś muzyczna premiera z jej udziałem, a ona tymczasem udziela wywiadu a propos tego, że ją facet zdradził... :roll: CELEBRYTKA

Slavku (Edytko?), jakie to "wszystkie stacje" zapraszają TWOJĄ idolkę? Jakieś konkrety? I jacy to najlepsi z nią ostatnio współpracują/współpracowali? Przaśny Donatan, aparatczyk Kurski czy znachor Zięba? (Ciekawe, czy ten ostatni chociaż dobrze płaci :?: )
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: Piter »

audarya pisze:
Grzegorz pisze:No to czekamy! :)
Piekna okladka. Mam nadzieje, ze to nie bedzie zadna baptystyczna piesn. Caly czas spodziewam sie plyty-skladanki z niewydanych utworow. Minelo 10lat od premiery MY.
Wydaje mi się, że to ma być muzyka relaksacyjna.
Nie spodziewam się typowej piosenki.
Ale ja już się niczego po Edycie nie spodziewam, ani niczego od niej nie oczekuję.
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1889
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: Grzegorz »

Jeszcze nikt nie słyszał a wszyscy krytykują i podchodzą z dużym dystansem... Jestem dobrej myśli i to może być coś fajnego i ciekawego ;-)
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5025
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: addar »

Po pierwszym przesłuchaniu. Utwór jest tym czego sie spodziewałem . W swoim gatunku naprawdę trzyma wysoki poziom, nie jest to jednak muzyka do słuchania, która pobudza emocje i pozwala przeżywać a raczej by wyciszyć emocje i sie wyłaczyć. Nie traktuje więc tego jako singla piosenkarki. To ten sam poziom co ten udany utworek do kapieli z harfiarzem LoVelight - przyznam ze tamten zrobił na mnie wieksze wrazenie :edi:
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: Margaret »

Zgodzę się z tym, że piosenka jako sam utwór jest piękny. Przyjemny, wyciszający,
Podoba mi się zabawa głosem naszej Divy.
Tego typu utwory byłby pięknym połączeniem, gdybyśmy otrzymywali je przeplecione z komercyjnymi piosenkami.
A tak ...
od dwóch lat nic "normalnego, komercyjnego" nie dostaliśmy - tylko uduchowione modły, a przecież większość fanów nie tym zdobyła.
Od Tequilii i Too late Diva wkroczyła w ścieżkę oświecenia.
Płyta nagrana w Stanach poszła w niepamięć.
Później niech nie narzeka, że jest zapomniana.
I to miał być ten "letni/wakacyjny singiel". W sumie dobrze, że wydała go dopiero teraz.
Życzę jej jak najlepiej. Będę ją obserwowała, bo "zdobyła moje serce", czekam na nowości, choć obecnie to co prezentuje to nie trafia do mnie.
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Free your heart - nowy singiel

Post autor: max28 »

Ujmę to tak: nie rezonuje ze mną, ledwo dotarłem do końca - wokal irytujący, na pewno nierelaksujący.
Może niektórych ukoi :edi:
ODPOWIEDZ