Solidarni z Ukrainą

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: audarya »

Beda milczec. Mam nadzieje, ze Edycie jest choc troszke wstyd. A jesli znow “nie wiedziala” bo osoby, z ktorymi pracowala “nie powiedzialy jej” - to nie bedzie nic nowego - jak zawsze mozna powiedziec, ze “ktos wprowadzil ja w blad”… zenada. Od razu wiedzialam, ze Justyna nie sciemniala. Brawa dla polaczkowej mentalnosci TVP i “artystow” przejmujacych jej zaproszenia…Akurat supwr, ze na tym koncercie udalo sie zebrac ogromna pule - szkoda tylko, ze dla Caritasu…jest ogrom fundacji pomagajacych Ukrainie, ale TVP musialo wybrac kolegow z karitasu… zenada nr2 . Czekam na dzien, az ktos sie karitasowi dobierze do ich przekretow. Troche sie dziwie Justynie ogolnej wspolpracy z TVP (poza koncertami charytatywno-podobnymi) - widocznie moze nie ma innych opcji. Mam nadzieje, ze Sylwester 2023 spedzi na scenie Polsatu. Albo na urlopie.
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 482
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: audarya »

SLAVEK pisze: 04 mar 2022, 6:24
addar pisze:https://www.youtube.com/watch?v=_-l1Xjz7Zvk filmik w którym edyta potwierdza że nie jest katoliczką a w dorozumieniu jedynie chrzescjianką więc darujcie sobie te wywody o zdewoceniu naszego Aniołka :edi:
Excuse me? Co potwierdza?
W tej wypowiedzi dla Faktu nie ma NIC o tym, ze Edyta "nie jest katoliczką a w dorozumieniu jedynie chrzescjianką". Twoj sarkazam i poczucie humoru sa na poziome szkoly podstawowej. Edyta nie powiedziala ani slowa na temat katolicyzmu czy chrzesijanstwa. To chyba twoja PyJ@na naditerpretacja. Jej przekaz jest PROSTY jak amerykanski "tubajfor czy garbycz" POLSKA nie jest ZAGROZONA! W Polsce jest bardzo duzo ludzi wierzacych w Boga i ich modlitwa ocali Nasz Kraj.
Niewierygodne…na szczescie ten kraj nie potrzebuje ocalania przez modliwe - zachecam do praktykowania w miejscu do tego przeznaczonym i niemolestowania innych tym “ratowaniem”.
ODPOWIEDZ