Solidarni z Ukrainą

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lordarek1
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 762
Rejestracja: 21 lip 2011, 17:04
Ulubiona piosenka: Będę śniła,Szyby

Solidarni z Ukrainą

Post autor: lordarek1 »

Koncert Solidarni z Ukrainą już w niedzielę o 17:30 naŻywo w TVP1 Wystąpią m.in. Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Viki Gabor i #JuliaBelei BądźmyRazem solidarni
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lena7 »

Mam nadzieje, ze wystepuja dobroczynnie, bo jak sie okaze, ze zgarna od Kurskiego po raz kolejny wielkie gaze z naszych podatkow, to znow oberwie Edka po glowie od Polakow.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Margaret »

Ten koncert organizują ekspresowo. Jest na tyle mało czasu do przygotowań, że moim zdaniem w takim wypadku Diva zaśpiewa cover, który już pamięta 8)
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lena7 »

Serio, moglaby juz nie wrzucac na insta dowodow, ze znow robi pre-recording swego wystepu ''na zywo''. Czy ona jeszcze potrafi po prostu wyjsc i zaspiewac na zywo??
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Nawet jeśli nie zarobią (nie sądze aby Maryla szła charytatywnie xd) to sama organizacja to $.

Odcinam się od tego zyebanego świata. Idźcie w diabli z tymi koncercikami.

Edyta niech się wyslili dobrym repertuarem bez zbędnego gadki i wycia. Nikomu to nic nie pomoże.

I myślę, że jeżeli już taki koncert to np stylizowany na stare polskie piosenki, które były kultowe we Lwowie - czyli mieście, które jest nam najbliższe pomimo, że już nie nasze. Czyli przed II WŚ.


Co do tej wojny to niestety, ale Rosja nigdy nie zaakceptuje bytu Ukrainy na mapie i jeżeli teraz się nie uda to ta agresja i tak się kiedyś powtórzy.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lena7 »

Putin ma 70 lat, wiec jesli jego nastepca bedzie juz z tego bardziej cywilizowanego pokolnia, to jest szansa ze era dyktatorow sie wreszcie skonczy, a w tym innych potworow typu ten w Korei, Bialorusi, Czeczenii.
Mlodsi zyja globalnie chocby to mialobyc tylko wirtualne odzwierciedlenie ich istnienia na tiktoku czy intagramie ale nie maja juz imperjalistycznych zapedow jak te zgredziale i zacofane dziady tkwiace umyslowo w sredniowieczu (jak i nasz 'polski naczelnik').
Mam nadziej, ze jest choc jeden odwazny i zdrowo myslacy w jego otoczeniu na Kremlu i go sprzatnie nim ten wyrzadzi jakas straszna krzywde nam wszystkim i calemu swiatu.

A koncert to pomylka. Gorniak nie uczy sie na bledach. Podsyca niechec Polakow do swojej osoby. Czekam az zaczna ja wygwizdywac gdy bedzie zaczynala swe wywody moralizatorskie.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: wodawodnista »

Wschód Ukrainy to duży procent rosjan a Putinowi zwolenników nie brakuje, tak samo mówili za Stalina, że to ostatni czubek xd Nie ma tak łatwo.

A jak w 2015 roku zacząłem swoja pierwsza prace w zyciu to byl jakis temat o wojnie i wszyscy mowili, ze teraz to już tylko wojny informatyczno-internetowe :lol3: Ta.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2867
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Wojtuś »

lena7 pisze:Mam nadzieje, ze wystepuja dobroczynnie, bo jak sie okaze, ze zgarna od Kurskiego po raz kolejny wielkie gaze z naszych podatkow, to znow oberwie Edka po glowie od Polakow.
Wiadomo już, że nie śpiewają za darmo bo Justyna Steczkowska powiedziała po wystepie, że przekazuje swoją gażę na rzecz dzieci z Ukrainy.
Odstawiam, że Edyta zaśpiewa Dziwny jest ten świat.

Dodano po 37 minutach 22 sekundach:
Jestem w szoku bo Edyta zaśpiewała 2 swoje piosenki Nie proszę o więcej i Nie zapomnij. Oczywiście piosenki wcześniej nagrane w studio i skrócone wersje ale i tak zabrzmiały cudownie.
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Arek86 »

Jestem pod wrażeniem tego jak zaprezentowała się Edyta Górniak brawo brawo brawo!!! Moja rodzina nie przepada za moją idolką ale dziś im szczęki opadły
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5023
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: addar »

Perfekcyjnie dobrany repertuar. Dla mnie było to live. Świetne NZ :edi:
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 637
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: lena7 »

Jako jedyna zaspiewala z playbacku, wiec za co niby te brawa i zachwyty? Za stroj? LOL Szkoda, ze najdluzszej przemowy tego wieczoru tez nie nagrala w studio. W tych gorach oduczyla sie spiewac, a stala sie religijna moralizatorka.
Sławek_
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 18 lip 2018, 18:53
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: pomorskie

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Sławek_ »

Edyta dopiero co nawoływała, by nie mówić i myśleć o wojnie, lecz o pokoju. A tu proszę - pognała na koncert, w którym mówiło się tylko o wojnie. Pytanie - czy jest aż tak totalnie fałszywa, czy też tak pusta moralnie, że za kasę sprzeda wszystko, łącznie z twarzą? I jeszcze jedna uwaga. Do teraz, mimo wszystko, Pani Górniak kojarzyła mi się z kimś łączącym odmienności - zdania, wyznania, orientacji. Tym jednym występem zrzuciła mi klapki z oczu. Nawoływanie do modlitwy z tak wymownym cytatem pokazuje jasno - śpiewam dla katolików i tylko dla nich. No cóż, dobrze jest żyć w prawdzie. Nawet, jeśli niesie ona rozczarowanie idolką i decyzję, że nią właśnie przestała być. Jak wspomniałem, prawda jest najlepsza, a fałsz - jak widać, zawsze wypłynie na wierzch. Ciekawe tylko, co przyjdzie po fascynacji religią? Bo nie mam wątpliwości, że za jakiś czas Pani Górniak będzie głosić zupełnie sprzeczne z obecnymi mądrości życiowe. Żenujące, ale Edyta jest żenująca od dosyć dawna. Przynajmniej pięknie zaśpiewała Nie zapomnij, bo Nie proszę o więcej było nie do słuchania.
Awatar użytkownika
DAAMI
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2480
Rejestracja: 25 lis 2011, 16:24
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: Teraz - Tu

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: DAAMI »

lena7 pisze:Jako jedyna zaspiewala z playbacku
nie wydaje mi się, że śpiewała z playbacku. Zwykle po niej widać, gdy to robi. Nawet jeśli był to playback to nie była jedyna, wokalistka Oleksandra też śpiewała z taśmy. Było to widać przy jej pierwszym występie, gdy po zakończeniu piosenki mówiła coś do publiczności.

ps. dzisiejsze nagranie do piosenki "Nie Zapomnij":

https://youtu.be/qeKcZ295yqo
Robik
Impossible
Impossible
Posty: 1629
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:49
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Robik »

Piękny playback, a to przemówienie w jej ustach brzmiało jeszcze piękniej :lol3: .
Sławek_
Sit down
Sit down
Posty: 54
Rejestracja: 18 lip 2018, 18:53
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Grateful
Lokalizacja: pomorskie

Re: Solidarni z Ukrainą

Post autor: Sławek_ »

Robik pisze:przemówienie w jej ustach brzmiało jeszcze piękniej
No tak, niedziela, więc kazanie z ambony jak najbardziej na miejscu :D
ODPOWIEDZ