Nowa Edyta

Nowy temat

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
SLAVEK
Make it happen
Make it happen
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2005, 22:19
Lokalizacja: usa

Nowa Edyta

Post autor: SLAVEK »

Nowy temat. Spotkanie Edyty podczas Harmonii Kosmosu 2022. Bardzo madre slowa padly podczas tego spotkania. Brak rezyserii i scenariusza. Edyta to odwazna Kobieta, ktora nie boi sie mowic prawdy. W tych"nowych" czasach to bardzo wazne. Nie bojmy sie mowic prawdy, kiedy wolnosc jest nam zabierana kawalek po kawalku. Globalizacja jest nowa odmiana slowa komuna.
https://www.youtube.com/watch?v=1vSrw0-Nzg0
:-) :lol3: 8)
Awatar użytkownika
fookmetoo
The story so far
The story so far
Posty: 410
Rejestracja: 03 paź 2017, 14:28
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: KissMe,FeelMe,LoveMe
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Nowa Edyta

Post autor: fookmetoo »

Totalny odlot.
Awatar użytkownika
Margaret
The story so far
The story so far
Posty: 565
Rejestracja: 27 sty 2014, 19:58
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: W-wa

Re: Nowa Edyta

Post autor: Margaret »

SLAVEK pisze:Bardzo madre slowa padly podczas tego spotkania. Brak rezyserii i scenariusza. Edyta to odwazna Kobieta, ktora nie boi sie mowic prawdy. W tych"nowych" czasach to bardzo wazne. Nie bojmy sie mowic prawdy, kiedy wolnosc jest nam zabierana kawalek po kawalku.
a co takiego tam Diva powiedziała?
Obejrzałam ten filmik, (który swoją drogą bardzo się zacinał), ale poza tym, że słowo jest ważne i ma ono moc, oraz to aby myśleć pozytywnie a także to, że pracuje w show-biznesie to nic odważnego nie mówiła
Tę prawdę powtarza na swoim instagramie, więc nic nowego nie powiedziała.
Spodziewałam się, że jak jest to płatny wykład i takie "wielkie wydarzenie" to wystąpienie Divy będzie jakoś zaplanowane, przemyślane i będzie "jakieś", niestety było rozczarowujące.
Ludzie w komentarzach dziękują Divie za "obronę i honor Polski" ale ja nic takiego tam nie słyszałam ... chyba, że mówiła o tym poza tym filmikiem. :?

no i poproszona o zaśpiewanie czegokolwiek - mocno próbowała się wywinąć, ale ostatecznie zaśpiewała fragmencik ... "Listen" 8) to już lepiej gdyby zaśpiewała swoje "Oczyszczenie" - lepiej pasowałoby do imprezy :PP
Filemon2
Sit down
Sit down
Posty: 71
Rejestracja: 26 lis 2017, 0:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa Edyta

Post autor: Filemon2 »

Slavek, a kiedy miałeś pełną wolność? I co to za prawda? Że światem rządzi Gejts i siatka pedofili? :lol3:

A tak na poważnie, Edka niby taka przeciwna dzieleniu ludzi, a sama te podziały tworzy i podsyca, kolportując jakieś bzdety o reptylianach i biorobotach, którzy zagrażają "prawdziwemu" człowiekowi. Przepraszam, ale to jest retoryka rodem z nazistowskich Niemiec. Ten, kto inny niż my, ten, kto nie myśli tak jak my - ten szczur, jaszczur, hybryda. Odczłowiecz wroga, żeby łatwiej było ci go zabić...

Poza tym to jakaś komedia, że osoba tak wyraźnie narcystyczna i pozbawiona empatii (odliczam tę na pokaz) odsądza innych od posiadania duszy!
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa Edyta

Post autor: endeven »

Podobno padło mityczne hasło Reptilianie! Doczekałęm się.

"Mr President Donald Trump, How can I help?" XD

a czy było coś o Nowym Porządku? XD
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa Edyta

Post autor: ChristopherP »

Reptilianie, hybrydy i bioroboty! :ha: :ha: :ha:

Moze ona oglada w wolnym czasie stare odcinki X Files i jej sie pomieszal serial z rzeczywistoscia?
Awatar użytkownika
pilsner
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 671
Rejestracja: 08 lut 2006, 18:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "That's the way..
Lokalizacja: małopolskie

Re: Nowa Edyta

Post autor: pilsner »

Smutny upadek, ona zwariowala. Kiedys plakala przy spalonej teczy, dzis brata sie z naziolem Rolą i szarlatanem Ziębą. Psychiatra potrzebny natychmiast, choc wydaje mi sie ze juz jest za pozno, skonczy jak Villas. Wariatka
Awatar użytkownika
endeven
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5202
Rejestracja: 02 maja 2008, 12:58
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa Edyta

Post autor: endeven »

Nie mam nic do tego, że natura, przyroda to siła, piękno, dobro i że w tym można odnaleźć ukojenie i oczyszczenie. Nie mam też nic do tego, że współczesny człowiek w pogoni za materializmem i dobrami i konsumowaniem po prostu utracił kontakt z tym, co jest wystarczające w życiu i co jest prawdziwym spokojem ducha i wartością samą w sobie, ba! wręcz popieram to całkowicie.

Trudno nie być antyglobalistą, gdy widzi się kult pieniądza, jednowymiarowość dążeń do sukcesu, uznanych za pożądane i wymagane w rankingu społecznym, gdy wmawia sie nam przeogromną ilość potrzeb, gdy wszystkie algorytmy mają nas doprowadzić do momentu transakcji, gdy na świecie panuje tak ogromna przepaść i nierówności społeczne, uzasadniane abstrakcyjnymi instrumentami i wskaźnikami ekonomicznymi jak niewidzialne PKB i inne neoliberalne straszaki. Korporacyjny model biznesowy bardzo szybko wkłada nas w wytarte tory, mamiąc propagandą sukcesu, coachingowym planem dnia, byle zapracowac sobie na wymarzony dobrobyt (nie mylić z miejscem w niebie). W efekcie sami dokładamy cegiełki do niszczenia i eksploatacji planety, ale pierwsi pójdziemy krzyczeć, że to tylko wina wielkiego biznesu i polityki, bo my i tak sami nic nie możemy. Albo będziemy super szczęśliwi że tyle firm i koncernów wspiera Paradę Równości, dając sie nabierać na ten "pink washing", bo w rzeczywistości za plecami, za kulisami, marki te wyzyskują do cna ludzi w krajach ubogich, z zarzutami wykorzystywania seksualnego włącznie, albo działają na rynku w celu windowania cen mieszkań, albo z setkami pozwów za mobbing, albo wspierają gdzieś daleko niedemokratyczne reżimy (i nie mam na myśli tylko działania nadal na terytorium Rosji) i żadne pieniądze im nie śmierdzą, zwłaszcza że mają liczne zarzuty i sprawy o defraudacje etc. Tak, więc i ja bym sie wpisał też jako antyglobalista (a dokładniej alterglobalista XD, Edytka chyba bardziej antyglobalistka) całym serduszkiem, tylko no szkoda, że u Edyty pewne niegłupie obserwacje znalazły ujście w fanatycznych, skrajnie sekciarskich ezo krejzolskich grupach nawiedzenia, że to tam znalazła miejsce na skanalizowanie swojego głosu, zostając przez nich urobioną i nieświadomie wykorzystywaną. I mamy teraz królową teorii spiskowych, nowych porządków i innego szarlataństwa. Wpadła w niezłe bagno, gdzie wystarczy trochę poczucia zagubienia, wytęsknionej uwagi, jakichś szybko wytłumaczalnych prostych prawd i recept, by sobie ten zły świat poukładać, prosto i z wysiłkiem na poziomie you tubie, wiadomo, wiedza ekspercka, ta "prawdziwa". W efekcie drogi powrotnej z tej ezo krainy już nie ma. Myślę, że nie trafiła z timingiem epok i dekad. Niestety widziałbym Edytę w latach 80 tych jak jest zafascynowana Osho/Bhagawan/Rajneesh i udaje się do jego komuny w Oregonie i sponsoruje mu z innymi wyznawcami sekty wielką kolumnadę "rolls-royce`ów" by mógł zawsze nalezycie witać swoje owieczki, bo przeciez każdy z nich musi mieć swoje papa-mobile. Jak nie kochać takiej megalomanii?!
Ostatnio zmieniony 28 cze 2022, 14:00 przez endeven, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 555
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: Nowa Edyta

Post autor: betka »

Biedna. Myślę, że Edyta chce być po "dobrej stronie mocy", ma czyste intencje... Czegoś jej w życiu jednak zabrakło i znalazła się na drodze bez powrotu. Z drugiej strony- jeśli tam jest szczęśliwa... :(
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Nowa Edyta

Post autor: audarya »

EDI - "krotki film o prawdzie i flaszu" - koniecznie obejrzec trzeba !!!

Biedna. Nie sadzilam, ze ta duchowa droga zejdzie na takie manowce...
Awatar użytkownika
max28
Perła
Perła
Posty: 1034
Rejestracja: 06 paź 2006, 21:18
Ulubiony album: 8
Ulubiona piosenka: Miles & Miles Away
Lokalizacja: Kto wie?

Re: Nowa Edyta

Post autor: max28 »

Allanie Krupo, zainteresuj się matką, wstrząśnij nią, pomóż!!!
AS
Make it happen
Make it happen
Posty: 126
Rejestracja: 21 kwie 2020, 16:25
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa Edyta

Post autor: AS »

O rety.
ChristopherP
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 373
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowa Edyta

Post autor: ChristopherP »

betka pisze:Biedna. Myślę, że Edyta chce być po "dobrej stronie mocy", ma czyste intencje... Czegoś jej w życiu jednak zabrakło i znalazła się na drodze bez powrotu. Z drugiej strony- jeśli tam jest szczęśliwa... :(
Mysle, ze intencje trudno jest oceniac z zewnatrz. To co jednak widac w oczywisty sposob to przyczyny tego upadku.

Edyta jest niestety wymarzonym kaskiem dla kazdej grupy o charakterze sekty. Brak jej wiedzy, wyksztalcenia i umiejetnosci weryfikowania informacji, wiec jest w stanie uwierzyc w kazda nawet najbardziej absurdalna rzecz jesli tylko zostanie jej podana w odpowiedni sposob. Odpowiedni sposob to przedstawienie informacji jako skrywanej przed szerszym spoleczenstwem tajemnicy. Wtedy z jednej strony czuje sie dowartosciowana bo mysli, ze wie cos o czym inni nie wiedza, a co wiecej wlacza sie jej wtedy tryb zgrywania swietej i dzielenia sie ta tajemna "wiedza" z innymi - mysli, ze zbawia swiat i nagle jej zycie w jej oczach nabiera sensu.

Zwroccie uwage w jaki sposob ona opowiada o tych swoich odkryciach. Nigdy nie uzywa zwrotow typu "uwazam, ze", "wedlug mnie", "wydaje mi sie". Ona staje tylko na tym swoim wyimaginowanym piedestale i glosi prawdy: "prosze panstwa, to jest tak, ze". Ostatnio dodatkowo podkresla nawet, ze te jej objawione madrosci to jest cos wyjatkowego: "mysle ze nikt nie zrozumie, ale zobaczmy".

Mozliwe, ze sama sobie nawet nie zdaje z tego sprawy, ale glowna motywacja tutaj sa po prostu jej kompleksy i brak zdrowego poczucia wlasnej wartosci. Moze te dzialania faktycznie wypelniaja jej pustke i daja jej szczescie. Szkoda tylko, ze efektem jest powielanie szkodliwych bzdur, ktore sa wymyslane przez ludzi, ktorzy nie maja zadnych dobrych intencji, a zalezy im na sianiu zametu w swiecie.
Awatar użytkownika
Flux
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5549
Rejestracja: 26 kwie 2009, 11:03
Lokalizacja: Polska

Re: Nowa Edyta

Post autor: Flux »

Dlatego też Edyta staje się niebezpieczna i zwyczajnie szkodliwa. Jest podatna na ekstremistyczne poglądy, przy czym sama wywiera wpływ na spore grono innych ludzi. Jej poczynania śledzą tysiące. Poczytajcie sobie wpisy pod ostatnim postem na fb. Jest całkiem pokaźna rzesza, która ją utwierdza w tej "świetlistej" ścieżce. Kiedyś jej głupotki i zajawki można było uznać za niewinne, czasem nawet zabawne. Tę granicę przekroczyła. Strach się bać...
Awatar użytkownika
audarya
The story so far
The story so far
Posty: 479
Rejestracja: 15 lip 2008, 22:31
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Perfect Heart
Lokalizacja: Far North

Re: Nowa Edyta

Post autor: audarya »

Oby nie skonczyla jak lub stala sie ofiara kogos jak klamczucha Belle Gibson:

https://m.youtube.com/watch?v=5hUBSDIWmZo

Dodano po 38 minutach 54 sekundach:
Filemon2 pisze:Slavek, a kiedy miałeś pełną wolność? I co to za prawda? Że światem rządzi Gejts i siatka pedofili? :lol3:

A tak na poważnie, Edka niby taka przeciwna dzieleniu ludzi, a sama te podziały tworzy i podsyca, kolportując jakieś bzdety o reptylianach i biorobotach, którzy zagrażają "prawdziwemu" człowiekowi. Przepraszam, ale to jest retoryka rodem z nazistowskich Niemiec. Ten, kto inny niż my, ten, kto nie myśli tak jak my - ten szczur, jaszczur, hybryda. Odczłowiecz wroga, żeby łatwiej było ci go zabić...

Poza tym to jakaś komedia, że osoba tak wyraźnie narcystyczna i pozbawiona empatii (odliczam tę na pokaz) odsądza innych od posiadania duszy!

Edka pozbawiona jest empatii nieprzypadkowo. Ej, mnie wzielo na sentymenty i normalnie mi jej szkoda. Caly czas czuje, ze pod ta maska kryje sie prawdziwa, zraniona osoba. Mimo, iz 99%narcyzow nie moze ze soba nic zrobic mam ciagle nadzieje, ze w jej przypadku mogloby sie udac… przeciez ona jest dobra ;(

Material, ktory czesciowo wyjasnia jej problemy:
https://m.youtube.com/watch?v=JHkhSnj5a ... WL&index=1

:shock:
ODPOWIEDZ