Edyta zaatakowana

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: vanity »

vanity napisał:
nie wiem na czym to polega że wybierają sobie do szczucia tą a nie inną osobę...



Bo jest kontrowersyjna i niezależna, a jednocześnie ma mniejszy autorytet niż np. Kora czy Kayah. I bo jest kobietą, do tego na tyle ładną i utalentowaną, żeby wszystkie zazdroszczące jej osoby mogły się dowartościować czytaniem o niej złośliwości.
powiem tak Kayah i Kora są ładnymi kobietami, utalentowanymi, niezależynymi. nie są tylko kontrowersyjne. Edyta sama wepchała się do tej szuflady, a media jej w tym bardzo pomogły, stąd mniejszy autorytet od innych. jeśli Edyta nie zmieni swojego życia publicznego to już na zawsze będzie pamiętana jako kontrowersja a nie piosenkarka. szkoda tylko że nic w tym kierunku nie robi :( bo czasami mam wrażenie jakby jej o to chodziło :(
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Piter »

Edyta ma mniejszy autorytet, bo taki sobie m.in. sama wypracowała swoimi licznymi kretyńskimi wypowiedziami, czy też udawaniem księżniczki na ziarnku grochu. Ludzie się do niej zrazili, postrzegają ją jako idiotkę i to nie tylko wina mediów.
Kayah i Kora mają więcej dystansu do siebie i na szczęście nie dają się tak łatwo prowokować mediom. Edyta wpadła w sidła i wydaje mi się, że jeszcze długo z nich nie wyjdzie.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Estratos »

Piter pisze:Edyta ma mniejszy autorytet, bo taki sobie m.in. sama wypracowała swoimi licznymi kretyńskimi wypowiedziami, czy też udawaniem księżniczki na ziarnku grochu. Ludzie się do niej zrazili, postrzegają ją jako idiotkę i to nie tylko wina mediów.
Kayah i Kora mają więcej dystansu do siebie i na szczęście nie dają się tak łatwo prowokować mediom. Edyta wpadła w sidła i wydaje mi się, że jeszcze długo z nich nie wyjdzie.
i to znowu jej szczerosc jest wszystkiemu winna, bo gdyby nie opowiadala o ezoterycznych sprawach czy nie paplala o seksie to bylaby bardziej powazana. Ja mam wrazenie, ze dziennikarze radiowi mimo iz szanuja Edyte za jej talent to jednak uwazaja, ze jest na nizszym poziomie niz Kayah czy Anna Maria Jopek. To sie wyczuwa.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Piter »

Na niższym poziomie intelektualnym czy artystycznym?
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Estratos »

Piter pisze:Na niższym poziomie intelektualnym czy artystycznym?
Raczej artystycznym, takie mam wrazenie, ze radiowcy uwazaja, ze to co robi Edyta jest gorsze od tego co robia tamte panie. Poziom intelektualny to raczej w prasie jest 'pokazywany', ale to zalezy glownie od umiejetnosci interlokutora Edyty i jego nastawienia.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Piter »

Może dlatego, ze Edyta już dawno nie wydała czegoś wielkiego, czegoś co rozdziawiało paszczę tak jak jej pierwsze piosenki. Mam wrażenie, że za czasów EG Edyta była damą polskiej piosenki, że była naszą chlubą narodową, była kimś. Dziś nie tylko poprzez hymn, czy skandal z "#CIACH# szczurami", ale chyba także poprzez nędzny repertuar Edyta stała się legendą... wspomnieniem wielkiego wokalu, dawnej świetności!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Estratos »

Piter pisze:Może dlatego, ze Edyta już dawno nie wydała czegoś wielkiego, czegoś co rozdziawiało paszczę tak jak jej pierwsze piosenki. Mam wrażenie, że za czasów EG Edyta była damą polskiej piosenki, że była naszą chlubą narodową, była kimś. Dziś nie tylko poprzez hymn, czy skandal z "#CIACH# szczurami", ale chyba także poprzez nędzny repertuar Edyta stała się legendą... wspomnieniem wielkiego wokalu, dawnej świetności!
otoz to :-) Image 'rozwrzeszczanej nastolatki' tez temu nie sprzyjal. Moze fani tez powinni zaczac traktowac Edyte jako kobiete, a nie jak mala dziewczynke (nie dawac maskotek i innych dzieciecych prezencikow)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: monia80 »

dziewczeta do boju , bo cos nasi panowie sie tu troche zagalopowali w ocenie Edzi :?
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: ANETA »

Mysle, że prezenty w postaci maskotek nie maja wpływu na to jakim artysta się jest. Napewno taka Celine Dion dostaje od swoich fanów równiez misiaczki a jak wiadac prezentuje wspaniała klasę i nie walczy z mediami.
Edyta jeszcze długo będzie w piekle które poniekąd sdama sobie sprawiła (oczywiscie to media odegrały w tym główną role jednak ona im troche pomogła swoimi wypwiedziami). Juz chyba Britney Spears w USA (mimo, że ma piosenki o seksie, masturbacji, operacje biustu itp) jest bardziej poważana niż u nas Edyta.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: monia80 »

nie no ja chyba zwariuje chcecie teraz powiedziec ,ze to wina edyty a dziennikarze to co :evil:

a propos maskotek -ja teraz ostanio w krakowie wreczylam Edusi duzego misia i bardzo sie ucieszyla :razz: nie uwazam,zeby to mialo byc za dziecinne -to jest na pewno oznaka symapti pluszowy misiu a wogole Edusia ma teraz kumu dawac maskotki :)

[ Dodano: 2005-04-18, 13:01 ]
Aneta nie przesadzajmy naprawde nie porownujmy tej zesputej lalki Britnej do Edyty :evil: skad wlascie mozna wiedziec co tam wypisuja i sadza o Britnej dziennikarze przeciez tylko Madzia tam jest w centrum a to co tu podaja polskie media o tym co dzije sie zagranica to lepiej sobie dajmy spokoj :roll:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Estratos »

tak, tak, ja wiem, ze te misie to oznaka sympatii, ale pozniej robia Edycie zdjecia z tymi misiami i widzimy 'doskonala prezentacje tego jaka Edyta jest dziecinna' w prasie brukowej. Zauwazcie, ze bardzo czesto pojawiaja sie jej zdjecia z roznymi maskotkami. Poza tym, ile mozna tych misiow dostawac :P
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: B@r »

monia80 pisze:o tym co dzije sie zagranica to lepiej sobie dajmy spokoj :roll:
Ty chyba zaszyłaś się zagranicą jak mam to rozumieć :wink: :lol:
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2005, 13:15 przez B@r, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: ANETA »

monia80 pisze:nie no ja chyba zwariuje chcecie teraz powiedziec ,ze to wina edyty a dziennikarze to co :evil:
Ja nie twierdze, że to TYLKO wina Edyty, ale napewno w tym wszytkich święta nie jest bo niejednokrotnie podsycała uwage publiczna. Tego Jej za złe nie mam, jednak nie podoba mi sie to, że potem robi z siebie pokrzywdzoną, a na dodatek obraza inne osoby publiczne, tekst typu ,,Doda-krowa". Jesli nie chce by na nią żle mówili to niech nie ocenia tak innych.
monia80 pisze:a propos maskotek -ja teraz ostanio w krakowie wreczylam Edusi duzego misia i bardzo sie ucieszyla :razz: nie uwazam,zeby to mialo byc za dziecinne -to jest na pewno oznaka symapti pluszowy misiu a wogole Edusia ma teraz kumu dawac maskotki :)
Mi tez sie to podoba i najchetniej dałabym Jej nawiększego miasiaka na świecie. Takie prezenty lub kwiaty to dowody sympatii.
monia80 pisze:Aneta nie przesadzajmy naprawde nie porownujmy tej zesputej lalki Britnej do Edyty :evil: skad wlascie mozna wiedziec co tam wypisuja i sadza o Britnej dziennikarze przeciez tylko Madzia tam jest w centrum a to co tu podaja polskie media o tym co dzije sie zagranica to lepiej sobie dajmy spokoj :roll:
Nie porównuje Brit do Edyty bo to dwa inne światy, mimo, że obie uwielbiaja skupiac na sobie uwage. A o tym jak media amerykańskie oceniaja Britney wiem z ich portali internetowych. Troszke tego angielskiego się zna (a tak apropo dzis miałam ustna z angola-zdałam dzięki Bogu ale trzy osoby oblało :? )
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Estratos »

kwiaty sa bardziej eleganckie. Wydaje mi sie, ze troche 'upupiamy' (Copyright by Gombrowicz) Edyte.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: B@r »

Estratos pisze:kwiaty sa bardziej eleganckie. Wydaje mi sie, ze troche 'upupiamy' (Copyright by Gombrowicz) Edyte.
Podpisuje sie pod tym :wink:
ODPOWIEDZ