Edyta zaatakowana

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: monia80 »

nie no ja juz nie wytrzymuje szla...dostalm gruba czcionka wlasnie info na moja poczte , ze Edyta zaatakowana przestraszylam sie jak fiks co sie to stalo i lece tu -i naprawde kiedy ci ludzie przestana to juz sa zwierzeta(zwierzeta nawet nie atakuja tak bestialsko) czy oni juz stracili czlowieczenstwo :evil:

jak mozna -to jak ten sadysta nie szanuje Edyty to przynajmniej niech ma wzglad na dziecko :evil:
ja juz nie wiem czym trzeba byc ,zeby tak czychac na czyjesc zycie to juz jest chore to juz jest kojarzone z obsesja z choroba i tacy ludzie powinni juz byc umieszczani w wiezieniach dla umyslowo chorych :!:
poczekajcie hieny Allanek tylko dorosnie :evil: bo to juz naprawde jest niedopomyslenia-sad i wiezieni powinno byc za takie beztailskie zachowanie -nic zadnego szacunki dla godnosci czlowieczej :evil: :(

[ Dodano: 2005-04-14, 12:13 ]
biedna ta nasza Edzia -dopiero co za wielka namowa Darka postanowila wrocic na scene :( dlaczego w tym kraju nie szanuje sie artysty :(

Edyta nie zasluzyla na to ,zeby urodzic sie w Polsce-to wredny kraj ,gdzie jak komus sie cos uda to juz jest zniszczony :(

Aniolku czuwaj nad nasza Edzia :(

niesamowita na przykladzie Edyty Gorniak to widac jest cena slawy-nie wiem nawet czy warto bylo Jej sie tak poswiecac wychodzic dla ludzi cale serce im ofiarowac ,bo teraz placi za to nadludzkim cierpieniem :(

[ Dodano: 2005-04-14, 12:17 ]
po trupach do celu i to doslownie-to juz jest oblaknie-tych ludzi musi ktos "obudzic" zatrzymac , bo stracili kontrolem nad tym co robia -a to straszna choroba!!!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Piter »

Prawdę mówiąc to nie wiem, co powiedzieć. Jak dostałem dziś wiadomość od Aro na gg, to na początku myślałem, że jakiś wypadek albo coś, a tu znowu FAKT... Nudne to się już robi. Współczuję Edycie i Darkowi i myślę sobie, że powinni zatrudnić ochronę 24h na dobę!
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: monia80 »

juz na pewno takowa maja ,ale dajcie spokoj to i tak musi byc obciazenie psychczne ,ze wiecznie ktos za toba chodzi sledzi cie- :(
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: ANETA »

Szkoda, że tak Ją potraktowali, ale to tylko potwierdza jedno - Edyta Górniak jest najwiekszą polską gwiazdą ! Oni zrobią wszytko być miec Jej dobre zdjecie
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: monia80 »

ANETA pisze:Szkoda, że tak Ją potraktowali, ale to tylko potwierdza jedno - Edyta Górniak jest najwiekszą polską gwiazdą ! Oni zrobią wszytko być miec Jej dobre zdjecie
mozna i tak na to patrzec, ale w takim razie czy warto dla kariery tak cierpiec taki niesamowity placic za to koszt :( nie wiem czy to dla Edzi jest pociecha w takim momencie ,ze jest najlepsza gwiazda i dlatego ja atakuja :? :( Zaloze sie ,ze ona wolala by byc szarym zwyklym czlowiekiem , gdzie moglaby sie cieszyc cieplem rodzinnym , macierzynstwem-ale kocha muzyke to jest jednak silniejsze od wszystkiego - i to jest okropne ,ze tak wiele musi placic by moc poprostu przekazywac ludziom te wszystki wspanile emocji i to co tak bardzo kocha :(
scarlet
Hope for us
Hope for us
Posty: 43
Rejestracja: 20 mar 2005, 15:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: scarlet »

Monia80 byłabym Ci wdzięczna gdybyś nie generalizowała jeśli chodzi o Polskę.Tu jest mowa o Fakcie
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: monia80 »

scarlet pisze:Monia80 byłabym Ci wdzięczna gdybyś nie generalizowała jeśli chodzi o Polskę.Tu jest mowa o Fakcie
pozostawiam ci to kolezanko zupelnie bezkomentarza :roll: jakos nie mam zupelnej ochoty ci tlumaczyc niektorych spraw :roll:

dobrze jest byc patriota -tak ,ale i latwo dopoki to nie na ciebie wszyscy nalatuja :roll:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: ANETA »

Nie rozumiem ciagłego ataku ludzi na Edytę, oni wciąz wytykaja jaka to ona jest beznadziejna a komentarzy o hymnie juz nie chce wspominać. Edyta Górniak jest i będzie najlepsza !!!!! ....a potem będę JA * :D :D :D


* pomarzyć można :D
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: monia80 »

albo jednak nie moge sie powstrzymac 8)

tu nie chodzi o fakt tylko kolezano -otworz nieco szerzej oczy przeciez to jest nie tylko w srodowisku gwiazdorskim -czy ty naprawde tak kplytko na to popatrzylas co ja napisalm :roll:

to jest wszedzie w kazdym miescie , wsi jak tylko komus sie uda np.kupic lepsze auto juz jest na jezykach czy jak ktos dostal awans juz trzeba mu dopiec-w Polsce lepiej sie jednak nie wybijac ponad przecietnosc,gdyz ciezko moze byc z toba :roll: wystarczy ,ze pozwolisz sobie na wakacje np.na majorce juz wszyscy patrz ta tamta pojechala ,ale jej sie powodzi i juz krzywe oko to samo do blachych spraw na przyklad juz w szkole jak ktos ma lepsze , firmowe dzinsy juz jest gorszy -tak u nas jest niestety niedoroslismy i chyba nie dorosniemy-w Angli zupelna tolerancia kazdy chodzi jak chce posiada co chce i nikogo to nie interesuje , gdyz kazdy sie tu swoimm zyciem zajmuje.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Magda M »

ANETA pisze:Nie rozumiem ciagłego ataku ludzi na Edytę, oni wciąz wytykaja jaka to ona jest beznadziejna a komentarzy o hymnie juz nie chce wspominać. :D
to jest zwykła ludzka zazdrosc... tylko i wyłacznie... najlepiej najezdzac na ludzi... gdyby mieli cały czas ja chwalic to ludzie by niekupowali brukowców.. a tak mają sesnacje za sensacja... paranoja.....
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Kamui Shiro »

W sumie dzięki temu konfliktowi z Faktem wiele osób, któe miały jej za złe ten hymn, stanęło po jej stronie i już nie myślą o niej tak źle. Opłaciło jej się ;) tak jak Wałęsie z Radiem Maryja ;)
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: egrata »

to jest nie ludźkie, jakaś chora paranoja ze strony Faktu........co za pier....gazeta, dobrze że jej ani razu nie kupiłam.......sorki za słowa ale mnie to już wkur.......jak można tak postępować.....


Myślałam, że już to ucichło i będzie spokój no ale fakt widać nawet Wymiaru Sprawiedliwości się nie boi. Zostaną za to grubo ukarani i nie bójcie się o to. Na pewno tak się stanie. Tak na marginesie Wam napiszę, że miałam taką cichą nadzieję, że po śmierci naszego Rodaka, Jana Pawła II, Fakt puknie się w głowę i w jakiś sposób będzie chciał pojednania z Edytą, bo to naprawdę nie ma sensu. Dwie "głowy Państwa" podały sobie rękę na zgodę a taki brukowiec z ceną marnej 1 zł nie umie się pogodzić, albo nawet nie pogodzić, poprostu zwyczajnie. po ludzku dać Edycie spokój.
Jednak widać, że ci ludzie nie mają człowieczeństa,

dlatego właśnie wchodzę na stronę Faktu i piszę paskudny list do "pana redaktora"
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: monia80 »

Egrata pieknie to ujelas wszystko.dokladnie dwie glowy panstwa potrafili sie ocknac po smierci Papieza a te szmatlawce wiesz co ja juz mysle ,ze na takich gnoji nic juz nie podziala skoro nawet smierc Ojca Swietego nie zdolala w nich obudzic zadnych ludzkich odruchow :evil:

Oni juz sa straceni , dla takich juz nie ma ratunku :roll:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Estratos »

Jutro na Wirtualnej Polsce: "Hity i kity tygodnia" (fragment dot. Edki)
Kity... kity dały nam się we znaki. Szczególnie na krajowym poletku. Okres ochronny związany z żałobą po śmierci Ukochanego Papieża najwyraźniej się skończył, a rozmodlone przez tydzień "tabloidy" wróciły na stare tory. Choć "Fakt" dołącza do swojego dziennika Biblię nie omieszkał przypomnieć sobie, że oprócz Papieża istnieje jeszcze Edyta Górniak . W ruch poszły flesze paparazzi i piora prawników wokalistki, którzy zawiadomili policję o popełnieniu przestępstwa.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Magda M »

ooo no prosze..... wp.pl chce troche nadrobic... ciekawe co to bedzie.....
ODPOWIEDZ