Edyta zaatakowana

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Piter »

Ja sie wciąż zastanawiam, czego oni od niej chcą, w końcu fotografie jej syna już mają. Tak czy siak, dopóki Edyta nie nabierze do nich dystansu to będzie miała przewalone. Owszem to niesprawiedliwe, ale tak już jest. Paparazzich trzeba traktowac jak powietrze. Tak robią gwiazdy na świecie i wtedy mają z nimi względny spokój. Dopóki u Edyty będa oni wywoływać takie a nie inne emocje, to nie dadzą jej spokoju.

Jesli zaś chodzi o niedawną sytuację, to to czy oni byli faktowi czy niefaktowi to Edyta sobie raczej sama nie wymyśliła. W końcu kierując sprawę do prokuratury musiała mieć najmniejsze choć dowody, może policja ich spisała i przyznali się, że zostali wynajęci przez Fakt?

A jeśli zas chodzi o Rywina, to Lew to jednak lew... :) Nie rozumiem tej nagonki na jego osobę. Nawet osoba ciężko chora może w gniewie odwinąć takiemu gnojowi, co tu jeszcze gra pokrzywdzonego.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Estratos »

vanity pisze:nie wiem jak jest narawdę, czas pewnie pokaże, ale ten od fucktu mówi logicznie. bo z tego co słyszałam już wielokrotnie,paparazzi, to z reguły wolni strzelcy. robią zdjęcia, a potem chodzą od redakcji do redakcji i sprzedają to co zrobili. więc to że to nie byli dziennikarze fucktu może być prawdopodobne. to że fuckt kupuje te zdjęcia, no cóż, kupuje bo taki mają charakter pisma.
tylko wydaje mi się że takim wolnym strzelcom trudniej się dobrać do skóry, za to co wyrabiają. ostatnio gdzieś słyszałam że paparazzi podzielili się na 2 fronty. jeden front to zwykli pararazzi, którzy oczywiście szpiegują, łażą za swoją "opiarą", pstrykają swoje zdjęcia, no i mają (mimo wszystko) jakieś zasady (np nie robią zdjęć w pewnych sytuacjach). ale ostatnio pojawili się paparazzi, którzy robią zdjęcia zawsze i wszędzie, najczęściej prowokując burdy, aby były fajne zdjęcia. z tego co słyszałam ci pierwsi się dystansują od tych drugich. i w przypadku gdy ci drudzy brutalni prowokują sytuację to zdjęć, to nawet jeśli "dobry paparazzi" widzi to zdarzenie to tego nie fotografuje. Edyta chyba trafiła na tych najgorszych.
Tak dokladnie. Tylko jest tak: zeby ograniczyc koszty gazety fotografowie sa na wlasnej dzialalnosci gospodarczej (jednoosobowej), zdjecia sa 'zlecane' przez 'Fakt' i tylko 'Faktowi' moga je sprzedac (w pierwszej kolejnosci lub przez jakis okreslony czas nie wolno im odsprzedawac ich innym mediom). Bardzo czesto sprzet dla tych fotografow kupuje wydawca. Jest to wiec taka fikcja: "niby nie pracuja dla faktu, ale wszyscy wiedza, ze pracuja " :P Takie typowe polskie kombinatorstwo.
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Kasia »

To niewyobrażalne! Nigdy bym nie pomyślała, że ktokolwiek może coś takiego zrobic, nawet te szmaty! Przecież.. przecież.. nie, brak mi słów. Nie ma o czym gadac tylko ta sprawa jako kolejna powinna trafic do sądu i wierze ze tak juz jest. NO zok po prostu. I jest to smutne, że ludzie potrafią dopuszczać się takich rzeczy tylko dla pieniędzy. :sad: W jakim ja świecie żyje??
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: pijej1 »

Tak naprawdę Kochani Moi ludzie w Polsce nie są względem siebie życzliwi - poza tym nie znosza inności, zaradności i uczciwej pracy, gdy ktoś się wyróżnia z tłumu potrafią zaszczuć i stłamsić-Polski my naród Polski ród królewski gród piastowy!!! wiesz jako ni :)
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Grzechu »

Dokładnie, bo jak można lubieć osobe, która coś osiągneła, dużo zarobiła, mieszkała poza granicami naszego kraju i ma apartament w Portugalii :!: To niedopuszczalne :!:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: B@r »

A przeciez pol-cyganka i do tego matury nie zrobila, slandal! (myslenie wielu, nie moje bynajmniej!)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: vanity »

czy ja wiem, będzie kilka osób które coś osiągnęły i media ich nie szczują. myślę że media po prostu wybierają sobie ofiarę i robią "co mogą"
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: B@r »

No wiesz, ale Edyta miala czelnosc wybijac sie na zachodzie. Toz to zbrodnia!

8)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: vanity »

nie wiem na czym to polega że wybierają sobie do szczucia tą a nie inną osobę...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Magda M »

vanity pisze:nie wiem na czym to polega że wybierają sobie do szczucia tą a nie inną osobę...
po prostu.... czy jest w polsce inna osoba tak popularna jak edyta??? nie wiem... zyciorys edzi zna prawie kazdy, a np takiej anity lipnieckiej.. nikt.... a wiec skoro kazdy juz sie orientuje w zyciu edi to janlatwiej troch w nim zamieszac.. bo inaczej byloby zbyt spokojnie....

no a rzeczywiscie.... jak moze polka wybic sie na swiatowych rynkach, grrr... toz to wogole nie jest reklama dla polski... a gdzie tam... i jeszcze po co ona zdobyla to II miejsc na eurowizji.. jakby nie mogła 14 zając.... zgroza :D
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: vanity »

wiesz Madzia, ale jak Edi odniosła sukces na Eurowizji, to cała Polską ją z miejsca pokochała. np zadebiutowała To nie ja - jeśli dobrze pamiętam od razu na 1 miejscu u Niedźwiedzia. nie wiem jak na innych listach, ale pewnie było podobnie. zresztą jeśli dziennikarze wspominają tą Eurowizję to zawsze piszą że Edi doszła najwyżej.
Edi bardzo dobre recenzje miała też w przypadku wydania I międzynarodówki. potem zaczęło się psuć. Edyta była cały czas na "topie" albo dlatego że sama chciała, albo dlatego że chciały tego bruki. stąd takie zainteresowanie jej osobą. tak myślę. po prostu za dużo Edi w mediach więc bruki wykorzystywały to. i traktowły ją jako polską Whitney. potem doszedł słynny list i zaczęła się cała nagonka. bo nic tak dobrze się nie sprzedaje jak skandale. ale wiele osób twierdzi że jak nie Edi to żadna piosenkarka się nie wybije na zachodzie. myślę że Edi niepotrzebnie dała pretekst do tego co się teraz dzieje wokół niej, bo ta czkawka będzie się jeszcze odbijać długo. najgorsze jest to że jak wyda płytę to w recenzjach będzie się w pierwszej kolejności pojawiać to co się działo w mediach, a dopiero potem z jedno zdanie o tym co ma w sobie płyta. szkoda mi tego, bo Edi artystycznie jest wielka!!!
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Piter »

I znów zgadzam się w 100% z vanity. Edyta często sama daje mediom broń do ręki. Postępuje bardzo nieumiejętnie i sprawia, że ludzie sami się do niej zniechęcają. I tu po raz n-ty ubolewam nad tym, że twórczość jest zawsze kojarzona z zachowaniem i postępowaniem artysty. Ja akurat umiem to rozdzielić, ale wiem, że wiele osob nie potrafi. Szkoda!
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: vanity »

I znów zgadzam się w 100% z vanity. Edyta często sama daje mediom broń do ręki. Postępuje bardzo nieumiejętnie i sprawia, że ludzie sami się do niej zniechęcają. I tu po raz n-ty ubolewam nad tym, że twórczość jest zawsze kojarzona z zachowaniem i postępowaniem artysty. Ja akurat umiem to rozdzielić, ale wiem, że wiele osob nie potrafi. Szkoda!
no własnie. szkoda tylko że Edyta nie uczy się na własnych błedach ( w tym przypadku). ale jeśli Edyta w wywiadach mówi że jest kulturalna, a potem słynny list wydaje, to ja się nie dziwię, że ludzie reagują typu: robi to by zrobić sobie szum w mediach, by sobie reklamę i sprzedaż płyt zrobić. my się orientujemy lepiej, bo się na bieżąco interesujemy Edytą, ale ludzie którzy lubią ją, ale nie są fanami, to sobie pomyślą co pomyślą. ja już od dawna uważam że Edyta powinna się odciąć od mediów prywatnie. udzielać tylko tych informacji które dotyczą jej działalności zawodowej, a wszelkie bzdury jakie pojawiają się w prasie w żadnym wypadku komentować. i po prostu nie dawać powodu do jakichkolwiek plotek. bo sami przyznacie, że wszystkie "skandale" dotyczą jej życia prywatnego, a nie zawodowego. sama by na tym skorzystała, bo im mniej prasa o niej pisze, to tym mniej się nią interesuje.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: monia80 »

Grzechu pisze:Biedaczyny z FUCKT'u, wszyscy ich leją :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
dokladnie i to nie wiedziec dlaczego tylko ich napadaja wszedzie i wszyscy :roll:

[ Dodano: 2005-04-16, 14:20 ]
Grzechu pisze:Dokładnie, bo jak można lubieć osobe, która coś osiągneła, dużo zarobiła, mieszkała poza granicami naszego kraju i ma apartament w Portugalii :!: To niedopuszczalne :!:
dokladnie Grzechy otoz to :!: to wlsanie usilowal wytlumaczyc niejakiej scarlet-ale widac ,ze jeszcze niektorzy sa na etapie myslenia dzieciaka z przedszkola-jesli ja bede dobry dla inny to inni tez :roll:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta zaatakowana

Post autor: Kamui Shiro »

vanity pisze:nie wiem na czym to polega że wybierają sobie do szczucia tą a nie inną osobę...
Bo jest kontrowersyjna i niezależna, a jednocześnie ma mniejszy autorytet niż np. Kora czy Kayah. I bo jest kobietą, do tego na tyle ładną i utalentowaną, żeby wszystkie zazdroszczące jej osoby mogły się dowartościować czytaniem o niej złośliwości.
ODPOWIEDZ