Stay Together - Nie Bądź Obojetny

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Fan17
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 365
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:08
Ulubiony album: wszystkie
Ulubiona piosenka: Miles & miles away
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Stay Together - Nie Bądź Obojetny

Post autor: Fan17 »

wodawodnista pisze: 25 lut 2023, 20:34
Fan17 pisze: 25 lut 2023, 20:07
Kocha siebie czy nie kocha - nie będę tego oceniał. Za przesłaniem podpisuje się w 100 procentach. Gdzie jest nieczysto? Poproszę o konkretny fragment.
Jeśli mielibyśmy iść tokiem naszej starej rozmowy na IG to polegała ona na dwóch wiadomościach jednosłownych i jednym zalajkowaniu jednej, więc dlaczego miałbym Ci poświecić więcej czasu niż jedno słowo? Ty mi dałeś tylko "dzięki" i serduszko po tym jak się zgłosiłeś na chętnego do porozmawiania tutaj na priv. Trzeba zacząć od siebie aby cokolwiek. Anyway :lol3: Ci co "mają" najwięcej do powiedzania na samym końcu najwięcej mają do milczenia. To tak w ramach ciekawostki dla forumowiczów :edi: Niech coś się zadzieje.

Odpowiedź w twoim stylu "aby odpowiedzieć": Bo mam duże uszy. = jak cały esej takie 4 słowa dla Ciebie.
Czyli nie potrafisz wskazać konkretnego fragmentu. Tyle chciałem wiedzieć. Jest takie powiedzenie: "mowa jest srebrem..". Dobrego wieczoru;)
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: Stay Together - Nie Bądź Obojetny

Post autor: wodawodnista »

Fan17 pisze: 25 lut 2023, 21:20
wodawodnista pisze: 25 lut 2023, 20:34

Jeśli mielibyśmy iść tokiem naszej starej rozmowy na IG to polegała ona na dwóch wiadomościach jednosłownych i jednym zalajkowaniu jednej, więc dlaczego miałbym Ci poświecić więcej czasu niż jedno słowo? Ty mi dałeś tylko "dzięki" i serduszko po tym jak się zgłosiłeś na chętnego do porozmawiania tutaj na priv. Trzeba zacząć od siebie aby cokolwiek. Anyway :lol3: Ci co "mają" najwięcej do powiedzania na samym końcu najwięcej mają do milczenia. To tak w ramach ciekawostki dla forumowiczów :edi: Niech coś się zadzieje.

Odpowiedź w twoim stylu "aby odpowiedzieć": Bo mam duże uszy. = jak cały esej takie 4 słowa dla Ciebie.
Czyli nie potrafisz wskazać konkretnego fragmentu. Tyle chciałem wiedzieć. Jest takie powiedzenie: "mowa jest srebrem..". Dobrego wieczoru;)

Jak napisałem trzeba zacząć w końcu od siebie. Miłego wieczoru :) Jedyną osobą, która może mnie prosić o cokolwiek to Addar, na resztę Was wszystkich mam wywalone jak leci.


Aby zakończyć te wieczne spory o Wasze wymuszanie na mnie "argumentów" to niestety mam ucho Mariah Carey z młodości and i don't consider myself a diva, dahhhhhlingssss. Proszę też zważyć, że Fan17 nie zgodził się tylko z nieczystością, więc występ prawie ideolo :lol3:


https://www.youtube.com/watch?v=KX0GpIEpxMw

enjoy
Awatar użytkownika
Grzegorz
Impossible
Impossible
Posty: 1890
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:23
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wiecej
Lokalizacja: Jarosław

Re: Stay Together - Nie Bądź Obojetny

Post autor: Grzegorz »

Edyta Górniak& Sound'n'Grace - Hallelujah | Stay Together. Nie bądź obojętny

https://www.youtube.com/watch?v=YopKCBH8t0w
Miecia34
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:40
Ulubiony album: My
Ulubiona piosenka: Tafla
Lokalizacja: Bytom

Re: Stay Together - Nie Bądź Obojetny

Post autor: Miecia34 »

Hej hej, ale proszę na siebie tu tak nie krzyczeć... Bo jeszcze Pani Edyta zobaczy i będzie jej przykro
lbekea
Invisible
Invisible
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2023, 12:46
Lokalizacja: PL

Re: Stay Together - Nie Bądź Obojetny

Post autor: lbekea »

Doładnie, a to taka empatyczna osoba <3
ODPOWIEDZ