W "Rytmach Dwójki"

Wiadomości na temat Edyty.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 641
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: lena7 »

witcher pisze: 24 wrz 2023, 22:30
P.S. Odcinek wygrała.
Kto wygral pierwszy odcinek?
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1678
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: Steffie »

Na forum cisza, bo ostatnio były problemy i wyskakiwał jakiś błąd, więc nie można było pisać. Poza tym pewnie nikt tego nie ogląda w TV, tylko czeka, aż się pojawi w necie, a dopiero chyba dziś się pojawiło. No cóż, cokolwiek by nie zaśpiewała, to przykro się to ogląda. Kobieta z takim głosiskiem chałturzy w TVP w jakimś programiku śpiewając odgrzewane kotlety, byle kasa się zgadzała, zamiast nagrywać płyty i grać koncerty, póki ma głos, a inne beztalencia śpiewają, gdzie popadnie i nie mają obiekcji, tylko diwa nie może się zebrać do kupy. :?
Arek86
Hope for us
Hope for us
Posty: 44
Rejestracja: 29 lis 2018, 16:02
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Linger, ,Szyby
Lokalizacja: Bytom

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: Arek86 »

Drugi odcinek i przebój "Co mi panie dasz" całkiem pozytywnie jestem miło zaskoczony wokalnie 5+
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: addar »

Co śpiewała Edyta ktoś wie ?
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: miłek »

Nie pytaj o Polskę.
https://vod.tvp.pl/programy,88/rytmy-dw ... E03,810040
Jakiś słaby trochę ten gościu.
miłek
Make it happen
Make it happen
Posty: 114
Rejestracja: 13 paź 2015, 14:27
Lokalizacja: Północ

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: miłek »

No i Edyta super się zachowała, kiedy Skaldowe śpiewali, bo wstała i zachęciła do tego innych :edi:
edithismyqueen
Invisible
Invisible
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2023, 16:02
Ulubiony album: dotyk
Lokalizacja: Miles away

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: edithismyqueen »

czemu edyta wybiera samych chlopakow w tym programie ktorzy w ogole nie potrafia spiewac??
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: pijej1 »

aby pokazać ze na tle miernot wokalnych jakoś jako tako wypada
Awatar użytkownika
addar
Moderator
Moderator
Posty: 5028
Rejestracja: 29 sty 2009, 19:26
Ulubiony album: live'99
Ulubiona piosenka: większość
Lokalizacja: Łódź

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: addar »

Fajne wykonanie alei ale ten GrubSon troszkę zbędny :edi: Niedobrana kiecka do figury Edyty.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1678
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: Steffie »

No właśnie kiedyś pisałam, że najlepiej by było, gdyby śpiewała solo. :P
Awatar użytkownika
rav33
Impossible
Impossible
Posty: 1625
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:53
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Under her spell
Lokalizacja: Wrocław

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: rav33 »

Odgrzewa stare kotlety. I spiewa znacznie gorzej niż kiedyś. A tak w ogóle, słaby ten program. Mam wrazenie, ze w każdym odcinku wygra kto inny.
Awatar użytkownika
witcher
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 09 lut 2009, 23:51
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Glow On
Lokalizacja: WarSaw

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: witcher »

Dzisiaj "Dziwny jest ten świat" w duecie z Anią Byrcyn. Wyszło całkiem dobrze, fajna energia między dziewczynami. Nie będzie to moje ulubione wykonanie tej piosenki, bo trochę przekombinowane, ale nie było źle.

Odcinek wygrany, co mnie trochę zaskoczyło, bo myślałem, że w każdym wygrywa ktoś inny. :)

Nie podobała mi się stylówka Edyty.
lena7
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 641
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:19
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Warszawa/Londyn

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: lena7 »

To prawda - stylowy z kazdym rokiem coraz wiekszym kiczem - tak jakby z wiekiem Edyta tracila gust kompletnie.
Co do repertuaru - wyglada na to, ze nie uslyszymy ani jednej nowej piosenki w jej wykonaniu, idzie na totalna latwizne. Zaczynam myslec, ze Edyta ma powazny problem z nauka nowych tekstow i z tego wlasnie to wynika ze wybiera to co juz dobrze zna, a tym samym dlatego tez brak nowej plyty - bo jak mialaby sie nauczyc 10 nowych tekstow.
Awatar użytkownika
wodawodnista
Linger
Linger
Posty: 862
Rejestracja: 16 sty 2016, 14:48
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: TRecorder/Mind Control
Lokalizacja: Kraków

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: wodawodnista »

E nie. To jest wszystko wina jej dzieciństwa. Jakbyście byli ciągle poniżani i wyzywani to poziom perfekcji siągnąłby zenitu, aby sprostać oczekiwaniom. Ona ma po prostu ma zrytą psychę i nieważne jaką piosenkę by nie dostała to zawsze z tyłu głowy przejdzie jej przez myśl, że to nie jest wystarczająco dobre. Ona musi mieć bata nad sobą w postaci np męża, który będzie ją dowartościowywać, aby coś wydawać. Stąd powstało EKG, inaczej nigdy by nie wydała tej płyty. To jest po prostu choroba psychiczna i na to się już nic nie zaradzi, bo jest za stara. Ona przejawiała takie ciągoty od samego początku, ale Kubiak jeszcze umiał postawić na swoim. Jak się pożarła z Kubiakiem to potem wyszła Perełka, która była sklejana, bo inaczej by byla bankrutką. Ona nigdy się po prostu nie nadawała na piosenkarkę estradową. Ona by się nadawała do właśnie Metra i Teatru, gdzie ktoś jej każe coś robić. W dodatku okrutny charakter, który za byle co (np odmowa bycia w związku lub kosz) jest w stanie całą płytę anulować jak to było z Nocnym. Pewnie z Mathplanete tez miala romans. Takim ludziom należy głęboko współczuć, bo całe dzieciństwo zrujnowało im dorosłe życie.
Awatar użytkownika
Steffie
Impossible
Impossible
Posty: 1678
Rejestracja: 13 wrz 2017, 13:30
Lokalizacja: Ziemia

Re: W "Rytmach Dwójki"

Post autor: Steffie »

Ale pierd ... o Szopenie przez fana Dodolota. :x
Przyjdzie taki na forum i pod płaszczykiem zainteresowania Edytą, będzie jej obrabiał tyłek od góry do dołu wypisując jakieś urojenia. To jest albo jakaś mania, albo jakiś odrzucony psychofan, albo... :? Chodzi o to, żeby przedstawić Edytę w jak najgorszym świetle, może ktoś się skusi na wypociny blondyny. Ja się na to nie nabieram. Swoją drogą takie szkalowanie osób publicznych powinno być karalne.
ODPOWIEDZ