''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Wiadomości na temat Edyty.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Krystian »

tak sobie mysle ze jezeli ktos z SE lub Faktu tutaj wejdzie, a moge sie zalozyc ze to robia i przeczytaja wypowiedzi na temat glosu Edyty, to tym razem beda pisac ze stracila glos i juz nie brzmi tak pieknie jek kiedys. A dlaczego beda tak pisac? Bo Jej "wielbiciele" od dluzszego czasu przy kazdej okazji kiedy Edyta wystepuje( na zywo), pisza na forum jak to Edycie glos sie zmienil( a to ma chrypke, a to Jej glos jest nizszy, albo scina frazy i brak Jej powietrza). Moze Edyta teraz bedzie tak spiewac i trzeba to brac pod uwage. A jezeli kogos to tak bardzo drazni to przeciez jest tyle innych wokalistek. Wystarczy tylko zmienic plyte albo forum :? . Pozdrawiam
p.s. a moze kupimy Edycie aparat tlenowy bo skoro brakuje Jej powietrza :grin: ?
oczywiscie to nie jest atak na nikogo z forumowiczow, zeby bylo jasne :) to jest tylko moje zdanie :)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: vanity »

to może wogóle przestańmy rozmawiać, wtedy nikomu (czytaj edycie) nie zaszkodzimy. :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: DeathlySilence »

Mi by się przydał taki aparat tlenowy, bo opadam z sił czytając takie posty... :wink:
Edyta ma lepsze i gorsze dni na śpiewanie - i nie trzeba być Zapendowska, a mieć jakotakie osłuchanie i do tego widać kiedy artysta męczy się śpiewając - Aneta to zauważyła i o.k. - przy tym dodała, że pół roku póxniej od nagrania OPdO w Łomży jej głos wrócił do normy - nic zdrożnego - ale rumor się zrobił właśnie przez tych co boją się Faktowych i SEowych wtyczek na forum ;)
A co do OPdO - nie jestem znawcą, słyszałem tylko takie sapanie w mikrofon (troche nie za ładne - sama Edyta o tym wspominała podczas jurorowania w DdG) - a frazy itd. nawet nie wiem co to jest - więc prosiłbym o wytłumaczenie po chłopsku :P
Vanity moze i to jest rozwiązanie :) choć dla brukowców wystarczającym materiałem sa 'belki', które sama artystka sobie podkłada :lol:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: ANETA »

Frymik - Bóg zapłac :wink: i wszystkim którzy myślą podobnie do mnie bo zostałam tu całkowicie zjechana przez coniektórych :? Wkońcu ktos potwierdził fakt ze tusza wpływa na jakosc dźwieku bo chyba ludzie myslą ze artysta do spiewania uzywa tylko strun głosowych a niestety są w błędzie...
Edytka raz ma dobry dzien, raz nie - to logiczne, kto spiewa to wie ze czasem wyspiewasz cos pod niebiosy a drugiego dnia mozesz miec problem z najprostrzymi dźwiękami. Ja sama nie wiem dlaczego tak jest ...Ważne ze w Łomzy dała taki popis ze mało nie padłam tam, za to Ci Edytko dziekuje, kocham, kocham, kocham i to jest najwazniejsze :wink:
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Marcin A. »

Anetko-byłem na koncercie Edytki w Toruniu w grudniu 2004 i na Wiankach w Wawie i na obu koncertach Edyta była w wysmienitej formie,więc w Jej przypadku nie o wage chodzi.Poza tym Ona nie była nigdy gruba....
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: B@r »

ANETA pisze:Ważne ze w Łomzy dała taki popis ze mało nie padłam tam
Wydaje mi sie ze wplynela na Ciebie atmosfera koncertu na zywo.Ja widzialam nagranie calego koncertu w Łomzy i wg mnie byla w takiej samej formie glosowej
jak na tych zimowych koncertach. Nie zachwyciła mnie..
Ale zgadzam sie tez Jej kondycja glosowa bywa lepsza i gorsza.
I pewnie zalezy to od roznych rzeczy.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: ANETA »

Byc moze wpłynęła na mnie atmosfera tego ze widze Edytkę na zywo i jestem tak blisko sceny ale zwracałam ciągle uwage na to jak poradzi sobie w No more drama, czy Hunting high and low i było cudnie :wink: Wiem tylko ze jesli człowiek jest szczuplejszy to łatwiej jest mu pracowac nad ciałem podczas spiewania
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Marcin A. »

Kochani-może zakończymy ten wątek jakimś optymistycznym akcentem i wnioskiem,że w zyciu generalnie łatwiej jest osobom szczupłym :) Tak więc apeluję do wszystkich moich pultaśnych ziomali na forum-OD PONIEDZIAŁKU OBOWIĄZKOWO SIĘ ODCHUDZAMY. :lol:
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: ANETA »

Swietne Marcin :D Ja od 19 lat się odchudzam :P czyli - od urodzenia :wink: Gruba napewno nie jestem ale ze 3 kg by sie przydało zrzucić :wink:
Edytka teraz schudła i wygląda cudnie co napawa mnie tylko optymizmem ze wszystko wraca do normy sprzed lat :wink: Pozdrawiam
Anula
Hope for us
Hope for us
Posty: 26
Rejestracja: 14 gru 2004, 11:13
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Anula »

ANETA pisze:Ciekawe kiedy to było nagrywane bo Edytka jeszcze taka pulchniejsza była, teraz jest znacznie szczuplejsza.
DeathlySilence pisze:Ale macie problemy :) Dobrze, że nie jestem sławny bo by mi wypominali przez całą moją 'karierę', że ciągle w tej samej bluzie i jeansach chodze ;)

Piter pisze:
A ten zielony żakiecik Edyty na 1 guzik to tak jej teraz pasuje jak Maleńczukowi długie włosy. Wyglądała fatalnie.

vanity pisze:rzeczywiście nie wypadła Edzia za dobrze w tym ubranku
Jarrecky pisze:Wiecie co, tak czytam te Wasze posty i normalnie ręce opadają……
ANETA pisze: W takim razie bedziemy mieli jeszcze grubiutką Edyte na ekranie .... :wink:
ANETA pisze:Wykonanie średnie, wygląd równiez, wole jak jest szczuplejsza
ANETA pisze:
A czy ja napisałam ze Edyta jest gruba ???? :shock:
Twierdze tylko ze gdy jest szczuplejsza ...



... pogubiłam się już ... to jaki to jest TEMAT ... :wink: ?
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: marlena »

Anula twoje zestawienie potwierdza jak ludzie mylą zeznania :D

a temat zgubił się gdzieś po drodze ;)
sama nie wiem co to było :D
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: DeathlySilence »

marlena pisze:Anula twoje zestawienie potwierdza jak ludzie mylą zeznania
Chyba patrzymy na inne zestawienie Anuli :wink: Nie widze w nim, żadnych nagłych zmian w zeznaniach...(nie padło słowo 'gruba' - padło 'pulchniutka' i 'grubiutka' o oddźwięku bardziej przychylnym niż te pierwsze) :)
I temat nie 'zgubił się gdzieś po drodze', tylko nastąpiło omawianie tematu od innej strony ;) Nie artystycznej, a wizualnej, ale dalej to te samo wydarzenie jest opisywane/oceniane...
Można najwyżej nazwać to zjawisko 'off topickiem kontrolowanym' - nie wykraczającym za nadto poza rewir tematu :lol:
Pozdrawiam
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: Magda M »

DS jak ty wszytko umiesz ubrac w słowa :lol: :D:D:D:D
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: ANETA »

DS dzieki - przynajmniej widzisz róznice w słowach ,,grubiutka" i ,,gruba". W zasadzie opinie ludzi mnie nie interesują, wazne jest to co czuje do Edytki
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: ''OD PRZEDSZKOLA DO OPOLA''

Post autor: pijej1 »

ja nie widze potrzeby uzywania zdrobnien - w moim zyciu nie rozmawiam na codzien z dziecmi z przedszkola-edyta byla gruba nie boje sie uzyc tego slowa!!! ale miala do tego prawo w koncu byla w ciazy :) ktos po raz kolejny zauwazyl ze gdy ma sie odmienna opinie na temat edyty od razu jest atakowany ja juz to wiem od jakiegos czasu i niedawno po raz kolejny przekonalem sie o tym osobiscie :P
ODPOWIEDZ