Michael Jackson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Michael Jackson

Post autor: vanity »

Titter pisze:A ja dzisiaj przeczytalam gdzies ze zostal oskarzony o znecanie sie nad zwierzetami w Neverlandzie
o ja ciż.... :shock:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Michael Jackson

Post autor: Marek »

Michael Jackson Kontra PETA
Piosenkarz znalazł się na czarnej liście organizacji People For The Ethical Treatment Of Animals (PETA)

PETA oskarżyła Jacksona o znęcanie się nad zwierzętami, trzymanymi w zamknięciu na terenie rancza Neverland w Kalifornii. Zdjęcia żyraf, słoni i orangutanów żyjących w zaśmieconych, niesprzątanych pomieszczeniach rozwścieczyły aktywistów PETA. Napisali oni list do amerykańskiego ministerstwa rolnictwa z żądaniem zbadania tej sprawy.

Rzeczniczka prasowa PETA Lisa Wathne powiedziała: "Fotografie wyraźnie pokazują, że zwierzęta są trzymane w skandalicznych warunkach, w pomieszczeniach nieco większych niż komórki. Zwracam się do pana Jacksona, aby przekazał te zwierzęta do zoo bądź schroniska".

Na początku stycznia pozew przeciwko Jacksonowi złożył weterynarz Martin Dinnes, opiekujący się zwierzętami z Neverland Ranch. Żąda zapłacenia zaległych rachunków opiewających na kwotę 91 tysięcy dolarów.

cgm.pl
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Michael Jackson

Post autor: Titter »

Sam sie pograza.. Ja ostatnio wrocilam do plyty HIStory - kiedys uwielbialam jego piosenki. Teraz nie zostalo wiele ani z muzyki ani z czlowieka.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Michael Jackson

Post autor: Marek »

Michael Jackson został oczyszczony z zarzutu znęcania się nad zwierzętami.
Organizacja PETA, czyli Ludzie Na Rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt, oskarżyła artystę o to, iż znęca się nad zwierzętami przetrzymywanymi na ranczu Neverland. Jackson, od kilku miesięcy mieszkający w Bahrajnie, pozostawił w USA wiele zwierząt, które żyją, jak wynikło z informacji PETA, w bardzo złych warunkach.

PETA wystosowała oficjalne pismo do Department Of Agriculture (amerykański odpowiednik ministerstwa rolnictwa) z prośbą o zbadanie warunków, w jakich przyszło żyć zwierzętom na opuszczonym przez króla popu ranczu. Do prośby zostały dołączone zdjęcia zwierząt z posiadłości.

"Moja wiadomość dla Michaela Jacksona brzmi następująco – niech zamknie to miejsce i przeniesie zwierzęta do zoo lub rezerwatu" – powiedziała rzeczniczka PETA.

Pracownicy Department Of Agriculture przeprowadzili w posiadłości gwiazdora inspekcję, jednak niczego niepokojącego nie zaobserwowano, a zwierzęta, m.in. żyrafy i słonie, mają się podobno bardzo dobrze.

"Do każdej skargi podchodzimy bardzo poważnie, dlatego też 21 grudnia wydelegowany przez nas weterynarz pojechał zwiedzić majątek [Jacksona-red.] i przeprowadził specjalną inspekcję, jednak nie trafił na nic podejrzanego. Wszystko było w porządku, a zwierzęta był w dobrej kondycji" – mówi urzędnik USDA. "Było to rutynowe działanie. Wyjątkowe było tylko to, że chodziło o ranczo Michaela Jacksona, niemniej podobne wizyty przeprowadzamy codziennie".
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Michael Jackson

Post autor: vanity »

no to chociaż to się dobrze dla niego skończyło
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Michael Jackson

Post autor: Marcin A. »

Przeczytałem dziś na onecie:
Michael Jackson podpisał kontrakt z mieszczącą się w Bahrajnie wytwórnią Two Seas Records. Jednym z jej właścicieli jest szejk Abdulla Hamad Al-Khalifa.

Michael Jackson mieszka w Bahrajnie od czasu zakończenia procesu o molestowanie seksualne nieletniego chłopca. Według doniesień, artysta pracuje nad swoją nową płytą, która ma się ukazać pod koniec 2007 roku.

"Jestem podekscytowany moim nowym przedsięwzięciem i bardzo się cieszę, że wracam do studia, aby tworzyć nową muzykę" – powiedział Jackson.

Częścią spraw wytwórni zajmować się będą również sam artysta oraz Guy Holmes, który będzie zarazem nowym menedżerem Michaela. Holmes nie zrezygnuje z posady w wytwórni Gut Records, która ma na koncie wielki przebój Crazy Frog - "Axel F".

Ostatnia studyjna płyta Michaela Jacksona to "Invincible" z 2001 roku.
Tak bardzo mi się marzy,aby Michael nagrał piękna płytę i powrócił z muzyką,a nie skandalami...
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Michael Jackson

Post autor: vanity »

Marcin A. pisze:Tak bardzo mi się marzy,aby Michael nagrał piękna płytę i powrócił z muzyką,a nie skandalami...
jeśli skupi się na muzyce a nie na dzieciach to może i wróci przy pomocy płyty, ale coponiektórzy twierdzą, że właśnie dlatego prysnął z USA do Bahrajnu by nie mieć w przyszłości znowu prokuratorów, niby tam nie ma molestowania nieletnich....
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Michael Jackson

Post autor: ANETA »

Ma nadzieje ze uda mu się nagrac dobrą płytę. Kiedys był wspaniały.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Michael Jackson

Post autor: Titter »

Połączyłam tematy o Michasi w jeden :)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4863
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Michael Jackson

Post autor: Marek »

Michael Jackson Z G-Unit
Nowa piosenka gwiazdora z gościnnym udziałem trzech gwiazd hip-hopu

W kompozycji "Trial Of The Year" usłyszymy gościnnie 50 Centa, Lucy Diamonds oraz DJ'a Whoo Kida. Utwór trafi na mixtape Whoo Kida "MJ Unit - The Takeover".

Znajdzie się tam również pięć innych, niepublikowanych utworów piosenkarza, a także kilka miksów jego piosenek z utworami wykonawców z G-Unit (50 Cent, Lloyd Banks, Lucy Diamonds i być może Jay-Z).

Płyta zostanie wydana przez połączone siły G-Unit/Interscope i Two Seas Records - nowej wytwórni Jacksona, w której, w przyszłym roku, wyda on swój nowy, całkowicie autorski album.
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Michael Jackson

Post autor: Titter »

Jestem ciekawa owocow tej wspolpracy. Uwielbiam glos 50 centa :D
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michael Jackson

Post autor: Blur »

Znowu w blasku fleszy?
http://kozaczek.pl/plotka2.php?idp=5210
jeśli owa płyta zostanie wydana, to raczej będzie klapą, albo wręcz przeciwnie - ludzka ciekawość...
Na zdjęciach wygląda jak stara kobieta po przejściach i z wizytami u chirurga...
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Michael Jackson

Post autor: pijej1 »

Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Michael Jackson

Post autor: Titter »

Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Michael Jackson

Post autor: Virtual Tom »

I to jest naprawdę szokująca wiadomość, z samego rana tuz po pracy :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:
ODPOWIEDZ