Michael Jackson

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Michael Jackson

Post autor: ja30 »

Awatar użytkownika
Michael
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 6951
Rejestracja: 25 gru 2004, 13:20
Lokalizacja: PL

Re: Michael Jackson

Post autor: Michael »

ja32, skoro już zakładasz wątek poświęcony Michael'owi Jackson'owi, to wypadałoby umieścić o nim trochę informacji. Założenie topiku tylko i wyłącznie ze względu na jego zgon, budzi we mnie niesmak :? .
Jeśli chodzi o twórczość, to był mi całkowicie obojętny. Nigdy nie słuchałem jego piosenek i nie zachwycałem się jego głosem i obecnością sceniczną.
Co do śmierci Jacksona - wiadomo, że każda śmierć jest tragedią, ale podejrzewam, że
w jego przypadku, w dużym stopniu sam się do tego przyczynił; eksperymenty z ciałem swoje zrobiły :/.
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Michael Jackson

Post autor: Madziorek888 »

ja jestem w wielkim szoku normalnie! Nie wierzę w to co widzę i czytam!!!!! Osobiście nigdy nie byłam wielką fanką Jacksona i nie znam specjalnie jego twórczości, ale niektóre utwory-legendy zostaną ze mną na zawsze. To prawda, jak mówi pewna artystka, że "wszyscy kiedyś odejdą a muzyka zostanie do końca życia" .....

[*] [*] [*] :beczy:
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2868
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Michael Jackson

Post autor: Wojtuś »

To wielka strata dla muzyki! Jestem głęboko poruszony i wstrząśnięty, mimo że nie byłem wielkim fanem Jacksona ale lubiłem jego piosenki. Naprawdę trudno w to uwierzyć, że "król popu" odszedł na zawsze.
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Michael Jackson

Post autor: Madlen »

To okropne, jestem w szkoku... ;( Pomimo wszystko chciałam choć raz być na jego koncercie... niestety to marzenie prysło jak bańka mydlana, to takie smutne, nigdy nie możemy być pewni ani dnia ani godziny. Nigdy go aż tak nie uwielbiałam, ale cenię Jego twórczość, stał się prawdziwą legendą popu, odszedł tak szybko jak się pojawił [*]
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Michael Jackson

Post autor: Titter »

Tomasz14 pisze:Śmieć jest rzeczą ,którego każdego z nas spotka .. tak więc człowiek ma własne problemy żeby tam Jacksonem sie przejmować mi on tam jest obojętny ..
Jeśli to prawda, że masz 10lat, to się nie dziwię, że jest Ci to obojętne. Na świecie Cie nie było, gdy MJ odnosił największe sukcesy.

Ta wczorajsza wiadomość zszokowała mnie i skłoniła trochę do refleksji.. Od dawna żal mi było Michaela, tego co robi z własnym życiem, tego że marnuje swój talent.. Zdecydowanie wymagał opieki bliskich, może i specjalistów. Niestety.. Ktoś w internecie napisal, że Michael był człowiekiem nieszcześliwym i samotnym, mimo uwielbienia milionów fanów. To chyba prawda :(
Szkoda, że nie zdążył wrócić na scenę, spotkać się z tysiącami fanów. Szkoda, że ci fani nie spełnią swojego marzenia o powrocie ich Króla do świata muzyki.
Michael był legendą za życia i będzie już nią na zawsze.
Rose
Impossible
Impossible
Posty: 1632
Rejestracja: 09 lut 2009, 17:46
Ulubiona piosenka: Never will I

Re: Michael Jackson

Post autor: Rose »

Dla mnie Michael zawsze pozostanie w pamięci jako człowiek robiący najlepsze teledyski
i ten jego moonwalk :beczy:
Awatar użytkownika
Maya
Make it happen
Make it happen
Posty: 197
Rejestracja: 26 kwie 2009, 9:01
Lokalizacja: małopolska

Re: Michael Jackson

Post autor: Maya »

Ja też nie byłam jego wielką fanką nawet nie znam wszystkich utworów ale tak mi jakoś smutno z tego powodu. :cry: Trudno w to uwierzyć.
Trzeba przyznać,że muzyka którą stworzył jest świetna.
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Michael Jackson

Post autor: Carrie »

Na MTV jest teraz program 'Nigdy Cię nie zapomnimy'. Strasznie trudno to teraz oglądać, nie mniej jednak warto.. Dla mnie smutne bardzo jest jeszcze to, że nawet nie zdąrzył rozpocząć tych koncertów 'pożegnalnych'.. :cry:
Madlen
Lunatique
Lunatique
Posty: 2909
Rejestracja: 06 paź 2008, 13:34
Lokalizacja: Polska

Re: Michael Jackson

Post autor: Madlen »

Miał się pożegnać z fanami, nie pożegnał się... :(
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Michael Jackson

Post autor: pijej1 »

całkiem niedawno skompletowałem całą jego dyskografię byłem jego wielkim fanem już od młodości wczesnej teraz czuję się jakbym dostał ciężkim obuchem w łeb i od rana chodzę jak zakręcony po prostu nie chcę w to wierzyć
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Michael Jackson

Post autor: Aro »

Szok! Kolega mi dziś rano w drodze do pracy powiedział to myślałem, że sobie jaja robi. Dopiero gdy usłyszałem w RMF FM uwierzyłem. Bardzo smutna wiadomość. Moją najulubieńszą piosenka Michaela pozostanie już chyba na zawsze "Stragner In Moscow" :(


Ostatnie posty przeniesione z tematu: "Odeszli, odchodzą..."
Skoro istnieje o Michaelu oddzielny wątek piszmy w nim.
Meg
Ostatnio zmieniony 26 cze 2009, 15:37 przez Aro, łącznie zmieniany 3 razy.
loveedyta
Lunatique
Lunatique
Posty: 2668
Rejestracja: 17 sty 2008, 10:52
Lokalizacja: ....

Re: Michael Jackson

Post autor: loveedyta »

Nigdy nie byłam wielką fanką Jacksona ale jakoś smutno mi się zrobiło, jakoś tak mimowolnie pomyśłałam o Edycie ;(

Szkoda człowieka, młody jeszcze był.
magda s
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1383
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:24
Lokalizacja: warszawa

Re: Michael Jackson

Post autor: magda s »

nie mogę się dziś skupić...to najsmutniejsza wiadomość od x lat w moim życiu...teraz na MTV puszczają piosenki Michaela-niestety tylko słucham nie jestem w stanie popatrzeć na Jego twarz i teledyski ;( najmustniejsze jest to iż ludzie docniają drugiego człowieka po Jego śmierci,
bez Jacksona nie byłoby pewnej epoki muzyki w ogóle...nie znam choć jednej jego złej piosenki, brak mi dzisiaj słów nawet, ale musiałam także tutaj to napisać...
To jest GENIUSZ - nię chcę i nie muszę pamietać o jego dziwactwach...wszyscy kiedyś odejdą, a muzyka zosatnie...do końca...
Jeśli Ktos z młodszych jeszcze nie zna wszystkich piosenek Jacksona to proszę nadróbcie to jak najprędzej. "Dirty Diana" teraz na MTV- mam ciarki jak stąd do Los Angeles... :beczy: :beczy:
Awatar użytkownika
grzechoo
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5172
Rejestracja: 30 mar 2005, 16:52
Ulubiony album: Perła/EG/E.K.G
Ulubiona piosenka: Nie Proszę O Więcej
Lokalizacja: Polska

Re: Michael Jackson

Post autor: grzechoo »

Ja też dowiedziałem się w drodze do pracy, jakoś tak do razu smutno mi się zrobiło, w pracy od razu radio włączam, wszedzie o tym mówią, wszędzie piosenki Jacko.
Jackson zawsze był mi bliski ze względu na swoją twórczośc. Heal The World, Liberian Girl, Will You Be There, What more Can i give, I just can't stop loving you, You Are Not Alone, Who Is It czy Starnger in Moscow to zaledwie garstka moich ulubionych przebojów.
:( :( :(
ODPOWIEDZ