Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Wiadomości na temat Edyty.
ODPOWIEDZ
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: mancia »

Tak grał tam w Jak łyse konie , bodajze tytuł , ale grał nie tylko jak Edyta była :grin:
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: FRYMIK »

mancia pisze:
FRYMIK pisze:Darek to taka cicha woda, jak kazdy facio ma ciągąty...na szczęście :D

HEHEHEHEHEH :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to podejrzanie brzmiiii :wink: , rozszerz teorię :grin: :grin: ,heheh
Powiedzmy, że dobre źródła mi doniosły, ale wszystko ok, bez jakiejkolwiej brawury i wpadek ;)
Awatar użytkownika
pijej1
Lunatique
Lunatique
Posty: 2748
Rejestracja: 03 mar 2005, 11:37

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: pijej1 »

Ja pragnę pozdrowić kochanych forumoiczów których miałem przyjemność poznać w traffic!!! a potem spędzic przeurocze popołudnie między innymi w Łazienkach-dziękuję za wspólne obserwowanie pawia na drzewie i wiewiórki takiej malutkiej, rudej i troszkę szalonej :) spotkanie bardzo emocjonujące choć nie dla wszystkich :P ale cieszę sie bo top w końcu EDI :) buziaczki chcę przesłać na usta następujących osób: Anitka-słonko miej się :) Aguss-smutno coś było w dniu wyjazdu :( ale sie wszytko jeszzce nadrobi, Madziorek888-dlka mnie bombaś jest!!! Marcinuch- buźka za... :P 3pion-jak dla mnie rewelka!!! Podziwiam cię za zaufanie jak zwykle miło się było styknąć i powymieniać pewnymi spostrzezeniami :P Marlenka-buźka wielka za wszystko za poświęcenie własnego czasu i podziwiam za wytrzymałość ja jak wiesz wyjechałem wcześniej z 3pionem :P Alita-Tyś aparatka z koleżanką jesteście niezłe!!! buźka i dzieki za towarzystwo na schodach fajnie się żartowało wiesz :P buźka dla pozostałych foirumowiczów homerowa i marcinie!!! tyż fajnie się bawiłem z Wami na schodach :P
Do spotkania wkrótce!!!
buziaczki też dla przyjaciół moich: KAsi, MAdzimiecz, onyxa, toma, estratosa i boba!!!
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Marcin A. »

To teraz ja.Będę mało oryginalny,ale muszę napisać,że Edytka powaliła mnie na kolana. Wyglądała przepięknie,miała niesamowite poczucie humoru i anielską cierpliwość.Dawno Jej takiej nie widziałem.No a przede wszystkim DZIĘKUJĘ Jej za to,że tak cudownie zaopiekowała sie moją siostrzyczką,kiedy ta zaczęła płakać na widok Eddie (ze szczęścia oczywiście).A na końcu ta niespodzianka z telewizorem.SZOK.
Dziękuję bardzo KOCHANYM forumowiczom,których miałem okazję spotkać w Warszawie.Ponieważ boję się,że mógłbym kogoś pominąć,pozwolę sobie pozdrowić bez wymieniania imion.Zainteresowani będa wiedzieli,o kogo chodzi. :)
Szczególne podziękowania chciałbym złozyć na ręce Trzypiona,który po raz kolejny udowodnił,jak WIELKIE posiada serce i jak bardzo gotów jest poświęcić się dla innych.Brachu-nie zapomnimy Ci tego.Obiecuję :)
Och-kiedy ja ochłonę?
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Virtual Tom »

Dzięki wielkie, że zechcieliście się podzielić z nami swomi przeżyciami, cieszę się, że wszyscy wróciliście zdrowi, bardzo miło czyta się Wasze posty.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie
Tomek :D

Pijej :wink: dzięki za pozdrowionka jak zwykle :)
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Alita »

Również przemiło wspominam dzień spędzony w Trafficu! :D Poznanie forumowiczów było jeszcze bardziej ekscytujące niż sam widok Edki :lol: Dziękuje ogromnie : pijej1, marcinuchowi oraz marlence za uśmiech i przyjęcie do grona! Jesteście naprawdę kochani,przytulam mocno! pijej1 Ty to jesteś kochaniutki chłopak :P super że mogłam z Wami przebywać. Ulcia słoneczko kochane! Dziękuję że byłaś obok bo bez Ciebie ... nic nie byłoby tak piękne :D ale smęty hehe...Ty wiesz że szczerze Dziękuję :) Trzpionik, wspaniale było Cię ujrzec One Again :grin: żałuje że tak krótko! Madziorkowi za opowieści które mnie naprawdę wzruszyły i reszcie również min. Aguss :grin:
Edytka była przecudowna, jej uśmiech, dobre serducho i przedewszystkim cierpliwość! Oby więcej takich spotkań :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: B@r »

Dziekuje Ci Kinga z atego posta wzruszylas mnie nim do tego stopnia ze sie poplakalam i poczulam jakbym razem z wami byla w Trafficu i mogla przezywac spotkanie z nasza kochana Edytka ...jeszcze nie moge ochlonac.Buziaki sle !!!
Madzia
Hope for us
Hope for us
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2005, 8:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Madzia »

kinga,
kto mi wysle fotki edytki z traficu, bo mi padły baterie w aparacie i sie załamałam, bo zrobiłam 3 rozmazane. RATUNKUUUUUU!!! [email protected]
czekam

[ Dodano: 2005-05-16, 08:52 ]
Madzia,
czekam na jakieś fotki Edytki z Trafficu, plis
[email protected]
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: kinga »

Madzia, jak tylko wywolam i zeskanuję, to zamieszczę na forum :smile:
marcinek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 17 gru 2004, 13:12
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Perła
Lokalizacja: Suwałki

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: marcinek »

Witam wszystkich... dziękuję wszystkim za pozdrowienia i ja również ściskam serdecznie tych których miałem okazję poznać jak i tych których tylko widziałem a szczególne podziękowania dla Trzypiona :) i Homerowej :) Było fajnie, szkoda że tak krótko teraz zastały wspomnienia... kurcze nigdy tego nie zapomnę...
Awatar użytkownika
efka
Make it happen
Make it happen
Posty: 169
Rejestracja: 19 gru 2004, 16:54
Ulubiony album: live'99 , MY
Ulubiona piosenka: Never will I
Lokalizacja: Poznań

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: efka »

Alita pisze:Również przemiło wspominam dzień spędzony w Trafficu! :D

Edytka była przecudowna, jej uśmiech, dobre serducho i przedewszystkim cierpliwość! Oby więcej takich spotkań :D
Ech Alitka... ty dobrze wiesz jak bardzo żałuję, że nie było mnie z Wami w Trafficu... Czekam na szczegółowego maila! I na singielek oczywiście, pioeniążki wysłane.

Czy ktoś byłby tak dobry i nagrałby mi fotki z Traffica na płytke?? co dokładnie było w radiu?? Kolor to warszawska rozgłośnia, zresztą do 19:00 byłam bardzo zalatana, więc i tak nie mogłabym słuchać :-(

Czy ktoś wie, czy jest planowana jakaś więkasza trasa promocyjna singla po Polsce?? chodzi mi o podpisywanie, w Łodzi będzie 1.06., a może Kraków, Poznań, Trójmiasto??? szczególnie interesuje mnie stolica wielkopolski ;-)

Pozdrawiam wszystkich i zazdroszczę cudownych przeżyć. Trzymajcie się ciepło!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: B@r »

Alitka, no to kiedy impreza u mnie? Będe na dłużej :D

Efka, to pytanie o płytke to retoryczne, jak mniemam? ;)
Duśka
Invisible
Invisible
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2005, 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Duśka »

Witam wszystkich.
Jestem tu od niedawna i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona :grin:
Mi również bardzo, bardzo podobało się w Trafficu. Chiałabym podziękować wszystkim tym, którzy tu o mnie pamiętali w pozdrowieniach, a szczególnie Kindze, dzięki której jestem tu dzisiaj z wami :grin: Ściskam was wszystkich bardzo mocno.
Śmieszne jest to, jak opisujecie tutaj, że nareszcie mieliście okazję się spotkać i poznać, a ja część z was najpierw poznałam, a teraz odnajduję was tutaj po nickach i postach :wink:
Pozdrawiam
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Magda M »

Duśka pisze:Witam wszystkich.
Jestem tu od niedawna i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona :grin:
Mi również bardzo, bardzo podobało się w Trafficu. Chiałabym podziękować wszystkim tym, którzy tu o mnie pamiętali w pozdrowieniach, a szczególnie Kindze, dzięki której jestem tu dzisiaj z wami :grin: Ściskam was wszystkich bardzo mocno.
Śmieszne jest to, jak opisujecie tutaj, że nareszcie mieliście okazję się spotkać i poznać, a ja część z was najpierw poznałam, a teraz odnajduję was tutaj po nickach i postach :wink:
Pozdrawiam
czesc dusia!!! :) witam cie bardzoo gorącoo :D:D:D bardzo dobrze ze tu jestes !! na pewno ci sie spodoba :D tu jest wspaniale!! i ludzie mega wspaniali!!! zreszta, co tu pisac... poczekaj a sama zobaczysz :D:D:D:D buzka dla forumowiczow!!!!! A teraz Dusiu zycze powodzenia w przeszukiwaniu tematow... najlepszy dzial na poczatek to zdjecia.. hehehe... jest co oglądac.. ooo jest :D:D:D:D:D:D pozdrawiam!!!
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: kinga »

Duśka pisze:Witam wszystkich.
Jestem tu od niedawna i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona :grin:
Mi również bardzo, bardzo podobało się w Trafficu. Chiałabym podziękować wszystkim tym, którzy tu o mnie pamiętali w pozdrowieniach, a szczególnie Kindze, dzięki której jestem tu dzisiaj z wami :grin: Ściskam was wszystkich bardzo mocno.
Śmieszne jest to, jak opisujecie tutaj, że nareszcie mieliście okazję się spotkać i poznać, a ja część z was najpierw poznałam, a teraz odnajduję was tutaj po nickach i postach :wink:
Pozdrawiam
Nareszcie! :grin: Cześć Slońce, fajnie że już jesteś z nami :D Spodoba Ci się tu, zobaczysz :wink: Tylko przychodź jak najczęściej, choć wiem, że z czasem u Ciebie kiepsko... Ale zobaczysz, jak się już od nas uzależnisz, to czas się znajdzie :lol:
ODPOWIEDZ