Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: homerowa »

Dzieki Pezet za zdanie... Fajnie że się tu pojawiłeś i fajnie przeczytać Twoje dłuugie odczucia. Widać ze są prawdziwe i chyba jesteś fajny człowiek ;-)
Madzia
Hope for us
Hope for us
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2005, 8:34
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Madzia »

Ja sie zgadzam co do beznadziejnej organizacji tego spotkania w trafficu, a szczególnie zgnieciony tłum ludzi czekających na autografy. Gdzie ochroniarze???? Bo to oni powinni ustawić kolejkę pojedynczo, bo po to oni są. Wszystko szło by szybciej.
Magda
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: homerowa »

Niestety po rozmowie ochroniarzem stweirdziłam że jest on tylko tu po to by stać. On powiedział że to nie od niego zależy forma tego spotkania. on tu tylko pilnuje.
No tak ale czego?
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: B@r »

Co do organizacji autografowania to zgoda - fatalnie zorganizowane...
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Estratos »

Ale z autografami tak jest zawsze. Podchodza ludzie i prosza o autografy dla calej rodziny wliczajac w to ciotki i wujkow, pol kuzynostwa i dwie babcie. Nawet jak sie ich poprosi o ustawienie sie kolejce t o i tak sie pchaja do przodu. I nie dotyczy to 'zwyklych' ludzi, ale takze fanow.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: mancia »

A ja mam niesmiała propozycję skoro jest nas troche na forum i takj dyskutujemy to może na czacie się spotkać, podkreslam niesmiało podpowiadam
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Estratos »

czat bedzie w piatek :P

Ale nikt nie broni Wam sie spotkac teraz :-)

Trzeba bedzie Alka wypytac o szczegoly projektu "Boutique" i o jego wywiady z Natalie Portman, Bradem Pittem, itp. chyba sie nie zanudzimy :-)
Pezet
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 18 maja 2005, 12:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Pezet »

homerowa pisze:Dzieki Pezet za zdanie... Fajnie że się tu pojawiłeś i fajnie przeczytać Twoje dłuugie odczucia. Widać ze są prawdziwe i chyba jesteś fajny człowiek ;-)
to Wy jesteście fajnie i zakręceni ostro :roll:

szczerze mówiąc, to myślałem, że suchej nitki na mnie nie zostawicie po tym, jak moje zdanie "trochę" się rózniło od Waszego. a tu taka miła niespodzianka :grin:
a do homerowej osobiście - mogłaś mnie zauważyć. to chyba Ty robiłaś zdjęcia cyfrówką ze schodów (nie mam niestety czasu, żeby czytaś wszystko zidentyfikować wszystkich - trza pracować)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Estratos »

Pezet, bo my ludzie myslacy jestesmy i nie boimy sie krytyki :-) Zwlaszcza jezeli jest kulturalna i konstruktywna.
Pezet
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 18 maja 2005, 12:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Pezet »

Estratos pisze:Ale z autografami tak jest zawsze. Podchodza ludzie i prosza o autografy dla calej rodziny wliczajac w to ciotki i wujkow, pol kuzynostwa i dwie babcie. Nawet jak sie ich poprosi o ustawienie sie kolejce t o i tak sie pchaja do przodu. I nie dotyczy to 'zwyklych' ludzi, ale takze fanow.
pozwolę się nie zgodzić kolejny raz :))
wszystko da się dobrze zorganizować, trzeba też dobrej woli organizatorów oraz osób czekających na autografy.
także w trafficu wszystko można świetnie zorganizować - w zeszłym roku byłem na premierze nowej płyty Marillion. nikt się nie pchał, ludzie spokojnie stali w kolejce, rownież mieli ze sobą różne rzeczy do podpisu, robili sobie zdjęcia. organizacja była wzorowa :)
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Estratos »

Pezet pisze:
Estratos pisze:Ale z autografami tak jest zawsze. Podchodza ludzie i prosza o autografy dla calej rodziny wliczajac w to ciotki i wujkow, pol kuzynostwa i dwie babcie. Nawet jak sie ich poprosi o ustawienie sie kolejce t o i tak sie pchaja do przodu. I nie dotyczy to 'zwyklych' ludzi, ale takze fanow.
pozwolę się nie zgodzić kolejny raz :))
wszystko da się dobrze zorganizować, trzeba też dobrej woli organizatorów oraz osób czekających na autografy.
także w trafficu wszystko można świetnie zorganizować - w zeszłym roku byłem na premierze nowej płyty Marillion. nikt się nie pchał, ludzie spokojnie stali w kolejce, rownież mieli ze sobą różne rzeczy do podpisu, robili sobie zdjęcia. organizacja była wzorowa :)
No mozna ludziom nakazac stac gesiego. Ale kosztem przyjaznej atmosfery, bo nikt nie lubi byc poganianym przez ochroniarza. To zalezy w bardzo duzym stopniu od ludzi, ktorzy w tych kolejkach stoja. Bo trzeba pamietac, ze podpisywanie plyt to nie jest okazja do pogaduszek z gwiazda, bo oprocz nas sa jeszcze inne osoby.
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: monia80 »

Pezet pisze:
Estratos pisze:Ale z autografami tak jest zawsze. Podchodza ludzie i prosza o autografy dla calej rodziny wliczajac w to ciotki i wujkow, pol kuzynostwa i dwie babcie. Nawet jak sie ich poprosi o ustawienie sie kolejce t o i tak sie pchaja do przodu. I nie dotyczy to 'zwyklych' ludzi, ale takze fanow.
pozwolę się nie zgodzić kolejny raz :))
wszystko da się dobrze zorganizować, trzeba też dobrej woli organizatorów oraz osób czekających na autografy.
także w trafficu wszystko można świetnie zorganizować - w zeszłym roku byłem na premierze nowej płyty Marillion. nikt się nie pchał, ludzie spokojnie stali w kolejce, rownież mieli ze sobą różne rzeczy do podpisu, robili sobie zdjęcia. organizacja była wzorowa :)
wiesz to byl Marillion a teraz byla EDyta Gorniak ja szczerze ze swojego przykadu powiem ,ze mi trudno stac cichutko grzeczniutko jak widze doslownie pare metrow przed saba Edytke naprawde trudno wtedy o opanowanie ja zwykle w takich sytuacjach trace poczucie rzeczywistosc ,bo jestem tak podekstcytowana i nie wiem czy jakis ochroniarz by pomogl wtedy :D

Pamietam w Debicy doslownie uciekalm przez plot taka dziura ,bo widzialam ,ze Edzia tam rozmawia z fanami a mnie nie chcieli po wielu wielu blaganiach puscic juz nie moglam wytrzymac i lecialam jak szalona dwoch ochroniarzy za mna biegli i dopadli mnie tuz tuz jak juz bylam przed Edzia szrapneli mnie za plecak mnie juz wtedy nic nie obchodzilo ,bo oko w oko widzialam Edusie i pamietam jak Ona wtedy krzyknela lekko zdenerwowana - zostawice ja prosze -przekochana Byla i Jest :) :) g:DD
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Estratos »

Moniu80, Pezet wlasnie dostal przyklad na fanatyczna fanke Edyty :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: vanity »

Estratos pisze:Pezet, bo my ludzie myslacy jestesmy i nie boimy sie krytyki :-) Zwlaszcza jezeli jest kulturalna i konstruktywna.
dodam: tym bardziej nie od wielkiego fana. dziękuję za opinię!
Pezet
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 18 maja 2005, 12:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta w trafficu i Radiu Kolor

Post autor: Pezet »

Estratos pisze:No mozna ludziom nakazac stac gesiego. Ale kosztem przyjaznej atmosfery, bo nikt nie lubi byc poganianym przez ochroniarza.
nakazów i ponagleń nie było. wszystko samo ułożyło się ładnie. dlatego byłem zdziwiony, że teraz tak kiepsko to wyszło

[ Dodano: 2005-05-18, 16:29 ]
monia80 pisze:wiesz to byl Marillion a teraz byla EDyta Gorniak ja szczerze ze swojego przykadu powiem ,ze mi trudno stac cichutko grzeczniutko jak widze doslownie pare metrow przed saba Edytke.....
chyba mnie uważasz za chłodnego niewzruszonego zgrzybialca :D
porównywanie nie ma sensu. marillion też ma swoich zagorzałych zwolenników zapaleńców, także w Polsce, zapewniam :smile:
jako przykład wyobraź sobie jakiegoś ludka, który po koncercie w Hali Wisły w Krakowie przedostaje się na tyły hali, bo podpytał ochroniarza i wie, że tam będą czekały samochody na muzyków. no i oczywiscie udaje mu się z nimi spotkać, pogadać, zdobyc autografy i zrobić foty. no, to byłem ja 17 maja 2004 (wow, prawie równy rok temu :shock: )

wszystko tak naprawdę zależy w dużej mierze od nas, jak się zachowamy, czy możemy stanąć spokojnie w kolejce i poczekać zamiast pchać się bezcelowo (bo na tych schodach osoby na drugim stopniu od góry to już i tak nic nie widziały)
ODPOWIEDZ