Edyta.net się rozbudowuje!

Wiadomości na temat Edyty.
Zablokowany
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: B@r »

Może Edyta czeka tylko na premierę swojej nowej płyty, żeby ruszyć pełną parą ze swoją stroną ;)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: homerowa »

niewiem ale dla mnie to glupie, tyle tego wszystkiego jest. Tylu fanow czeka czy to na cos nowego czy starego a tu wyglad strony nie zmienil sie od czasu wiankow, newsy sa te z reguly najmniej ważne. No sorry coś jest nie tak ;-) Kiedy kolejna aktualizacja .......
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Marek »

Dlaczego oskarżacie Mariusza o to że na stronie edyta.net jest mało informacji, nie ma aktualizacji i brakuje listów od Pani Edyty? Nie rozumiem? Zapewne o tym co będzie na stronie decyduje sama Pani Edyta! Więc jeżeli już macie pretensje to miejcie je do Pani Górniak :!: :!: :!: A zresztą nic się nie dzieje więc o czym pisać, że Pani Edyta robi zakupy w Katowicach? Oj Mariusz nawalasz :lol: ;) ;) ;) ;) ;)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Magda M »

hehe Marek moze przejdzmy na "TY " :lol: :DDDD Co ty taki oficjalny ;) Toz to nasza edzia jest :D :P :DDDD

Pozdrówki :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Marek »

Bez przesady, niektórzy myślą właśnie że Edyta jest ICH i chcieliby wiedzieć kiedy robi zakupy, sprząta, gotuje, wynosi śmieci.... a później są oburzeni że tych informacji nie ma na oficjalnej stronie. Szkoda że Edyta nie wpadła na pomysł założenia kamer w domu + jedną na głowę i w ten sposób Fani wiedzieliby wszystko o SWOJEJ Edycie.

P.s. miło mi, nazywam się Marek :P
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: vanity »

Marek pisze:Bez przesady, niektórzy myślą właśnie że Edyta jest ICH i chcieliby wiedzieć kiedy robi zakupy, sprząta, gotuje, wynosi śmieci.... a później są oburzeni że tych informacji nie ma na oficjalnej stronie. Szkoda że Edyta nie wpadła na pomysł założenia kamer w domu + jedną na głowę i w ten sposób Fani wiedzieliby wszystko o SWOJEJ Edycie.
to raczej chodzi o to że skoro edka robi zakupy z fleszami nad głową (i to zapewne nie było dla niej niespodzianką) to co to za "wtargnięcie z butami w prywatne życie".
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Alka »

na stronie Mariusza nie ma wcale malo informacji, nie ma ich po prostu wcale. Nie chodzi o to by biegac za Edyta po sklepie, ale na stronach wielu artystow sa zamieszczane informacje o koncertach czy zamknietych imprezach, sa aktualizowane zdjecia, a tam ?... bez komentarza.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Marek »

nie wiedziałem że Mariusz ma swoją strone :lol: :lol: :lol: dajcie link :P ;)
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Alka »

Marek pisze:nie wiedziałem że Mariusz ma swoją strone :lol: :lol: :lol: dajcie link :P ;)
mało śmieszny ten żart. ok, a więc strona, którą podobno prowadzi, efekt Jego pracy mozemy ogladac wszyscy :lol:
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Marek »

Oprawa graficzna jest wykonana przez Mariusza ale o zawartości strony decyduje EDYTA :!:
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Alka »

Marek pisze:Oprawa graficzna jest wykonana przez Mariusza ale o zawartości strony decyduje EDYTA :!:
juz tu kilka osob wspomnialo oprawa graficzna tez moglaby juz sie zmienic, a co do zawartosci to moze i masz racje, tylko zastanawiam sie po co strona, skoro tak niewiele informacji jest na niej, newsow dowiadujemy sie od znajomych czy z prasy lub netu, zdjecia stare.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Magda M »

No niestety ja tez uwazam ze to nie wina Mariusza.... Dla mnie "jego" strona (pozdro Marek :P ) działa na podobnych zasadach jak strona Marka czy Karolny czy Magdy.... Nie widac po niej ze jest strona "autoryzowaną" ... No wyjątek to fakt ze w tle jest Lunatique... :roll: Dodam jeszcze ze ja czesciej przesiaduje na stronie naszego Marka anizeli na edyta.net bo Marek (i tu bedzie reklama ;P ) szybko uzupełnia newsy a poza tym ma wiecej "wszytkiego" :DDD Sory za spam :DDDD
Ps. Ale od strony graficznej edyta.net mi sie bardzooo podba.... tylko trzeba ja dopracowac merytorycznie :!: :DDD

Pozdrówki :D
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Marek »

Alka, dobra, widze że się czepiasz wszystkiego czego tylko można :!: twoja sprawa więc jeżeli tak to cię boli to napisz do Edyty czemu tak się opiernicza i zaniedbuje strone, bo zapewne o wyglądzie strony też decyduje ona :!:
Mariusz i tak wiele zrobił i nadal robi dla Fanów np. http://www.edyta.net/egvc/
ale jeżeli ktoś chce docinać Mariuszowi to już jego prywatna sprawa
Ostatnio zmieniony 01 paź 2005, 23:58 przez Marek, łącznie zmieniany 1 raz.
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Alka »

Marek pisze:Alka, dobra, widze że się czepiasz wszystkiego czego tylko można :!: twoja sprawa więc jeżeli tak to cię boli to napisz do Edyty czemu tak się opiernicza i zaniedbuje strone, bo zapewne o wyglądzie strony też decyduje ona :!:
Mariusz i tak wiele zrobił i nadal robi dla Fanów np. http://www.edyta.net/egvc/
ale jeżeli ktoś chce docinać Mariuszowi to już jego prywatna sprawa
nie ja jedna zabieram glos w tej sprawie i nie mnie jednej niepodoba sie ta strona wiec swoje uwagi na moj temat pozostaw dla siebie ! a o tym co ja bede robila i do kogo pisala zadecyduje sama. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4868
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: Edyta.net się rozbudowuje!

Post autor: Marek »

Alka pisze: Co do wykonawcy strony to może niech On wpłynie na Edyte, albo po prostu zlikwiduje strone, bo naprawde do profesjonalizmu to daleko.
Alka, spoko, możesz pisać że Ci się nie podoba że jest okropna bo Edyta nie zamieszcza nowych informacji, zdjęć, nagrań video itd. I w ogóle Edyta zaniedbuje stronę, nie pisze listów itd. Olewa fanów jednym słowem i jest nieprofesonala w tym co oferuje na swojej stronie......
Ale po co pisać od razu żeby zlikwidować stronę, zamknąć ją. Jeżeli Twoim zdanie strona jest tak beznadziejna to mała rada, nie wchodź na nią i oszczędź sobie cierpienia z tego powodu.
Zablokowany