Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: kinga »

Tam się spiewa na żywo? Ja bym chciala uslyszeć Mandarynę bez obróbki komputerowej :lol: Sprzedaż plyty spadnie już następnego dnia (chociaz może nie...) ;)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: vanity »

edzia - to wiadomo piękna i utalentowana wokalnie
mandaryna - wygląd sztuczny, ale nie o to nawet biega, cienizna jakich mało wokalnie
chylińska - przegięcie że wogóle została uwzględniona, ja toleruję tylko "drzwi"
flinta - przegięcie też że bierze w tym udział, wokalnie może być, ale myślę że należy pamiętać że śpiewa rockowo, a więc trudniej z taką muzyką trafić do ludzi
doda - ładna, choć za dużo tapety, nie widać naturalności (u nikogo nie lubię tapetowania) wokalnie ładny głos ale kiepskie piosenki.

jako że to konkurs na najpiękniejszą to w tym zestawie umieszczanie kogokolwiek poza Edzią jest śmiechu warte. tak to widzę. :D
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: homerowa »

vanity pisze:jako że to konkurs na najpiękniejszą to w tym zestawie umieszczanie kogokolwiek poza Edzią jest śmiechu warte. tak to widzę.
No no fanka na całej lini ;-)
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: fajna »

kinga pisze:Tam się spiewa na żywo? Ja bym chciala uslyszeć Mandarynę bez obróbki komputerowej :lol: Sprzedaż plyty spadnie już następnego dnia (chociaz może nie...) ;)
Ale to jest plebiscyt 'najpiekniejsza' a nie 'najbardziej utalentowana' :razz:
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: homerowa »

No tak ale powinno być oceniane naturalne piekno nie silikonowe ;-)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: vanity »

homerowa pisze:vanity napisał/a:
jako że to konkurs na najpiękniejszą to w tym zestawie umieszczanie kogokolwiek poza Edzią jest śmiechu warte. tak to widzę.

No no fanka na całej lini n
nie trzeba być fanką na całej lini by widzieć że Edzia jest śliczna. gdzie Flincie czy Chylińskiej do urody Edzi. Mandaryna i Doda są ładne, ale jakby się te dwie panie pokazały zaraz po wstaniu z łóżka....
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: fajna »

Nawet Edyta po wstaniu z łóżka nie wygląda rewelacyjnie. Maluje sie często też dość mocno, więc skąd ta hipokryzja??
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: homerowa »

Przyznajmy szczerze nikt nie wyglada rewelacyjnie zaraz po wstaniu z łóźka, zwłaszcza jeśli poprzedniego dnia siedziało się do 4 nad ranem na czacie i wstało sie o 8. Ale nawet w normalnych sytuacjach kiedy wysypiamy się po 10 godzin nie wyglądamy rewelacyjnie zaraz po wstaniu z łóżka, należy się uczesać, umyć zęby, porrana toaleta zawsze robi swoje i nie musi to być od razu tona tapety ;-)
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: fajna »

Tak samo myślę.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: vanity »

teraz Edzia się tapetuje, ale w przeszłości.... więc jaka to hipokryzja?
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: fajna »

Bo czepiacie się Dody o makijaż (której notabene również nie lubie i nie uważam za specjalnie piękną), a Edyta bardzoo często miała też mocny makijaż i nadal miewa. Zreszta jak tak im się podoba to ich wola. Tylko czemu wy się o to czepiacie? :neutral:
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: homerowa »

ale my się czepiamy wcale nie makijazu, przynajmniej piszę za siebie mi przeszkadza to żę Doda wyglądała po ludzku jak miała naturalny biust, a nie teraz w tych pomponach silikonach, zresztą to samo Mandaryna- tyle że ta to 0 naturalności bo jeszcze z playbacku śpiewa ;-)
Mi tam makijaż to nie idzie w parze z naturalnością, ludzie się malują aby coś zatuszować i coś wyeksponować, ale wystarczy to zmyć i jest ok, za to silikonu nie da rady wieczorem wyjąć i być luz dziewczyną ;-)
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: vanity »

homerowa pisze:za to silikonu nie da rady wieczorem wyjąć i być luz dziewczyną n
dobre homerowa :D
:D :D

ja nie lubię nadmiaru makijarzu u nikogo. czepiam się o tyle że dla mnie takie tapetowanie jest nienaturalne. nie napisałam nigdzie że Doda jest brzydka, ale że Edi jest ładniejsza, ma ładniejsze rysy twarzy.
Awatar użytkownika
Madziorek888
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 291
Rejestracja: 25 gru 2004, 22:50
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: Madziorek888 »

a ja wychodze z zalozenia ze kazdy ma prawo zrobic ze soba co chce. jak Doda i Mandaryna chca miec silikony, to niech maja.To sprawa indywidualna kazdego czlowieka. Skoro je na to stac i czuja sie z tym lepiej psychicznie to czemu nie??? Zreszta nie ocenia sie czyjegos talentu, umiejetnosci przez pryzmat sztucznych piersi. Tolerancja kochani!!! na zachodzie nikt na nikogo nie zwraca uwagi. kazdy wyglada tak jak chce. setki róznych piosenkarek ma silikony i nie umniejsza im to popularnosci i publicznosci. nikomu to nie przeszkadza. tylko w Polsce oczywiscie, robi sie z tego powodu wielki szum. czyzbysmy zyli 100 lat za murzynami? co do Dody! Mnie podobaja sie jej piosenki i co najwazniejsze Doda to fajna, barwna osobowosc i swietna wokalistka. aha i z ta inteligencja to prawda. Znam ja troche wiec uwierzcie ze wiem o czym mówie. Mandaryna z kolei moze wokalnie jest slabsza ale ma swoich odbiorcow, robi to dla nich i to sie liczy. Dokladnie tak samo jak Flinta. Chylinska to ewenement jezeli chodzi o wokal i styl spiewania. mocno, dynamicznie, w fajnym stylu... Przez to jest jakas. nie da sie jej pomylic z zadna inna. To najwieksza zaleta dla artysty. A jezeli chodzi o ten konkurs na najpiekniejsza...wybaczcie, ale obrazanie czyjegos wygladu to przesada. nikt nie wybieral sobie wygladu. niestety... ludzie nie sa idealni, i kazdy z was, tez pewnie chcialby byc choc troche inny niz jest, cos w sobie zmienic, ulepszyc. Nie pisze tego zeby bronic te panie ale uwazam ze tolerancja sie nalezy... Ale jak widac sprawdza sie przyslowie ze "jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil" i taka jest smutna ta nasza rzeczywistosc!!!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Która najpiękniejsza - wyslij sms'a na Edytę !

Post autor: ANETA »

Zgadzam się z Madziorkiem :grin:
ODPOWIEDZ