Kogo sluchacie ?

Muzyczne podsumowanie lata, sprzedaż płyt w Polsce... czyli wszystkie tematy związane z muzyką a nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Anu$$ia
Impossible
Impossible
Posty: 1817
Rejestracja: 19 maja 2008, 20:26
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Litania,On the run
Lokalizacja: z Łodzi

Re: Kogo sluchacie ?

Post autor: Anu$$ia »

Polskie:
Edyta Geppert
Krystyna Janda
Agnieszka Chylińska (stare piosenki)
Bajm
Coma
Happysad (ostatnio zakochałam się w paru utworach)
Hey
Kasia Kowalska
Edyta Bartosiewicz
Natalia Kukulska

Zagraniczne:
Beyonce
Michael Jackson

No i pojedyncze utwory wielu wokalistów/ wokalistek. Wolę polską muzykę :)
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Kogo sluchacie ?

Post autor: DeathlySilence »

Meg pisze:
angela2311 pisze:Polskie:
Edyta Górniak
Edyta Bartosiewicz
Hey

Zagraniczne:
System of a down
Nirvana
Europe
AC/DC
Aerosmith
Linkin Park
Guns N' Roses
Świetny gust muzyczny :) w tak młodym wieku rzadko się zdarza
Tylko ta Górniak pasuje jak pięść do nosa.
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Kogo sluchacie ?

Post autor: angela2311 »

Meg dzięki:) Wiem, że niewiele osób w moim wieku słucha takiej muzyki ( choć kilka znam), ale ja się tym nie przejmuję gdyż to ich problem że nie umieją odróżnić prawdziwej muzyki od takiego czegoś jak Justin Bieber, Hannah Montana czy też zagranicznych gwiazdek jednego hitu które na żywo nie umieją zaśpiewać...

DeathlySilence Nie znasz mnie więc nie wiesz dlaczego lubię Edytę....Może dla Ciebie to nie pasuje. Ale jest element wspólny, wszyscy Ci artyści są bardzo utalentowani. A po drugie to Edyta poprzez swoją muzykę ( zwłaszcza gdy śpiewa na żywo) budzi takie emocje, że jak dla mnie nie da się jej nie słuchać. I chyba użytkownicy tego forum powinni to rozumieć.
I Edyta jest właśnie takim moim polskim wyjątkiem- nie rockowym. I tak zostanie możecie sobie mówić ze dla was nie pasuje ale ja i tak będę słuchać tego co słucham i koniec. A jak komuś sie to nie podoba to jego problem...
Awatar użytkownika
LaFidelite
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1231
Rejestracja: 26 paź 2009, 20:18
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Oz

Re: Kogo sluchacie ?

Post autor: LaFidelite »

W moim otoczeniu akurat mnóstwo osób słucha takiej muzyki. Zwłaszcza Nirvany i Hey, chyba statystycznie co druga osoba :wink2:
DeathlySilence pisze:Tylko ta Górniak pasuje jak pięść do nosa.
A musi pasować ?
To chyba dobrze, że dziewczyna słucha różnej muzyki.
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Kogo sluchacie ?

Post autor: Kamui Shiro »

Bob pisze:Kamui i inni mieszkańcy Wrocławia , zróbcie sobie detoks od Dody, Edyty,Brintnej , moja genialna koleżanka dyryguje w piątek w Narodowym Forum Muzyki
Bob, ja słucham różnej muzyki... Na forum piszę o takiej, jaką znają i chcą omawiać inni. Ostatni koncert, na którym byłem, to recital XIX-wiecznych utworów na głos i pianino (Schumannowie, Fanny Mendelssohn, Alma Mahler). Bardzo mi się podobał i to jest moja ukochana muzyka. Nie pamiętam, kiedy ostatnio słuchałem ktorejś wymienionych przez Ciebie artystek pop, ale często do nich wracam i nie widzę powodu robić sobie detoksu.

Dzięki za info, ale muzyka sprzed XVIII wieku mniej mnie interesuje, a ceny w NFM zapewne są wywindowane. Nigdy tam nie byłem, szczerze mówiąc, Wratislavia Cantans też od wielu lat niczym mnie nie przyciągnęło, choć program jest atrakcyjny. Ale nie pode mnie.
Życzę lepszego zdrowia. Bilety w razie czego pewnie łatwo sprzedasz na grupie facebookowej Bilety Wrocław - sprzedam, oddam, zamienię, odsprzedam https://www.facebook.com/groups/198991026938113/
ODPOWIEDZ