Uprawiasz sport???

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
ODPOWIEDZ
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Uprawiasz sport???

Post autor: Magda M »

Hej... Zbliza sie lato i co raz wiecej czasu spedzamy na dworzu.. i tak mi dzis wpadło do głowy - jak grałam sobie w siatke - ze nie ma tu wątku dotyczącego sportu... Wiec chciałabym sie dowiedziec jakie sporty uprawiacie, lubiecie oglądac.. itp itd....

No to ja zaczne...
KOCHAM SIATKÓWKE, wrecz ubostwiam... nie jestem moze jakims extra graczem ale staram sie latac za piłka na boisku ... ;P Nie bede wspominac o oglądaniu naszej reperezentacji przed TV.... Bo to robie nagminnie :D:D:D
Lubie jazde rowerkiem, Kregle, bilarda
Lubie tez piłke nozną ale tylko jesli chodzi o oglądanie jej w TV..... :D:D:D:D

Niom... aha.. i lubie tez fitness :) Bardzo lubie skakc w rytmie muzyczki :D:D

pozdrówki :)
Ostatnio zmieniony 14 cze 2008, 20:30 przez Magda M, łącznie zmieniany 1 raz.
Krystian
The story so far
The story so far
Posty: 525
Rejestracja: 05 sty 2005, 22:05
Lokalizacja: *****

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Krystian »

fajny temat Magda, ja uwielbiam grac w tenisa. Gram dopiero od 3 tygodni ale ogladam od 10 lat. Jest to chyba jedyny sport, ktory ma "klase". Pilke te lubie ale tylko ogladac. Generalnie gra w tenisa daje mi duzo radosci i chyba o to chodzi!!!
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Estratos »

"Ja chodze po schodach" :P
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: DeathlySilence »

Lato - plaża - ciepły piasek - idealne warunki do gry w siatke :D W ogóle jak jestem na plaży to musze coś robić - albo pływać, albo pograć w siateczke, albo w piłke/kosza/babingtona - bo samo leżenie jest nudne cholernie...

Jeśli chodzi o oglądanie potyczek sportowych w tv - nudaaaaaaaaaaaa...a najgorsze,że mam w domu dwóch fanatyków kibicowania komukolwiek w czymkolwiek i jestem skazany na ogladanie tego :/ Choć czasami jak są jakieś ważniejsze rozgrywki w siatke to obejrze - ale o piłce nożnej nie ma mowy...jeszcze pograc moge, ale oglądac to juz nie to samo...

A jeśli chodzi o babingtona to przerobiłem sobie dwie paletki (wzmocnienia metalowe) zmieniłem żyłke na grubszą i obciążyłem lotke - teraz jak już to gram 'siłowo' - odległośc zawodników 50-150m i walimy do upadłego, aby jak najdalej - jak się weżmie pożądny zamach i przygrzmoci to jest wielka frajda :P No tylko nie mam chetnych do gry przeważnie :?

Eskapady rowerkiem po lesie - dzikie scieżki, zjazdy - super sprawa - kiedyś się z ferajną zgubilismy i ciezko było nam odnaleźć powrót do domu, za daleko wjechaliśmy w puszcze i straciliśmy orientacje w terenie, ale jak widac jakoś udało nam się odnaleźc powrotna droge :wink:

A na skakanie w rytmie muzyki to moge sobie pozwolic tylko w domu ;) Bo tylko tam/tu przy moich wygibasach czuje się pewnie - tak już mam że wśród ludu to jam jak skała... :wink:

Tylko, że w letnią pore moge sobie na to wsystko pozwolic - odpada szkoła - więcej wolnego czasu - a tak poza porą letnią to jedynym sportem jaki uprawiam do eskapady z domu do pracy(szkoły) i z(e) pracy(szkoły) do domu (z małymi wyjątkami)...

nie ma to jak LATO :razz:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: vanity »

ja chodzę na basen i oglądam mecze w tv. jestem zbyt leniwa by coś robić ponadto. a sam basen dobrze mi robi na "mózg" i dlatego chodzę. :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: B@r »

Ja trzy lata temu trenowalam siatkowke zreszta do tej pory uwielbiam w nia grac a poza tym jazda na rolkach rowerze -tylko teraz nie mam kompana na takie wypady wiec obroslam w tluszcz...trzeba sie za siebie zabrac w koncu!! :D
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: kinga »

Estratos pisze:"Ja chodze po schodach" :P
Ekhm, chcialam napisać to samo i tez w " " :D
Poza tym chodze na basen, ale to raczej z musu, w ramach w-f... Ale w sumie plywać lubię tylko jak mi nie każą ;) Lubię jeszcze grać w tenisa, ziemnego (kiedyś trenowalam, ale już dawno nie bylam na kortach) no i stolowego (tu mi nawet nieźle idzie :P ). Poza tym sportu nie lubie, bo jestem leniwa 8)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: ANETA »

Nie lubie za bardzo sportu bo chyba jestem do tego za leniwa ale czasami mozna mnie spotkac na basenie :grin: , zdaza mi sie tez pojedździc na rowerze, poza tym duzo tańcze, właczam płyte np. Aguilery i szaleje po całym domu (oczyiwscie jak jestem sama) :grin:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Magda M »

ANETA pisze:poza tym duzo tańcze, właczam płyte np. Aguilery i szaleje po całym domu (oczyiwscie jak jestem sama) :grin:
Też cierpie na ta chorobe :D:D:D I najpierw tez z domu wszystkich wyganiam..... a potem... uuu jeeee :D piateczka Aneta!!!!! ;)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: ANETA »

Ja odstawiam takie koncerty ze sąsiedzi juz mają tego dosyć :D ale trudno, chcą gwiazdy to narazie sie musza ze mna męczyc :D jakos cwiczyc musze :D
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Grzechu »

Fajny temat
No więc ja staram się być raz w tygodniu na basenie, kiedyś bardzo lubiłem tenis ziemny, ale niestety jest to sport wymagający poświęceń :sad: A z gier zespołowych to definitywnie siatkówka :D Teraz jakoś w wakacje planuje z friends chodzić na siłownię :)

PS. Madziamiecz, jush sobie wyobrażam Twoje szaleństwa w domu :D Aż mi się przypomniały teledyski Call on me i The weekend :lol: Masz kserokopiarkę w domu :027:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Magda M »

heheh o Grzechuuuu... Call on me :D:D ty to masz skojarzenia :D:D pamietam jak moja siostra sie ze mna sprzeczała za ta blondi z teledysku to doda elektroda :D:D heheh..
PS. a widziales wersje call on me ale z facetami??? no na pewno nie dorównuje ona wersji oryginalnej bo jest raczej amatorska ale panowie tez ładnie bioderkami kręcą ;) :D:D:D:D hehehe

pozdrówki ;)
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Virtual Tom »

#CIACH# rules!!! :lol: :D Inaczej to ujmując ® Rowerek to jest to co Tom lubi najbardziej ® :P 8) Tym bardziej, że w Rybniku obecnie multum ścieżek rowerowych :)

Tęsknię za badmintonem :D bardzo lubiłem 8)
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: Titter »

Ja kiedyś grałam w kosza, jeszcze w podstawówce i w liceum byłam w szkolnej drużynie.. Teraz nie mam czasu na sport ( albo wmawiam sobie że nie mam czasu a tak naprawdę jestem za leniwa ;) ). Zimą uwielbiam jeździć na łyżwach, poza tym kocham pływać :D :D
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Uprawiasz sport???

Post autor: KrzysiekF »

Pływanie :lol: Teraz już nie tak często jak dawniej , pamiętam kiedy otwierali basen (olimpijski w mojej "mieścinie", to była atrakcja , :D obiekt jest suuuuuuperr co roku sa jakieś zawody rangi krajowej :) z Otylką w roli głównej)
ODPOWIEDZ