8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Wiadomości na temat Edyty.
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: kinga »

Madzia, to prawda, kawa pyszna ;) Dzieki za mile towarzystwo :D

Wystep ok, Klero sie wczuwal ;) Wiadomo, że o tej godzinie trudno byloby spiewać na żywo :) Edytka chyba rzeczywiście lubi dresy, hehe. Ale wyglądala bardzo ladnie i internauci też byli mili :grin: Cieszę się, że Edyta powiedziala że plyta W WIĘKSZOŚCI po francusku... Może jest jeszcze jakaś szansa? 8)

A najbardziej się cieszę z tego, że powiedziala, że duuuzo koncertów w czerwcu i przez cale wakacje :grin: Już się nie mogę doczekać :!: :smile:

PS. Wstalam o 6 :? A polożylam się ok. 3 jak się powtórka Faktów skończyla... Teraz idę na zajęcia i modlę się, żeby tam nie zasnąć :D
ania
Sit down
Sit down
Posty: 94
Rejestracja: 18 kwie 2005, 21:27
Lokalizacja: zzzz

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: ania »

fajny program, tylko szkoda, że tak krótko. Darek mi się bardzo podobał ze swoim humorem. no i płytka niedługo będzie :grin: :grin: :grin: .
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: FRYMIK »

Oj ta Edka mnie zmyliła, powiedziała wczoraj, że będą w programie o szóstej, więc tak wstałam. Była póżniej a ja na zapałkach w oczach czekałam. Program sympatyczny, tylko lipa, że do piosenki nie miała nawet mikrofonu..., ale sama po występie powiedziała, że było to pół żartem pół serio. Fajnie wyglądali, chłopcy przy tym stole śniadaniowym chcieli chyba konkretnie coś wszamać... :D
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: karol »

Tez ogladalem program.Edyta fajnie wygladala,mimo iz wole ja w prostych wlosach, to w nowej fryzurze wyglada super :razz: Ucieszyl mnie rowniez fakt,iz Edyta powiedziala ze w wiekszosci nowa plyta bedzie po francusku,czyli sa szanse na piosenki w innym jezyku :grin: Rowniez ogromna radosc z planowanych koncertow w wakacje :D Jedynie co mnie zasmucilo to to iz,Edzia na nowej plycie bedzie brzmiec typu"la la la la" :roll: Jak sama powiedziala juz przekonala wszystkich ze ma duze walory wokalne,wiec teraz moze sobie spiewac piosenki"la la la" bez sensu :|
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: Magda M »

FRYMIK pisze:Fajnie wyglądali, chłopcy przy tym stole śniadaniowym chcieli chyba konkretnie coś wszamać... :D

Tez to zauwazyas??? :D:D:D a ja miyslałam ze to ja mam jakies zwidy ;) :D:D:D widac ze truskawi im posmakowały.. tak zza pleców Darka je dyskretnie przemycali :D:D:D:D hehehe :D:D
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: FRYMIK »

Rzeczywiście tak powiedziała, ale myslę, że to nie bedzie tak do końca- pewnie wszystkie melizmaty będa delikatniejsze i zaśpiewa ich zdecydowanie mniej. Płyta ma byc relaksująca, więc balansowanie na trzech okatawach odpada
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: Piter »

Nagrał ktoś może?

Pewna nieprzychylna Edycie osoba, w moim domu, również powiedziała, że Edyta wyglądała cudownie i, że wyraźnie schudła. Jestem ciekaw jak wyglądała.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: B@r »

Nagrał, prawie mi dysku zabrakło, bo ustawiłem tylko automat i poszedłem spać :D
Wieczorem postaram się obrobić.
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: Virtual Tom »

Bardzo sympatycznie było, Edyta świetnie wyglądała, ogólnie dobrze się zaprezentowali :)
Ostatnio zmieniony 08 cze 2005, 23:21 przez Virtual Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: mancia »

Hehhe właśnie obejrzała, dzieki pewnym formuowiczom , którzy wstaja normanie a nie jak ja się lenią.Za to dziękuję

A Edyta , rzeczywiście mogli dac Jej chociaż mikrofon ale widać ,że się trochę z tego sami śmiali podczas "śpiewania", zreszta Edyta później powiedziała.
Było ciekawie, plany sie potierdzają miejmy nadzieję ,że bez opóźnień będzie :D :D ,a zespól to widać jajcarze są i próbują z dystansem do tego, dzisiaj brylował Darek :grin: :grin: .

P.S.
Rzeczywiscie chłopaki mieli ochotę się najeść :P :P
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

ja juz nic nie rozumiem tu niby duzo koncertow a tu ludzie mowia ze edyta mowila w empiku ze koncertu w lodzi hcyba im s ie nie uda zorganizowac co 5 minut cos innego
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: FRYMIK »

Koncertow i spotkań ma być dużo i w czerwcu i sezonie letnim, wakacyjnym, ale mi dziewczyna mówiła w Empiku, ze nie do końca wiedza jak im pójdzie ponowna organizacja koncertu w Łodzi
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: mancia »

A tak to po południu po 18 była jeszcze krótka zapowiedż, KczH na jutro i była też tam Edyta która mówiła że jeżeli Państwo chcą mile rozpocząć dzień to zapraszam do KczH, no i tam prowadzący mówili kto będzie gościem jutro.


P.S.
A z tyłu było widać jak chłopaki wchrzaniali śniadanie a więc chyba się najedli, i sie wygłupiali
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: B@r »

Mysle, że koncertów zamkniętych będzie sporo. Natomiast takiego dużego, ogólnego raczej nie, tak to rozumiem.
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: 8 czerwca 2005: Kawa czy Herbata

Post autor: ANETA »

Jak mi sie marzy zamkniety koncert w Warszawie....takie są chyba najlepsze bo przychodza sami fani i dają Edytce dowody miłosci a nie jacys przypadkowi ludzie którzy czesto stoją z piwem i papierosem i głupio komentują ...

Wiecie co dopóki nie zobaczyłam Edyty to oczywiscie o tym marzyłam, ale teraz jak Ją zobaczyłam to mysle sobie ze to uzaleznia :D teraz chce sie jeszcze bardziej, ciagle Ja widziec, ciągle, ciągle :D
ODPOWIEDZ