Edyta popiera "Paradę równości"

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: ANETA »

To moze ja cos o Edycie dla odmiany bo widze ze rozmowa zrobiła sie goraca ale lekko nie na temat:
Ciesze sie ze Edytka popiera ten marsz bo ja równiez nie mam komopletnie nic do przedstawicieli odmiennej orientacji - równość. Ktos tu napisał ze najwiekszym pechem Edyty jest fakt ze jest Polka- zgadzam się. Polska ma sie za intelignentny naród, a niestety jest daleko przed murzynami....
Wyobrazacie sobie jaką gwiazda byłaby Edyta gdyby była Amerykanką? :D Byłaby teraz miedzynarodową megagwiazdą, bo Ameykanie sa tolewrancyjni a i sami Polacy chwalą to co obce a swojego nie doceniaja, swoje gnoją. Wczoraj w Empiku jakas pani łądnie powiedziała Edytce, ze taka juz mentalnosc tego kraju. Wiekszosc to debile, sory, nie mowie oWas ale o wiekszosci bo ten kraj mnie zadzwia tępotą
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Ravek »

Aneta - nic dodać, nic ująć:) BRAWO
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Kamui Shiro »

No, właśnie. Ma pecha, że jest Polką. Wszyscy mamy w pewnym sensie pecha, ale nam to niewiele zaszkodzi, a ona przez to jest hamowana.

Wtrącę jeszcze trzy grosze do tekstu o masturbującej się młodzieży i zoofilach. Nie można tego porównywać z tym marszem homoseksualistów. Teraz oprócz dewocyjnych środowisk nikt już nie potępia masturbującej się młodzieży, bo wiadomo, że robi to więksozść. A co robi większość, jest dobre, prawda. A zoofilia jest po pierwsze bardzo rzadka, a po drugie - nie można jej popierać, bo jedna ze stron w zoofilii nie może wyrazić swojego zdania na temat tego, co się z nią robi i pewnie nie jest zachwycona :smile: A kiedy dwóch dorosłych ludzi chce żyć w związku, to nikt nie ma prawa ich za to prześladować i upośledzać.

Zresztą bierzcie przykład z Edyty, przeciez ją lubicie...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: monia80 »

ArO pisze:
fajna pisze:Monia 80 podpisuje się pod wszystkimi twoimi wypowiedziami. Wszystko napisałabym dokładnie tak samo, ale po co powtarzac to co juz jest. Pozdro a wszystkim homo mówie NIE !! :evil:
A jak dziecko Ci powie za kilkanaście lat, że jest gejem (lesbijką) to powiesz mu NIE :?: Co z Ciebie za matka :?: :!:
Aro kur...co ty czlowieku piszesz co z cibie za matka kur ,,,a czy ktos powiedzial ,ze moje dzieci beda homo bi czy co tam jeszcze -uspokuj sie czlowieku okey i nie pieprz mi tu co z cibie za matka bo do licha jasnego nawet nia nie jestem nia jeszcze a juz mnie obrazasz a ciekawe co z cibie za ojciec bedzie hm pomyslales o tym 8)

Frymik dzieki serdeczne jednak ty jestes tu osoba z ktora mozna podyskutowac bo nie daj boze jak ktos tu ma inne zdanie to odrazu jak widac wyzwiska -a szkoda sie wypowiadac :roll: :roll:

Cioto kloto czy jak tam cie zwa naszczescie edyta gorniak nie jest tak zacofana w rozwoju jak ty ,ze mialby sobie nie zrobic ze mna zdjecie tylko dlatego ,ze mam nieco inny poglad od niej :roll:
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: marlena »

monia80 pisze: bo nie daj boze jak ktos tu ma inne zdanie to odrazu jak widac wyzwiska -a szkoda sie wypowiadac :roll: :roll:
tu nie chodzi o to jakie Ty masz zdanie na temat homoseksualistów -możesz ich lubić, popierać, mozesz ich nie lubic i masz do tego prawo! tu chodzi tylko o to z jaka pogard ich traktujesz i o ton twoich wypowiedzi! Trzeba troszkę uwazac na to jak się pisze i co się pisze, żeby innym nie sprawić przykrości. Bo nikt cię nie krytykuje za to co napisałaś - czyli, że nie popierasz gejów- tylko za to jakich słow uzyłas
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: B@r »

Monia, z przykrością stwierdzam, że przeginasz. IMHO należy Ci się upomnienie zgodnie z par. 9 p. 2., par. 20 p. 1 i par. 21.
Zawaidomiłem administratorów. Wyluzuj trochę.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Estratos »

Administratorzy juz jakis czas temu przyznali Moni80 ostrzezenie.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Aro »

monia80 pisze:
ArO pisze: A jak dziecko Ci powie za kilkanaście lat, że jest gejem (lesbijką) to powiesz mu NIE :?: Co z Ciebie za matka :?: :!:
Aro kur...co ty czlowieku piszesz co z cibie za matka kur ,,,a czy ktos powiedzial ,ze moje dzieci beda homo bi czy co tam jeszcze -uspokuj sie czlowieku okey i nie pieprz mi tu co z cibie za matka bo do licha jasnego nawet nia nie jestem nia jeszcze a juz mnie obrazasz a ciekawe co z cibie za ojciec bedzie hm pomyslales o tym 8)
To nie było do Ciebie więc nie mam zamiaru z Tobą dykutować.
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: fajna »

A jak dziecko Ci powie za kilkanaście lat, że jest gejem (lesbijką) to powiesz mu NIE Co z Ciebie za matka
To zupełnie inna sprawa, ale mam takie podejście, że o ile zniosę widok 2 całujących sie alsek tak 2 facetów wzbudzilby we mnie odruch wymiotny. poza tym niech sobie robią jak chcą byle nie domagali sie adopcji dzieci, bo to już totalna paranoja !! :twisted:
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Aro »

Tylko należy zapytać: KTO (mam na myśli gejów i lesbijki) SIĘ W POLSCE DOMAGA ADOPCJI DZIECI :?:

Odpowiedź:

N I K T
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: fajna »

No to poczekamy. Najpierw legalizacja związków, a optem bedą chcieli i dzieci. Przecież skoro są "normalni" to moga zapragnąć ich mieć...Tak jak pary hetero...Czyż nie??
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: marlena »

fajna pisze:
A jak dziecko Ci powie za kilkanaście lat, że jest gejem (lesbijką) to powiesz mu NIE Co z Ciebie za matka
To zupełnie inna sprawa, ale mam takie podejście, że o ile zniosę widok 2 całujących sie alsek tak 2 facetów wzbudzilby we mnie odruch wymiotny. poza tym niech sobie robią jak chcą byle nie domagali sie adopcji dzieci, bo to już totalna paranoja !! :twisted:
mnie o wymioty przyprawiaj takie wypowiedzi :570:
masz 25 lat a zachowujesz sie bardzo niedojrzale i jezeli twoje wypowiedzi mja na celu obrazenie kogos to moze daruj je sobie!
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Aro »

fajna pisze:No to poczekamy. Najpierw legalizacja związków, a optem bedą chcieli i dzieci. Przecież skoro są "normalni" to moga zapragnąć ich mieć...Tak jak pary hetero...Czyż nie??
No to może najlepiej niech kanałami chodzą. Mają czelność być szczęśliwi. Oburzające :!:
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: fajna »

A chciałbyś miec 2 tatusiów? Czy moze 2 mamusie? W szkole by ci nauczycielka powiedziała, żeby przyszedl na wywiadówke twój tatuś a ty co na to?? "Dobrze prosze pani tylko muszę sie dowiedzieć który będzie miał czas" Ehhh...chcesz bym ja stawiała sie w roli matki geja czy lesbijki, to ty sie postaw w roli dziecka takiej pary...
Ostatnio zmieniony 09 cze 2005, 15:49 przez fajna, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: B@r »

Estratos pisze:Administratorzy juz jakis czas temu przyznali Moni80 ostrzezenie.
Znów bezprawnie. Najpierw powinno być kilka upomnień. No ale cóż wymagać od ludzi, którzy innych ch**i nazywają?
ODPOWIEDZ