Edyta popiera "Paradę równości"

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Kamui Shiro »

Monia80, a ja Cię chyba kiedyś widziałem... W... w cyrku? :razz:

O Jezu, mam 100 postów :grin:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: monia80 »

to ty tez tam chodzisz 8)
a tak aporpo ale ty masz teksty..... a teraz dopiero popatrzylam na twoj wiek ,a wiec wszystko jasne 8) :)
[ Dodano: 2005-06-11, 11:26 ]
Adi pisze:Monia80 ale masz bujna wyobraznie, hehehe smialo zdjolas pol maski czekam na finish i prawde jaka osoba jestes.
wiesz co adam nie rozumiem cie wogole to ,ze nie popieram gejow -jaka osoba :roll: jakie pol maski :roll: powiedzialm otwarcie swoje zdanie zaluje moglam zatrzymac je dla siebie ,bo wlasciwe garstka osob Magdamiecz ,fajna,Frymik okazaly sie byc tolerancyjne przez reszte zostalam ladnie zjechana :roll:

a jesli chodzi o maski adamie coz to pod trzecim nickiem znow sie ukrywasz :roll: cos nie mozesz sie zdecydowac na role jaka tu wybrac i stwierdzic kim to naprawde wkoncu jestes :roll: bo ja sie juz pogubilam 8) powiedz nam kim ty jestes naprawde 8) bo jakos madzia z chicago tez cie nie mogla rozszyfrowac :roll:

[ Dodano: 2005-06-11, 11:30 ]
Kamui Shiro pisze:Monia80, a ja Cię chyba kiedyś widziałem... W... w cyrku? :razz:

O Jezu, mam 100 postów :grin:
no tak tak malenstwo 100 poscikow ci sie uzbierlo malutki sie cieszy :lol: 8) :D
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Titter »

Ja dopiero teraz zajmę "stanowisko" w sprawie.. Może o samej paradzie się nie będę wypowiadać - szanuję zdanie Edyty, która ją poparła ( i tak jak ktoś wcześniej napisał, gdyby opowiedziała się przeciw byłoby chyba gorzej ). Jeśli chodzi o sam homoseksualizm to moje zdanie jest takie: Nie mam nic przeciwko.. z małym wyjątkiem. Nie zgodziłabym się na udzielenie gejom czy lesbijkom prawa do adopcji. To jest moje PRZECIW. Reszta jest mi naprawdę obojętna. Mój najlepszy Przyjaciel jest gejem. Nie zamieniłabym go na nikogo innego. Nie obchodzi mnie z kim sypia, do sypialni nie muszę mu zaglądać ;) Liczy się dla mnie jakim jest człowiekiem - a jest CZŁOWIEKIEM BARDZO DOBRYM :) To by było na tyle..
Awatar użytkownika
Kasia
Ready for love
Ready for love
Posty: 3127
Rejestracja: 01 sty 2005, 23:12
Lokalizacja: Tychy

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Kasia »

Titter ja myśle dokładnie tak samo. Z tym że nie mam przyjaciela geja. Takie związki mi nie przeszkadzaja jednak lepiejby było jakby nie adoptowani dzieci, bo to tylko maluchom może zaszkodzic.
sarafina
Make it happen
Make it happen
Posty: 104
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:56
Lokalizacja: hollandia

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: sarafina »

KAZDY MA PRAWO KOCHAC

i niech sobie zyja jak chca.... problem terroryzmu...-TO JEST PROBLEM



@## sarafina##@
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: ANETA »

I to jest piękne podsumowanie Sarafina - ja tez nie mam nic przeciwko odmiennym orientacjom
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Piter »

monia80 pisze:konserwatywne nie konserwatywne, ale wlasnie dlatego swiat dawniej byl bardziej poukladany teraz co sie dzije to doslownie rece zalmac -ludzie domagaja sie prawa do aborcji do eutanazji teraz te parady gejowskie -ten swiat naprawde sie konczy-moze i swiat naszych babke byl lepszy nie bylo tyle zla i rozpusty-patrzcie na zlo jakie sie dzieje na tym swiecie :( Jan Pawel umarl teraz tylko czekac az Bog zagromi ,bo nie wytrzyma patrzac na to wszystko zlo ,ktore sie teraz dzieje :(
Monia, jeśli aż tak mocno tęsknisz za papieżem i myślisz, że on uchroni Cię przed rozpustnymi #CIACH#, aborcją i innymi dziwactwami niezrozumianymi dla średniowiecznej dziewczynki to droga wolna, goń do nieba bram, Pan Bóg będzie miał niezły ubaw jak zapodasz mu te swoje teksty rodem z TV Trwam. Przy okazji oszczędzisz ziemskim osobnikom słuchania tych przymulonych głupot!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: ANETA »

Piter spokojnie :wink: Ja kiedys rzucałam wiele nieprzemyslanych tekstów, a teraz tego załuje, ale naszczescie mysle ze dojrzałam by sie pilnowac bo wielu słów juz sie nie cofnie
Monia napewno nie ma niczego złego na mysli poprostu dziwi sie temu ze swiat jest taki dziwaczny, mi tez ciezko jest zrozumiec odmiennosc ale staram sie byc tolerancyjna i wole wogole sie nie wypowiedziec niz jakbym miała napisac cos przykrego

To tyle narazie, pa :wink:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: monia80 »

ANETA pisze:Piter spokojnie :wink: Ja kiedys rzucałam wiele nieprzemyslanych tekstów, a teraz tego załuje, ale naszczescie mysle ze dojrzałam by sie pilnowac bo wielu słów juz sie nie cofnie
Monia napewno nie ma niczego złego na mysli poprostu dziwi sie temu ze swiat jest taki dziwaczny, mi tez ciezko jest zrozumiec odmiennosc ale staram sie byc tolerancyjna i wole wogole sie nie wypowiedziec niz jakbym miała napisac cos przykrego

To tyle narazie, pa :wink:
dzieki Anetko :588:

Piter do ciebie nawet nie mam komentarza.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Piter »

Ja nie wiem Aneta, co Monia myśli i czuje. Komentuje jej durne teksty, które głupotą przewyższyją nawet wypowiedzi samego Leppera. I tu nie o to chodzi, że mamy różne poglądy, bo inne niż moje racje też potrafię zrozumieć i uszanować, ale Monia po prostu swoją infantylnością mnie załamuje, a do tego ma w sobie na tyle tupetu, żeby infantylność wypomnieć 17latkowi, tylko dlatego, że chłoapk jest młodszy od niej. Tyle, że to chyba gorzej świadczy o niej samej, bo kolega jest dużo dojrzalszy od tej rozmazanej pseudoświętej dziewczynki.
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Alka »

zgadzam sie,ze kazdy ma prawo kochac, mnie osobiscie nie razi widok dwoch facetow trzymajacych sie za rece czy calujacych sie dziewczyn, jestem tolerancyjna osoba, a sama w swoim otoczeniu mam 2 gejow, ktorzy sa wspanialymi kumplami, jedyne co by mi przeszkadzalo to fakt umozliwienia osobom homoseksualnym adopcji dzieci. Poza tym jest OK :)
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: fajna »

Adi pisze:Monia80 ale masz bujna wyobraznie, hehehe smialo zdjolas pol maski czekam na finish i prawde jaka osoba jestes.
Dlaczego ją oceniasz?? Kto dał ci takie prawo??
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Ravek »

Monia80 i fajna tak się wzajemnie bronią i adorują, że byłbym gotów pomysleć, że są les;) :D
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Titter »

Przestańce już.. najlepiej byłoby zamknąć ten temat.. Po paradzie i KONIEC!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Magda M »

Titter pisze:Przestańce już.. najlepiej byłoby zamknąć ten temat.. Po paradzie i KONIEC!
Obrazek
ODPOWIEDZ