Edyta popiera "Paradę równości"

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Estratos »

fajna pisze:A chciałbyś miec 2 tatusiów? Czy moze 2 mamusie? W szkole by ci nauczycielka powiedziała, żeby przyszedl na wywiadówke twój tatuś a ty co na to?? "Dobrze prosze pani tylko muszę sie dowiedzieć który będzie miał czas" Ehhh...chcesz bym ja stawiała sie w roli matki geja czy lesbijki, to ty sie postaw w roli dziecka takiej pary...Dzieki za rozmowę...
jak juz robimy offtopic to polecam bardzo interesujacy reportaz z Przekroju:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,9811,wid,72 ... omosc.html

Daje duzo do myslenia.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: B@r »

Fajna, dotykasz bardzo głębokiego problemu, jakim jest akceptacja społeczna inności, któa to akceptacja w Polsce jest zerowa.
Zauważ jednak, że jeśli homoseksualni opiekunowie byliby często spotykani, to nic by sie nie działo. Jeszcze nei tak dawno temu, kilka, kilkanaście lat klasa z dziećmi innych ras niż białe byłaby ewenementem, a dziecko pokazywane palcami. A teraz, w ośrodkach miejskich tego już nie ma, to norma.
Jesli coś mozna miec przeciwko wychowywaniu dzieci przez homoseksualistów, to większa niestabilność związku i niewiadomy wpływ na ukształtowanie psychiki dziecka. Ale tak naprawdę to sa gdybania, bo nikt nie wie jaki ten wpływ by był. No, może prawie nikt, są już an świecie kraje, które dopuszczają wychowywanie przez rodziny homoseksualne.
Niemniej w obecnej sytuacji w Polsce jest na to jeszcze ciut za wcześnie.
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: fajna »

Trzypion kolega ArO dotyka głębokiego problemu jakim sa moje poglądy, które nie zgadzają sie z jego poglądami. Ja mu tylko zaproponowałam, by też sie postawił w hipotetycznej sytuacji tak jak on mnie.

[ Dodano: 2005-06-09, 15:55 ]
mnie o wymioty przyprawiaj takie wypowiedzi
masz 25 lat a zachowujesz sie bardzo niedojrzale i jezeli twoje wypowiedzi mja na celu obrazenie kogos to moze daruj je sobie!
A czy ja kogoś obrażam???? Ja tylko wypowiadam swoje zdanie. Nawet nikomu nie ubliżając. Mi to nie odpowiada i ma prawo. Tak bronicie gejów, mówicie wielkie słowa o tolerancji, a obrzucacie błotem każdego kto ma odmienne zdanie...Zastanówcie sie nad sobą. Mam takie zdanie o homosexualistach i go nie zmienię. Teraz ja apeluje o wyrozumiałośc i tolerancję dla moich odczuc i poglądów i nie obrażanie mnie.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11046
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Aro »

fajna pisze:A chciałbyś miec 2 tatusiów? Czy moze 2 mamusie? W szkole by ci nauczycielka powiedziała, żeby przyszedl na wywiadówke twój tatuś a ty co na to?? "Dobrze prosze pani tylko muszę sie dowiedzieć który będzie miał czas" Ehhh...chcesz bym ja stawiała sie w roli matki geja czy lesbijki, to ty sie postaw w roli dziecka takiej pary...

A co byś wolała 2 tatusiów czy tatusia piorącego mamusię :?:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: B@r »

Fajna, spokojnie, Arka trzeba przez sitko. Akurat jest gejem, więc bierze wszystko mocno do siebie. MOżesz się nie zgadzać, zaś zaczepki jakie Arek ciągle czyni po prostu zignoruj. On tak ma i już.
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Piter »

Aneta, bardzo podobają mi się Twoje słowa, zgadzam się z nimi! :)
fajna
Make it happen
Make it happen
Posty: 100
Rejestracja: 06 sty 2005, 14:28
Lokalizacja: Łódź

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: fajna »

Przynajmniej z tobą jakos mozna pogadac...nawet jesli masz inne poglądy :)
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: B@r »

ArO pisze: A co byś wolała 2 tatusiów czy tatusia piorącego mamusię :?:
Ja bym wolał samą mamusię. I tatusia w pudełku.
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: vanity »

trzypion pisze:ArO napisał/a:

A co byś wolała 2 tatusiów czy tatusia piorącego mamusię n

Ja bym wolał samą mamusię. I tatusia w pudełku.
Trzypion, ale sądy nie chcą wysyłać takich tausiów do pudełek, ba nawet ich eksmitować nie chcą. wygląda to tak że mamusia (z małym Trzypionkiem i rodzeństwem?) musiałaby uciekać do domów samotnych matek, a tatuś zamiast w pudełku, zabawiałby się u siebie w "wolnej chacie".
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Adi »

ArO pisze:
fajna pisze:Monia 80 podpisuje się pod wszystkimi twoimi wypowiedziami. Wszystko napisałabym dokładnie tak samo, ale po co powtarzac to co juz jest. Pozdro a wszystkim homo mówie NIE !! :evil:
A jak dziecko Ci powie za kilkanaście lat, że jest gejem (lesbijką) to powiesz mu NIE :?: Co z Ciebie za matka :?: :!:

No wlasnie, co wtedy Monia80 powiesz takiemu dziecku spie..... ja Cie nieznam!!!
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Magda M »

aj aj aj ... ale sie wątek rozciągnął ..... ehhh... kontrowersyjny temacik widze... juz sie dłuzszy czas do niego przymierzam ale co chce juz cos wysłac to znowu pokazują sie problemy z połaczeniem z serwerem... grrr.... :?:
1. moj stosunek do marszu, ... nie lubie tego typu manifestacji i to bez wzgledu na to kto je organizuje... nie widze w nich wiekszego sensu ale jesli juz ktos je organizuje i uczestniczy to jego sprawa, mi to zupelnie nie przeszkadza... po prostu ja ich nie lubie.... Są inne sposoby ....
2. nie wiem czy to dobry krok ze edzia ogłasza poparcie... dla mnie wazniejsze są czyny a nie słowa... powinno sie tam byc i uczestniczyc i pokazac swoje poparcie a nie ogłaszac o tym wszem i wobec ze sie tam bedzie.... deklaracje są nie potrzebne....
3. moj stosunek do homoseksualistów... nie znam zadnego wiec nie mam fioletowego pojecia jaki tak na serio ten stosunek mam.... bo mowic moge duzo.... z tego co wiem to nie jest ich wina ze są homo wiec nie widze sensu atakowania ich... podziwniam tych co sie przyznają do swojej orientacji... bo to nie lada grataka przeciwstawic sie rzecxzywistosci.. zresztą to przeciez normalni ludzie.... w przeciwiniestwie do np hetero - pedofila ... grrrrr....
4. podziwiam tez monie i fajną za to ze wypowiedziały sie szczerze i nie bały reakcji reszty.. Burza sie zrobiła ale to chyba normalne w takim temacie... Nie zgadzam sie wprawdzie z dziewczynami ale szanuje i ich zdanie... :)
a co do kwesti dot dzieci... zdaje sobie sprawe ze moje wyobrazenie dot rodziny to wyobrazenie jakie wpoili mi rodzice: mama + tata = dzieci... i jak na razie trudno jest mi sie postawic na miejscu dziecka które bedzie miało 2 mamy... albo 2 tatusków.... no na to nic nie poradze.... :roll: mam tu na mysli tylko sytuacje dziecka w szkole kiedy dziecie beda sie go pytac: a gdzie masz mame?? moze kiedys nasz społeczenstwo stanie sie bardziej tolerancyjne i to bedzie na porządku dziennym ale na dzien dzisiejszy to..... :roll:
Awatar użytkownika
Kamui Shiro
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Edytomaniak: ja tu nocuję!
Posty: 3530
Rejestracja: 27 gru 2004, 12:17
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Niebo to my

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Kamui Shiro »

Magda, wiesz co, chyba ow eile lepiej, że Edyta poparła tę Paradę niż gdyby miała ją skrytykować.




ArO pisze:

A co byś wolała 2 tatusiów czy tatusia piorącego mamusię :?:
O tym nie ma sensu dyskutować chyba, wiadomo, że jakby teraz ktoś był wychowywany przez nawet anielskich homo, to nie miałby raczej spokojnego życia, a większość ludzi uważa, że taka adopcja jest niedopuszczalna.

Dlaczego? Mówi się np., że społeczeństwo będzie źle traktować takie dziecko.

No, ale to jest taka sytuacja, jakby ktoś chciał wyjść z domu na spacer, a pod drzwiami siedziałby agresywny pies. To co, ktoś ma nie wychodzić z domu czy zabiera się psa i uwiązuje?
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: vanity »

okej ale dorzucę że jeszcze kilka dekad temu, nieślubne dziecko było tak traktowane jak mogłoby być traktowane teraz w PL wychowywane przez 2 homo. pewnie w przyszłości nawet adoptować będą mogli. na to trzeba czasu. no chyba że zaczniemy na wzajem rzucać bombami nuklearnymi, to wtedy już nie będziemy mieli żadnych problemów, bo zanim z kijanki zrobi się nowy człowiek...
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Magda M »

zgadzam sie vanity!! masz racje !!! :)

PS> mam takie pytanie... czy #CIACH# to nie jest słowo obrazliwe?? Tzn chodzi o podpis Pitera... on #CIACH# mowi TAK... yyyy... czy to jest obraza ich???? tak sie pytam bo teraz chyba zbładziłam.... :roll: :roll:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: vanity »

magdamiecz pisze:PS> mam takie pytanie... czy #CIACH# to nie jest słowo obrazliwe?? Tzn chodzi o podpis Pitera... on #CIACH# mowi TAK... yyyy... czy to jest obraza ich???? tak sie pytam bo teraz chyba zbładziłam.... Rolling Eyes
tego to już nie wiem, trzeba by zapytać p.... :P
ale chyba nie, przynajmniej w tym wyrażeniu nie widzę.
ODPOWIEDZ