Edyta popiera "Paradę równości"

Rozmowy na tematy związane z Edytą.
ODPOWIEDZ
vaytech
Hope for us
Hope for us
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2005, 14:04
Lokalizacja: Legnica

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: vaytech »

Po ostatnich wydarzeniach odnosi się wrażenie, że homoseksualiści, to zdesperowani ludzie, którzy zrobią wszystko, aby osiągnąć swój cel. Osobiście nie mam nic przeciwko osobom o odmiennej orientacji, ale sam jestem przeciwny takim paradom. Mówi się, że jest potrzebna, ponieważ homoseksualiści są dyskryminowani, itp., dodaje się także, że zwłaszcza przez prawicę, czyli osoby o poglądach Katolickich. To właśnie przypisuje się L. Kaczyńskiemu, którego nikt nie próbuje zrozumieć. Zamiast tego wiele razy usłyszeć można pod jego adresem takie słowa, jak np. "homofob". Fakt, że parada mogłaby zakłócić porządek na pewno nie jest prawdą. Tylko czy każdy, kto jest przeciwny paradzie jest od razu homofobem? Jestem Katolikiem i uważam się za tolerancyjnego człowieka. Jednak jestem przeciwny takiej paradzie, więc na miejscu L. Kaczyńskiego postąpiłbym tak samo. Nie obyłoby się bez obelg pod moim adresem. Po prostu chcą tej parady i tak ma być, bo jak nie, to Cię zniszczą. Myślę, że głównym powodem zakazu parady jest fakt, że większość homoseksualistów popiera aborcję oraz eutanazję, co przez Katolików jest niedopuszczalne. Poza tym wiele razy słyszy się, że w danym przemarszu z homoseksualistami szły także feministki, które domagają się aborcji, czyli prawa o decydowaniu o swoim życiu (jakby decydowały o swoim). Nie ma pewności, czy do marszu nie dołączą się takie właśnie osoby. Poza tym, na pewno wiele osób jest uczulonych na obelgi pod adresem Kościoła, które także mogą pojawić się w skandowanych hasłach. Głupie jest domaganie się, żeby Katolicy zaakceptowali np. ustawę o rejestrowanych związkach partnerskich. Każda religia ma określone zasady i nie może ich zmieniać. Nie można nikogo krytykować (i to tak dosadnie) z powodu poglądów. Dla każdego poglądy, to rzecz "święta" i nie dadzą tu nic żadne obelgi. Może lepiej prowadzić pertraktacje na drodze pokojowej. Jak już pisałem, jestem Katolikiem, ale nie ma nic przeciwko homoseksualistom i naprawdę życzę im jak najlepiej. Staram się przyczynić do tego, aby w kraju panowała większa tolerancja, ale nikt nie będzie niczego robił, kiedy będzie się ich w ten sposób krytykować. Oczywiste jest, że każdy ma prawo do manifestowania swoich przekonań, zgadzam się z tym. Na pewno w niektórych (!) przypadkach rozmowy nic nie dadzą. Dlatego nie miałbym nic przeciwko paradzie, 1) gdyby nie feministki, 2) gdyby szanowane były poglądy innych i nie głoszono, że TRZEBA (i koniec) zalegalizować aborcję, czy eutanazję, bo to przecież nic złego, lub, że to Kościół jest winien nietolerancji. :584:
A co do tego forum, to nie uważam, żeby było się gnojonym, gdy ma się inne poglądy, chyba, że zbyt rzadko jestem na forum, zeby mnie to spotkało. :583:
A wracając do tematu, to cieszy mnie fakt, iż Edyta popiera dążenie społeczności homoseksualnej do większej tolerancji, a właściwie akceptacji. Podpisuję się pod Jej słowami. :)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: B@r »

Teraz to już nie wiadomo,czy dojdzie do Parady :sad:
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Estratos »

bedize tak jak w zeszlym roku zapewne. Nie interesowalem sie dokladnie ta sprawa, ale argumenty Kaczynskiego przeciwko paradzie sa zalosne. Tu sa lamane konstytucyjne prawa. Wspolczuje wszystkim mniejszosciom, bo po dojsciu LPR i PiSu do wladzy czeka nas powtorka z faszyzmu.
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: mancia »

B@r pisze:Teraz to już nie wiadomo,czy dojdzie do Parady :sad:
Myśle ,że sa tak źli,że i tak coś zoorganizują.
Zresztą powiedzieli ,że to zrobią
Po 1. Przyłączą się do pikniku rodzinnego "Ośki"( tak na marginesie to jeszce gorzej dla Kaczki, bo homo pokaża się jako rodzina) :D :D
Po 2. Powiedzieli ,że przyłączą się do jedynej manifestacji która doatała zgodę tzn. manifestacji przeciwko pedofilii

Kopytko :grin: :grin:
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Magda M »

sorki ze odstąpie od tematu... ale mancia ->
mancia pisze: Kopytko :grin: :grin:
Plus Gsm ??? :D:D:D Te reklamy z plusa są yyy nawet nie wiem jak je okreslic mozna.... hihih... co najmniej dziwne :D:D:D: hihi
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: vanity »

Kaczor łamie prawo zabraniając im tego, prawo to prawo, a kościół to kościół, choć prawo wywodzi się z prawa moralnego, to nie znaczy że można olać jakieś mniejszośći, tym bardziej że te mniejszości nie walczą o nie wiadomo co. czy konkubinat jest jakoś zarejestrowany????? jeśli jest czy jest to w zgodzie z nauka kościoła????? separacja jest ustanowiona przez prawo a też nie jest zgodna z nauką kościoła! więc jaki to problem dać homosiom prawo do rejestracji (ale rejestracji) swoich związków. nie uważam aby było zbrodnią aby oni mieli prawo do informacji jak jedno z nich np leży w szpitalu. tak samo z dziedziczeniem. jest testament - oczywiście, ale sami wypowiedzcie się (bo sami jesteście bardzo modzi) kto z was ma spisany testament????
a feministki? aborcja jest wykonywana w takich samych ilościach jak przed zaostrzeniem ustawy. w katolickim kraju! więc albo będzie tak jak jest i będzie dokonywana pokątnie, albo przynajmniej będziemy (gdy jest legalna) znali skalę tego zjawiska. na razie jest ujemny przyrost naturalny, jeśli jest rocznie dokonywanych ok 200 zabiegów (tylko) to ja się pytam gdzie są te dzieci?? zresztą kobiety które mogą legalnie dokonać tego zabiegu też mają problemy aby to zrobić bo lekarze zasłaniają się "sumieniem". a one wtedy podupadają bardzo na zdrowiu. katolicyzm w Polsce jest tylko powierzchowny! na pokaz!
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: ANETA »

Kaczynski przesadza, a i politycznie sobie tym zaszkodzi napewno
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Estratos »

Kaczynski przesadza, a i politycznie sobie tym zaszkodzi napewno

Mysle, ze wrecz odwortnie. Wiekszosc Polakow jest przeciwko mniejszosciom.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Magda M »

Estratos pisze:Mysle, ze wrecz odwortnie. Wiekszosc Polakow jest przeciwko mniejszosciom.

zgadzam sie... a zwłaszcza starsze pokolenie... a starsze pokolenie bierze udział w wyborach w przeciwiniestwie do młodziezy....wiec to nie jest taki złu krok w jego kampanii....
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: ANETA »

A czy wsród starszego pokolenia nie ma mniejszosci seksualnych? Poprostu moze starszym jeszcze bardziej nie wypada sie z tym afiszowac publicznie. Ja uwazam ze gosc sobie tylko zaszkodził, a stare babcie które miałyby głosowac raczej tego nie zrobią bo nie mają siły :wink: (z szacunkiem dla osób starszych). To raczej ludzie młodzi i sredniego wieku głosują a wsród takich zwolenników takiej parady nie brakuje.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Magda M »

ja ci powiem aneta ze bys sie zdziwila gdybys zobaczyla kto przychodzi na wybory... serio mowie... mi szczena opadła... przychodzą nasi rodzice i ze sobą biora albo dzieci (ponzej 18rż) albo rodziców (pow.60rż...)... na prawde ludzi w przedziale 19-40 jest bardzoo mało.. wyjątek stanowią 18 - bo ci biegną spełnic swoj pierwszy obowiązek.... to przykre ale prawdziwie..... :roll:
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: monia80 »

fajna pisze:Trzypion kolega ArO dotyka głębokiego problemu jakim sa moje poglądy, które nie zgadzają sie z jego poglądami. Ja mu tylko zaproponowałam, by też sie postawił w hipotetycznej sytuacji tak jak on mnie.

[ Dodano: 2005-06-09, 15:55 ]
mnie o wymioty przyprawiaj takie wypowiedzi
masz 25 lat a zachowujesz sie bardzo niedojrzale i jezeli twoje wypowiedzi mja na celu obrazenie kogos to moze daruj je sobie!
A czy ja kogoś obrażam???? Ja tylko wypowiadam swoje zdanie. Nawet nikomu nie ubliżając. Mi to nie odpowiada i ma prawo. Tak bronicie gejów, mówicie wielkie słowa o tolerancji, a obrzucacie błotem każdego kto ma odmienne zdanie...Zastanówcie sie nad sobą. Mam takie zdanie o homosexualistach i go nie zmienię. Teraz ja apeluje o wyrozumiałośc i tolerancję dla moich odczuc i poglądów i nie obrażanie mnie.
Dokladnie Fajna :!: :!: dokladnie zgadzam sie z toba -sami domagaja sie tolerancji a jednak potwierdzaja sie dla mnie zdanie na temat gejow jacy sa -szanujcie nas pozwolcie nam zyc-ale my was nie bedziemy szanowac wy nie mozecie miec swojego zdania ,ale prosimy uszanujcie nasze .

niech zgande kto cie tak obrazil -Aro- :?: normalne fajna nie martw sie ja juz od niego slyszlam ze jestem pusta ,niedorozwinieta i niedojrzla podobnie jak ty na swoj wiek :roll: daj spokoj olej go porostu :roll:
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: vanity »

magdamiecz pisze:ja ci powiem aneta ze bys sie zdziwila gdybys zobaczyla kto przychodzi na wybory... serio mowie... mi szczena opadła... przychodzą nasi rodzice i ze sobą biora albo dzieci (ponzej 18rż) albo rodziców (pow.60rż...)... na prawde ludzi w przedziale 19-40 jest bardzoo mało.. wyjątek stanowią 18 - bo ci biegną spełnic swoj pierwszy obowiązek.... to przykre ale prawdziwie..... Rolling Eyes
nigdy się nie przyglądałam jakie grupy wiekowe chodzą na wybory, jakoś mnie to nie interesowało, ale pamiętam poglądy mojej babci jak jeszcze żyła, były bardzo konserwatywne i pewnych tematów nie poruszałam przy niej, dla spokoju ducha ( mojego ducha)
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: monia80 »

konserwatywne nie konserwatywne, ale wlasnie dlatego swiat dawniej byl bardziej poukladany teraz co sie dzije to doslownie rece zalmac -ludzie domagaja sie prawa do aborcji do eutanazji teraz te parady gejowskie -ten swiat naprawde sie konczy-moze i swiat naszych babke byl lepszy nie bylo tyle zla i rozpusty-patrzcie na zlo jakie sie dzieje na tym swiecie :( Jan Pawel umarl teraz tylko czekac az Bog zagromi ,bo nie wytrzyma patrzac na to wszystko zlo ,ktore sie teraz dzieje :(
Adi
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 315
Rejestracja: 07 cze 2005, 12:33
Lokalizacja: Amsterdam

Re: Edyta popiera "Paradę równości"

Post autor: Adi »

Monia80 ale masz bujna wyobraznie, hehehe smialo zdjolas pol maski czekam na finish i prawde jaka osoba jestes.
ODPOWIEDZ