25.06.05 WARSZAWA - WIANKI

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
ODPOWIEDZ
Ayia
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 30 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: ..::BLNy::..

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Ayia »

mancia,
no cóż, chyba masz rację:)

[ Dodano: 2005-07-04, 13:56 ]
homerowa pisze:
Ayia pisze:No i się Homerową w końcu poznało- Miło mi bardzo!
A najlepsze było jak się o Nią kogos pytałam..))))))))))
szkoda że nie zostałas do końca może miałybysmy mozliwośc pogadać, ale to było fajne jak nagle mnie Marcinek klep klep w ramię a tu ktoś nowy ;-)
Hmm znowu zaskoczenie.... tak jak w Powsinie Zouzy ;-)

klep klep...:):):) no tak, a najpierw ja Marcinka klep klep.
Ja później stałam dalej, bo już pod tą sceną nie mogłam wystać oglądając Rynkowskiego i czekając aż skończy:PNie dosc ze najpierw powiedzial, ze jeszcze 3 piosenki, to potem byly jeszcze 3 ,a potem jeszcze bis....bleh. Nie mam nic do Rysia, ale mogł nie bisować, skoro wiedzieli, że czas goni....
Jak wrażenia po spotkaniu Chomika??
No ja Zołzy też w Powsinie poznałam, tylko jak do Nich zagadywałam, to nie wiedziałam, ze One to One;)
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: homerowa »

Ayia pisze:Jak wrażenia po spotkaniu Chomika??
hmm wydałaś sie bardzo sympatyczna, szkoda tylko że nie miałysmy możliwości porozmawiać ;-)
Zouzy mi mają za złe że do nich nie podeszłam, ale ja byłam jedna a ich trzy, dlatego jakos nie miałam odwagi, a komu nie mówiłam że to sa chyba zouzy to każdy, kto???
Bo z początku nie były znane na forum tylko na czatachsię ujawniały ;-)
Ale Ty byłas jedna wic nie czułabym się głupio, aczkolwiem też dziwnie mi było do Ciebie podejśc i w takim w tłumie bawiących sie ludzi, głośnej muzyki, strać sie rozmawiać przekrzykując to ;-)
Ayia
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 30 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: ..::BLNy::..

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Ayia »

a ja stałam i myslałam, klepnąć tego przede mną i się o Ciebie zapytać , czy nie... :D

jak poznałam Zołzy tez byłam sama a One trzy...siedziałam przed Nimi odwróciłam się i zapytałam czy za klakierów robią..:P
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: homerowa »

Oooo wstawiłas zdjecie ;-)
No wiesz ja jestem niesmiała ;-)
Ayia
Hope for us
Hope for us
Posty: 25
Rejestracja: 30 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: ..::BLNy::..

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Ayia »

wstawiłam, wstawiłam, ale jak ja tu wyglądam......
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: homerowa »

A widzieliście to
http://www.radiokolor.pl/co_nowego2.asp ... 3G&ID=1072
jedno skromne Edzi zdjątko wstawili ;-)
Ale dobre i jedno ;-)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: ANETA »

Bluzke miala zdecydowanie niekorzystna na tym koncercie bo pod wiatr wydaje sie ze ma taki wielki brzuch
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Monika23 »

ANETA pisze:Bluzke miala zdecydowanie niekorzystna na tym koncercie bo pod wiatr wydaje sie ze ma taki wielki brzuch

no comment
Awatar użytkownika
homerowa
Impossible
Impossible
Posty: 1784
Rejestracja: 27 sty 2005, 14:09
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Stop
Lokalizacja: Jak najdalej stad

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: homerowa »

ANETA pisze:Bluzke miala zdecydowanie niekorzystna na tym koncercie bo pod wiatr wydaje sie ze ma taki wielki brzuch
ooo tak mam takie jedno zdjęcie żę wygląda jak w 6-stym miesiącu ;-)
Zouzy
Hope for us
Hope for us
Posty: 37
Rejestracja: 10 cze 2005, 11:51
Lokalizacja: Wawa

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: Zouzy »

Zouzy cos ostatnio zalatane, ale dzisiaj spokoj, nadrobily forum, wiec odpowiadaja.
Homerowa, droga, w Powsinie sie zdziwilas niesamowicie (a przynajmniej twoja twarz sie zdziwila :P). spoko. Ayia faktycznie nas nagabnela o klakierow, a potem o kilka jeszcze kwestii juz bardziej...radiowych powiedzmy. łorewa.
Co to ja mialam? aaa, wiem. Ziuzy Ci, Homerowa, nie maja za zle ani nic. nie wymagamy, zebys sie nam na szyje rzucala na nasz widok. ani tez przepychala przez tlum osob "bujajacych sie niekoniecznie w rytm" (if ya know what we mean). mysmy zadowolone byly, ze nas poznalas w ogole :) i serio, skinienie glowy, usmiech i czesc bylo ok :) nas zaskoczylo zachowanie reszty osob, szczegolnie pozniej. ale moze my sie przyzwyczailysmy do czegos innego i tyle. koncze, bo mi elaborat wychodzi, a nowego chyba nic do sprawy nie wnioslam).

Gagoulec w imieniu Trzech Zouz (z ktorych dwie są "wyjechane")

EDIT: aha, Zouza Gagoulec zdaje sobie sprawe, ze Zouzy na pierwszy rzut oka moga...onieśmielać. ale jak już pisałyśmy: nie takie Zouzy straszne, jak je Joko malują.
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: 25.06.05 WARSZAWA

Post autor: FRYMIK »

marlena pisze:
FRYMIK pisze: To nie ja niewiele pamiętam, dowodem jest to, co napisałaś... Generalnie mam gdzieś takie komentarze, tym razem tez tak jest, więc wszystko ok, tylko po co ta hipokryzja na forum
że niby co????? czy Ty uważnie przeczytałaś to co napisałam????? jak hipokryzja?
a po za tym to nie uważasz że jesteś troszkę za "stara" na teksty w stylu "mamo koledzy się na mnie krzywo patrzą :( "- niczym mały przedszkolak!
Bujaj się i nie obrażaj mnie- a tak w ogóle to naucz sie interpretować tekst, który czytasz...Nie pisz juz więcej , bo szkoda czasu na te bazgroły
ODPOWIEDZ