23.07.05r. CIECHOCINEK

Informacje o koncertach i Wasze opinie na ich temat.
DYZIO_MARZYCIEL
Impossible
Impossible
Posty: 1858
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:35
Ulubiony album: LIVE'99
Ulubiona piosenka: CHYBA WSZYSTKIE
Lokalizacja: ZASIEDMIOGÓROGRÓD

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: DYZIO_MARZYCIEL »

chodzilo mi o publiczne niebiletowane tak napisalem oficjalne Mariuszu nie ma w tym zadnej przywary ani do Ciebie a tym bardziej do Edyty. dziwi mnie jedynie to ze media podaja ze edyta bedzie a jej w koncu czesto nie ma !!!
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Alka »

wiecie co to juz jest lekka przesada, normalnie ktos sobie robi jaja z fanow i z samej Edyty informujac o Jej wystepach, ktore tak naprawde podobno wcale odbywac sie nie maja. Nie wiem jak Was, ale mnie to juz troche zaczyna draznic, to juz drugi koncert kiedy sobie z nas ktos zakpil /Kolobrzeg + Ciechocinek/ i pewnie nie ostatni, czy nie da sie na przyklad wystapic /przez osoby, ktore wspolpracuja z Edyta/ do osob, ktore zajmuja sie takimi imprezami,zeby przestali sobie zartowac ??
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Estratos »

Alka, my te informacje znalezlismy na stronach internetowych i chcielismy sie jak najszybciej podzielic. A info o Ciechocinku bylo w Gazecie Pomorskiej. Juz wczesniej pisalem jak wyglada mechanizm.
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Alka »

Estratos pisze:Alka, my te informacje znalezlismy na stronach internetowych i chcielismy sie jak najszybciej podzielic. A info o Ciechocinku bylo w Gazecie Pomorskiej. Juz wczesniej pisalem jak wyglada mechanizm.
ja absolutnie nie mam pretensji do Ciebie, tylko skoro takie informacje pojawiaja sie w mediach no to chyba albo byla o nich mowa i ktos o tym napisal albo ktos sobie jaja robi. Jestem zla, bo juz sie nakrecilam troche na te koncerty.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Estratos »

tez sie nakrecilismy. Ale organizatorzy czesto chca sie pochwalic Edyta przed faktem dokonanym, zanim jeszcze nawet zaczna z nia rozmawiac. wiem, ze to chore, ale taka jest rzeczywistosc w Polsce.
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Alka »

niestety, dlatego ktos chyba za to odpowiada skoro takie informacje przeciekaja do gazet czy portali internetowych.
Awatar użytkownika
Marek
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
No przecież wcale tak dużo nie piszę...
Posty: 4865
Rejestracja: 07 gru 2004, 21:29
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Kaczy Dołek
Kontakt:

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Marek »

ja sie tak nakrecilem że nawet namiot sobie kupiłem :lol: a tu klapa :roll: ;)
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: Piter »

Dziwne, dlaczego zawsze Edyta ma takie problemy?
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: 23.07.05r. CIECHOCINEK

Post autor: monia80 »

Alka pisze:wiecie co to juz jest lekka przesada, normalnie ktos sobie robi jaja z fanow i z samej Edyty informujac o Jej wystepach, ktore tak naprawde podobno wcale odbywac sie nie maja. Nie wiem jak Was, ale mnie to juz troche zaczyna draznic, to juz drugi koncert kiedy sobie z nas ktos zakpil /Kolobrzeg + Ciechocinek/ i pewnie nie ostatni, czy nie da sie na przyklad wystapic /przez osoby, ktore wspolpracuja z Edyta/ do osob, ktore zajmuja sie takimi imprezami,zeby przestali sobie zartowac ??
Pozdrawiam
no to spuer to pewnie moja Lomza 16 lipca tez nie wypali :( :( :(

ja bede w polsce 9-24 lipca mialm nadzjie w tym czasie udac sie na jakis koncert Edzi a tu ciechocinek klapa Lomza pewnie tez :( :( juz nie patrze nawet w jakim zakatku Polski to bedzie byle gdzie bym pojechala ,bo chcialm wykorzystac te dwa tygodnie ,ze bede w polsce.

Ale Frymus tak czy inaczej sie spotkamy przyjade do Warszawki :)
Zablokowany