Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Wiadomości na temat Edyty.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Estratos »

Fanki Anny Marii Jopek (Ani Mani), czesto sa rowniez fankami jej meza: Marcina Kydrynskiego. ;-)

Chcecie to Wam zalozymy nowy dzial forum :P
kinga
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2323
Rejestracja: 08 gru 2004, 11:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: kinga »

Oooooooo ja jestem absolutnie ZA!!! :D A Edycie nie powiemy :lol: ;)
mancia
Linger
Linger
Posty: 984
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:28
Lokalizacja: jeszce nie wiem

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: mancia »

HEhehhe no może nie przesadzajmy i dajmy chociaż Mu spokój :grin: :grin:
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: baker »

piękna relacja.. sie wzruszylam..


a ja z krakowa jestem i nie wiedzialam ze Edyta na wyciagniecie ręki byla!:(
Alka
Make it happen
Make it happen
Posty: 188
Rejestracja: 08 gru 2004, 21:31
Lokalizacja: Polska

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Alka »

super, dzieki za relacje Szczesciaro :) oby wiecej takich spotkan, szkoda,ze to wszystko imprezki zamkniete :( no ale co zrobic.
Co do kolesia z ksiazka, bez komentarza.
Awatar użytkownika
Estratos
Że kim ja jestem?
Że kim ja jestem?
Posty: 5339
Rejestracja: 20 maja 2008, 2:42
Lokalizacja: zza swiatow

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Estratos »

baker pisze:a ja z krakowa jestem i nie wiedzialam ze Edyta na wyciagniecie ręki byla!n

no nie tak zupelnie, bo to byla impreza zamknieta. Tylko na zaproszenia :-)
Niech Edka zarabia pieniazki na teledyski na swiatowym poziomie ;-)
Awatar użytkownika
baker
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1451
Rejestracja: 14 gru 2004, 12:48
Ulubiona piosenka: Nie było
Lokalizacja: opole/krakow

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: baker »

Estratos pisze:

no nie tak zupelnie, bo to byla impreza zamknieta. Tylko na zaproszenia :-)
Niech Edka zarabia pieniazki na teledyski na swiatowym poziomie ;-)

e tam nie! nie probuj mnie pocieszac! [;)] to by sie usiadlo na laweczce pod hotelem i chociaz posluchalo.. :cry:
zwlaszcza tego czego nowego po angielsku i nowej wersji kasztanow!!!


ciekawe co to jest to tajemnicze "po angielku" ktos ma pomysl? moze Afrodytko powiesz cos wiecej: wolne, szybkie, jakis tekst moze, albo o czym bylo.. kawalek tekstu wysraczy i forumowicze od razu rozpykaja zagadke! 8)
afrodytka
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 06 cze 2005, 17:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: afrodytka »

Baker ja bylam tak rozanielona samym widokiem Edki ze sobie za Chiny nie przypomne ale raczej wolne z jakiegos pieknego filmu mowila:):)

[ Dodano: 2005-06-19, 00:44 ]
marcinuch pisze:Dzięki za relację Afrodytko.Kochana z Ciebie dziewczyna.
Hehheheh a z Ciebie kofffany funfel Marciniuch!!:):):)

[ Dodano: 2005-06-19, 01:26 ]
A jeszcze sobie przypomnialam cos;prowadzący powiedzial ze Wystep Edki byl najlepszym w historii wszystkich:):):)
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: ANETA »

Zazdroszczę Ci zwłąszcza tego buziaka i przytulenia z Edytką Afrodytko :wink: Boze jak ja kocham ta kobietę, Edyta nadaje sens zyciu wielu ludziom, bez niej wszytko byłoby bledsze a tak przynajmniej dla kogos człowiekowi serce tak mocno bije :wink:
FRYMIK
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 775
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:32
Lokalizacja: z...

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: FRYMIK »

Fantastycznie, ze to wlasnie Tobie udalo sie spotkac zEdi, jestes super kobitka, bardzo sie ciesze, ze poiznalysmy sie w empiku
Piter
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7360
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:15
Ulubiony album: EG
Ulubiona piosenka: -
Lokalizacja: Tu-i-Tam

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: Piter »

Może "Calling you" w chilloutowej wersji?? :)

Dzięki za relację. A panami od "biografii" nie ma się co przejmować. Jeśli ktoś chce sobie poprawić samopoczucie niszcząć przy okazji dobre samopoczucie innemu człowiekowi, to nie jest wiele wart!
egrata
Make it happen
Make it happen
Posty: 193
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:17
Ulubiony album: EKG
Ulubiona piosenka: Dziękuję Ci
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: egrata »

ale się uśmiałam przy tym poście. Jest genialny, super napisany, czytając go czułam jakbym tam była. A to że zrobiłaś z siebie tzw. "kretynkę" (przepraszam za słowo) to nie przejmuj się ja też kilka razy z siebie zrobiłam. Raz jak byłam młodsza na koncercie L.O. 27 nawet wam tego nie napiszę bo wstyd....:) i na koncercie Edyty w sierpniu w Krakowie. Pamiętam leciałam w szpilkach, po błoniach, przez barkierki, za secnę, żeby ją tylko zobaczyć. Po obdzierana byłam na maksa i waliło mnie, że krzyczą ochroniarze, cyganie itd. Udało się i mam autograf i genialne zdjęcia.
W takich momentach nie zwraca się uwagi na nic innego, dostaje się takiego power że szok.
Gratuluję Afrodyta - jesteś szczęściarą dnia 18 czerwca 2005 roku :!:

aparatem się nie przejmuj, złośliwość rzeczy martwych
Awatar użytkownika
karol
The story so far
The story so far
Posty: 562
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Miles&Miles Away
Lokalizacja: Zgorzelec

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: karol »

Rzeczywiscie to najdluzszy post jaki czytalem.Afrodyto-przepieknie opisalas nam ta relacje,fajnie ze wspomnialas o roznch szczegolach.Wielkie dzieki ;)
Ps.Co do sukienki Edyty to cos mi sie wydaje ze miala ta: :?:

ObrazekObrazek
afrodytka
Sit down
Sit down
Posty: 87
Rejestracja: 06 cze 2005, 17:55
Lokalizacja: Kraków

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: afrodytka »

FRYMIK pisze:Fantastycznie, ze to wlasnie Tobie udalo sie spotkac zEdi, jestes super kobitka, bardzo sie ciesze, ze poiznalysmy sie w empiku
Hehe DZieki Frymik!!Ja tez sie bardzo cieszę ze Cie poznałam:):)Fajna z Ciebie luzara:):):)

[ Dodano: 2005-06-19, 12:54 ]
karol pisze:Rzeczywiscie to najdluzszy post jaki czytalem.Afrodyto-przepieknie opisalas nam ta relacje,fajnie ze wspomnialas o roznch szczegolach.Wielkie dzieki ;)
Ps.Co do sukienki Edyty to cos mi sie wydaje ze miala ta: :?:

[url=http://img142.echo.cx/img142/1403/63nv.th.jpg]Obrazek[/URL][url=http://img208.echo.cx/img208/9661/162af1.th.jpg]Obrazek[/URL]
Nie to nie byla ta sukienka .Edka miala taką dluga do samej ziemi z rozcieciem z tyłu,ciemnobrązową błyszczacą -taka wieczorowa -piękna byla i wiazana brazowa tasiemka pod biustem.Przepieknie wygladala!!:P:):)

[ Dodano: 2005-06-19, 13:08 ]
Piter pisze:Może "Calling you" w chilloutowej wersji?? :)

Dzięki za relację. A panami od "biografii" nie ma się co przejmować. Jeśli ktoś chce sobie poprawić samopoczucie niszcząć przy okazji dobre samopoczucie innemu człowiekowi, to nie jest wiele wart!
Calling you nie spiewala.Edka powiedziala ze to jest piosenka z jakiegos pieknego filmu ize na pewno wszyscy skojarza ale ja bylam tak przejeta ze nie skojarzylam :D

[ Dodano: 2005-06-19, 13:14 ]
egrata pisze:ale się uśmiałam przy tym poście. Jest genialny, super napisany, czytając go czułam jakbym tam była. A to że zrobiłaś z siebie tzw. "kretynkę" (przepraszam za słowo) to nie przejmuj się ja też kilka razy z siebie zrobiłam. Raz jak byłam młodsza na koncercie L.O. 27 nawet wam tego nie napiszę bo wstyd....:) i na koncercie Edyty w sierpniu w Krakowie. Pamiętam leciałam w szpilkach, po błoniach, przez barkierki, za secnę, żeby ją tylko zobaczyć. Po obdzierana byłam na maksa i waliło mnie, że krzyczą ochroniarze, cyganie itd. Udało się i mam autograf i genialne zdjęcia.
W takich momentach nie zwraca się uwagi na nic innego, dostaje się takiego power że szok.
Gratuluję Afrodyta - jesteś szczęściarą dnia 18 czerwca 2005 roku :!:

aparatem się nie przejmuj, złośliwość rzeczy martwych
hehe ciesze sie ze sie podobal staralam sie opisac wszystko i oddac realnosc tych chwil .Tylko teraz nie moge sie pozbierac:(Zaluje tylko ze wczesniej z nia nie porozmawialam kiedy byla jeszcze w szampanskim nastroju bo po tym palancie z ta ksiazka :twisted: to Edka stracila swoj dobry humor .Ale ten gosc byl chyba nieswiadomy ze trzyma w rece takie badziewie bo sie zdziwil jak Edka odeszla bez slowa .Pozatym trzymal jeszcze singla do podpisu.Chyba kolega go chcial wkopac i skompromitowac ,tylko nie pomyslal ze Edi to bardzo przezyje :(
Awatar użytkownika
ANETA
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5726
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:14
Ulubiony album: Edyta Górniak
Lokalizacja: Łomża

Re: Edyta w kasynie w hotelu Novotel w Krakowie

Post autor: ANETA »

Edyta powinna singiel podpisac a na temat ksiazki powiedziec temu chłopakowi zeby tego nie czytał bo to bzdury. A tak pewnie gosc wszysktim znajomym opowie jaka to Edyta Górniak jest kapryśna :roll:
ODPOWIEDZ