Internet

Opublikowano 9 kwietnia 2003

0

Czat onet.pl (09/04/2003)

Edyta Górniak: Witam wszystkich serdecznie

diablicaaa: Czy nie jest Ci smutno, że twoje polskie piosenki nie są tak sławne jak te zagraniczne??
Edyta Górniak: Mnie samej trudno jest oceniać ich popularność natomiast z tego co mówią i piszą fani nie jest tak jak myślisz.

Aneczka: Dzień dobry Pani Edyto Górniak. Znam Pani prawie wszystkie piosenki , i jestem Pani wielką fanką . Bardzo Panią lubię w związku z tym chciałabym zadać Pani kilka pytań . Jak się pani czuje w swoim zawodzie ? Czy przyzwyczaiła się Pani do ciągłych wywiadów i autografów czy jest to miłe czy bardziej męczące ?Czy chciałaby pani zagrać w jakimś filmie ? A morze grała pani już kiedyś ? Czy zmieniła by Pani swój zawód gdyby Pani zaproponowano zmienienie n
Edyta Górniak: Dziękuję za ciepłe słowa.
Edyta Górniak: Myślę, że każda praca nawet wtedy kiedy jest największą pasją ma swoje lepsze i gorsze okresy. Bywają momenty kiedy jestem przemęczona, a wtedy zniechęcona do pracy w tym zawodzie. Ale na szczęście serdeczność ludzi przywraca balans.

frankfurterka: czy jest planowana jakaś większa trasa koncertowa np. po Niemczech???
Edyta Górniak: Z natury lubię dzielić się wszystkim co mogę zaoferować. Ale nie wtedy np jem ciepły posiłek.
Edyta Górniak: Bardzo chciałabym zrobić trasę koncertową, ale na razie brakuje nam jeszcze sponsora który pozwoliłby na to żeby bilety były tańsze.

Majka: Kto siedzi obok Ciebie?
Edyta Górniak: Przyjaciółka, opiekunka, product manager w Pomaton EMI

The_Reaper: Edytko czy masz w planach wyjazd do innych niż Niemcy krajów w celu promocji „Invisible”?
Edyta Górniak: Tak, w najbliższym czasie odwiedzę Portugalię, a niedługo po tym Szwecję i Norwegię.
Edyta Górniak: W maju dam również dwa koncerty w Chicago.

frankfurterka: co się stało z kontraktem 5 płyt w ciągu piec lat???
Edyta Górniak: Nie rozumiem pytania, co miało się stać i w jakim sensie?

Ula23: Edytko, czy możesz opowiedzieć jak znalazłaś się w „Na dobre i na złe” i jak ci się pracowało na planie tego odcinka?
Edyta Górniak: Pracowało mi się dość dobrze ponieważ pomimo braku doświadczenia w pracy na planie filmowym, miałam przy sobie dobrą ekipę i dobrze prowadzącego mnie reżysera. Było niestety dość zimno, więc trochę w czasie realizacji marzłam, ale poza tym wspominam całe wydarzenie ciepło.

Jarro_Wałbrzych: Witaj Edytko! Jestem strasznie ciekawy czy powstanie teledysk do „The story so far”, a może już powstał??
Edyta Górniak: Cześć Jarro, w tej chwili trwają przygotowania do realizacji teledysku, nie mogę jeszcze podać szczegółów, ale kiedy będzie już wiadomo który reżyser będzie realizował videoclip, w jakim czasie i gdzie. Podam szczegóły na swojej stronie edyta.net.

eeeeeee: Dlaczego ostatnio śpiewasz tylko po angielsku ?
Edyta Górniak: Bo moja ostatnia płyta została zrealizowana z myślą o rynku międzynarodowym. Mogę teraz Ci zaśpiewac specjalnie po polsku „too nie jaa byłaaam Ewąąąąą. …

CRIMSON: Witam , czy jest dostępny na rynku jakiś koncercik na DVD z Pani udziałem ? Ponieważ słuchać Panią to wielka przyjemność , ale słuchać i oglądać to już rozrosz.
Edyta Górniak: hmm… Dziękuję za tyle ciepłych słów. Bardzo chciałabym wydać DVD, ale jeszcze wstrzymamy się do czasu obalenia rynku pirackiego.

bbb: dlaczego podczas mistrzostw świata w Koreii i Japoni tak fatalnie wypadł odśpiewany przez panią hymn Polski ?
Edyta Górniak: Z wielu powodów – technicznych, organizacyjnych i atmosferycznych. Żałuję, że Polacy nie mogli usłyszeć przygotowywanej przez nas przez kilka tygodni wersji.

diablicaaa: Twój najnowszy teledysk „impossible” jest puszczany nie tylko na polskich stacjach muzycznych, możemy go oglądać m.in. na VIVIE+ , uważam , że jest to duży sukces, chyba żadna inna polska wokalistka nie osiągnęła czegoś takiego. Szkoda tylko, że nie jest to piosenka zaśpiewana w naszym ojczystym języku, ale zapewne gdybyś ją zaśpiewała po polsku nie osiągnęłaby takiej popularności i nie moglibyśmy Cię oglądać na zagranicznych stacjach
Edyta Górniak: Obawiam się, że masz rację. Co do pierwszej części listu jest to dla mnie ogromna radość, dla mnie i dla moich polskich fanów.

Modlishka: Cześć Edytko! Pozdrawiam cieplusieńko! Mam pytanko-czy mogłabyś napisać kim jest „nieobecna już z nami Ania K.”, której dedykujesz album „Edyta Górniak”?
Edyta Górniak: hmmm… chyba za trudny i za emocjonalny temat na tę porę dnia dla mnie.

maddy: Edyto, czy myślisz o podboju USA?
Edyta Górniak: Z jednej strony byłoby to dla mnie kuszące, z drugiej jednak oznaczałoby rozłąkę z najbliższą mi osobą, a to automatycznie podcięłoby moje skrzydła.

Pablo_Flores: Jakie będa kolejne single oprócz „Impossible” i „The Story So Far” z albumu „Invisible” ? ? ?
Edyta Górniak: Myślę, ze za wcześnie aby o tym mówić. na razie chciałabym skupić się na drugim singlu i premierze płyty.

maddy: Co sądzisz o Fryderykach? Czy są sprawiedliwe?
Edyta Górniak: Od kilku lat nie pojawiam się na rozdaniu Fryderyków. Żałuję, że te nagrody nie mają wysokiej rangi i że tyle kryję się za tym wątpliwości i niejasności.

ERYK: ZNAMY EDYTO PANI ZDANIE NA TEMAT WOJNY. POWIEDZ JEDNAK CZGO BOISZ SIĘ ZA WYJĄTKIEM DZIAŁAŃ WOJENNYCH. JAKIE EMOCJE KIERYJĄ TOBĄ PATRZĄC NA TO, CO DZIEJE SIĘ NA ŚWIECIE?
Edyta Górniak: Staram się w miarę możliwości separować swoje życie codzienne od nieustających newsów wojennych. Próbuję nie rozmawiać o tym, żeby strach we mnie nie narastał. Naturalnie obawiam się konsekwencji tej wojny. Boję się, że spowoduje to lawinę tragicznych wydarzeń, ale chce wierzyć, że Amerykanie wiedzą co robią.

volt18: a jaki koncerty planujesz w Polsce??
Edyta Górniak: Planujemy rozpocząć koncerty gdzieś od drugiej połowy maja. Nie pamiętam niestety w tej chwili dat i miast, ale te informacje również pojawią się na mojej stronie.

Anka51: Czy przyjęłabyś zaproszenie Kuby Wojewódzkiego do jego programu?
Edyta Górniak: Zapraszam w najbliższą niedzielę po 22:00 do Polsatu…

TrolGD: Czy nie uważasz że powinnaś doskonalić poruszanie się na scenie taniec mam wrażenie że masz w tym względzie trochę zaległości ???
Edyta Górniak: Żałuję że nie mogę pracować z choreografem na co dzień, ale mimo chęci nie starcza mi czasu zwłaszcza teraz, kiedy musze go podzielić na tyle krajów.

viki2: zastanawiałaś czemu jesteś tak ostro krytykowana
Edyta Górniak: A jestem?

zainteresowane: co spotkało Cię po tym jak zaśpiewałaś hymn Polski? domyślamy się , że to nie było miłe, jak to przeszłaś??
Edyta Górniak: Nie ma słów, które byłyby w stanie to opisać.

Beniamin22: Dzień dobry. Zastanawiam się, jak się pani poczuła po scenie zazdrości, wywołanej przez żonę Michała Wiśniewskiego, po tym jak obejmowaliście się po programie w studio TVN?
Edyta Górniak: Cześć Beniamin. Czułam się… było mi żal Michała. Mam wrażenie, że na dzisiaj nie ma w jego życiu osoby, która mogłaby emocjonalnie odciążyć go od chaosu, który wokół niego panuje. Wcześniej wierzyłam, że tą osobą była jego żona.

Zielo: Czy wystąpiłabyś w duecie z Melanie C. , która nagrała niedawno własną wersję twojej piosenki….?
Edyta Górniak: Nie, chyba jej twórczość nie jest dla mnie wystarczająco interesująca.

piksi: Czy otrzymujesz jakieś propozycje filmowe?
Edyta Górniak: Ostatnio dostałam propozycję wzięcia udziału w reality show. Co wy na to?

neferet: mam pytanie: w którym kraju czujesz tak naprawdę, że jesteś w domu?
Edyta Górniak: Chyba nad Tamizą.

TrolGD: Czy wzięłabyś udział w kampanii Europejskiej jak np. Michał Żebrowski ????
Edyta Górniak: Właśnie zastanawiam się nad tym.

samosia: jakie są twoje ulubione zapachy??
Edyta Górniak: Pieczonego ciasta, smażonej cebulki, truskawek, olejków aromatycznych do kąpieli i mojego ukochanego.

piterniel: Czy będziesz zakładać rodzinę i czy dalej będziesz śpiewać ??
Edyta Górniak: Może może…

basiafi: z jakim piosenkarzem lub piosenkarka chciałabyś wystąpić w duecie i czy w ogóle uważasz to za interesujące? Uważam, że takie przedsięwzięcia są bardzo interesujące. Co tym myślisz?
MOLEK: SZKODA ŻE NAD TAMIZĄ A NIE W POLSCE. ALE JA POLSKI TEŻ NIE LUBIĘ
Edyta Górniak: Cieszę się, że tak uważasz, bo szykuję dwa duety w najbliższym czasie, na razie nie mogę zdradzić szczegółów. Myślę, że was zaskoczę. Mam nadzieję, że pozytywnie.

magdzia: czy to prawda, ze gdy pojechała Pani po raz pierwszy do Londynu i postanowiła tam zamieszkać, nie znała Pani zupełnie języka angielskiego?
Edyta Górniak: To prawda.
Edyta Górniak: Umiałam tylko powiedzieć „I love you”.

Wizard: Czy uważasz że udział w Eurowizji takich zespołów jak Tatu to dobry pomysł?
Edyta Górniak: Uważam, że to zły pomysł.

zk: Czy za dwa miesiące w referendum zagłosuje Pani za wejściem Polski do unii??
Edyta Górniak: Ponieważ uciekło nam trochę czasu z powodu problemów technicznych, niestety będę musiała już biec, bo mam jeszcze dziś „Jazdę kulturalną”.
Edyta Górniak: Pozdrawiam Was wszystkich bardzo ciepło, dziękuje za udział w czacie i za ciekawe pytania.
Edyta Górniak: Również dziękuję, pa!



Komentarze




Dodaj komentarz

W górę ↑