Nowy dzień

Opublikowano 3 lutego 2006

0

Nowy dzień (03/02/2006)

8 tajemnic diety Edyty Górniak

Specjalnie dla naszych Czytelników gwiazda zdradza sekret diety, dzięki której schudła 26 kg. Niemożliwe? A jednak. – Efekt gwarantowany! – śmieje się piosenkarka, która sama jest najlepszym przykładem skuteczności diety.

1. Odstaw słodycze

Kiedy podjęłam decyzję o tym, że chcę schudnąć, musiałam się pożegnać z ukochaną chałwą! – zdradza piosenkarka. Jak przyznaje, rozstanie nie obyło się bez łez. Dobrze o tym wiedzą fani Górniak, którzy wręczają jej po koncercie pudełka z chałwą. – Wszystkie trafiają pod klucz do spiżarni! – śmieje się gwiazda, która mimo to nie boi się stanąć z pokusą twarzą w twarz. – W najbliższym czasie zamierzam się wybrać z wizytą do fabryki chałwy w Brzegu! – zdradza.
Piosenkarka jest ciekawa procesu produkcji pokusy swojego podniebienia.

2. Polub hip-hop

W powrocie do formy pomogła mi zwiększona aktywność fizyczna – mówi wokalistka, która przez ostatnie miesiące spalała dodatkowe fałdki tłuszczu w tańcu. Jaka muzyka najskuteczniej pobudza proces spalania kalorii? – Hip-hop! – śmieje się Edyta, która codziennie stara się znaleźć choć 30 minut na gimnastykę na parkiecie.

3. Zapisz się na basen

Dzięki wodzie organizm szybciej pozbywa się zbędnego balastu – mówi Górniak. O zbawiennym wpływie wody przekonała się podczas krótkiego pobytu w jednym z polskich hoteli SPA. Codzienne wizyty na basenie pozwoliły wymodelować jej sylwetkę, która z powrotem nabrała kuszących kształtów.

4. Bądź optymistką

Dobra energia, którą przekazujemy światu, wraca do nas spotęgowana – uważa piosenkarka. Jak wyznaje, stara się witać każdy dzień szerokim uśmiechem. – Optymizm to sposób na życie i najskuteczniejszy sprzymierzeniec w walce ze zbędnymi kilogramami – przekonuje. Kiedy z jej twarzy znikał uśmiech, wystarczyło, że spojrzała na swojego synka Allanka i męża Darka. – Dzięki nim jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie!

5. Naucz się mówić „nie”

Odmawiaj, kiedy będąc z wizytą u przyjaciół, ktoś częstuje cię kalorycznymi przekąskami – radzi Górniak. Nauczyła się konsekwentnie przestrzegać reguł ścisłej diety. Na tę składały się owoce i warzywa w dowolnych ilościach, białe mięso i litry wody mineralnej. – Niegazowanej! – precyzuje gwiazda. Jak ostrzega, bąbelki gazu pobudzają soki trawienne i… apetyt.

6. Polub spacery

Każda forma aktywności jest dobra – uważa gwiazda, która oprócz tańca w hip-hopowych rytmach polubiła także spacery. – Wystarczy, że wysiądziesz z tramwaju przystanek wcześniej – radzi Czytelnikom „Nowego Dnia”. – Każdy krok przybliży cię do celu podróży i… wymarzonej wagi!

7. Zapisz się na zajęcia jogi

Regularnie wykonywane asany [pozycje Jogi – przyp. red.] sprawią, że twoja sylwetka nabierze wyjątkowego kształtu i powabu! – przekonuje Górniak, której joga pomogła wrócić do formy po urodzeniu dziecka. – Ćwiczenia pomagają też odzyskać spokój ducha i pozytywne spojrzenie na świat – dodaje gwiazda, która stara się ćwiczyć w każdej wolnej chwili.

8. Niezależnie od efektów, które uda ci się osiągnąć – polub samą siebie

Dzięki temu pokonasz każdy czyhający na ciebie w trakcie diety kryzys – radzi piosenkarka. – Nie musisz wpadać w przesadny samozachwyt, wystarczy, że niezależnie od efektów, które uda ci się osiągnąć, znajdziesz dla siebie chwilę czasu – w końcu jesteś swoją najlepszą przyjaciółką – dodaje piosenkarka.

Tagi:Komentarze
Dodaj komentarz

W górę ↑