Viva!

Opublikowano 13 grudnia 2007

0

Viva! (13/12/2007)

Dwa różne światy, jedna miłość

Niezwykłe świąteczne spotkania

„Jest taki dzień, tylko jeden raz w roku, gdy jesteśmy wszyscy razem”. Niezależnie od tego, kim jesteśmy i jakie mamy poglądy. W ten dzień zapominamy o wszystkim, co nas dzieli, a myślimy o tym, co łączy. Tylko w Vivie! wydarzenie, jakiego nie było. Gwiazdy polskiego show-biznesu, mediów, polityki spotkały się na wyjątkowej sesji, by złożyć sobie świąteczne życzenia. By pobyć razem. Ponad podziałami.

Edyta Górniak

W programie „Jak Oni śpiewają” zapytała wprost: Piotrze, a kiedy napiszesz piosenkę dla mnie? Czekamy na ten duet, rozkoszując się najnowszą platynową już płytą Edyty „E.K.G.”, gdzie aż skrzy się od emocji.

„Życzę Ci Piotrze, aby ludzie Tobie najbliżsi byli zdrowi i bezpieczni. I obyś czuł się w życiu kochany i szanowany. Jako artysta, życzę Ci także, by Twoja twórczość pozostawiła w ludzkich duszach ważny i piękny ślad. Życzę Ci radości życia, wielu fascynujących podróży i prawdziwie oddanych przyjaciół. Abyś potrafił w życiu podejmować mądre decyzje i nie bał się nowych wyzwań. Bo pamiętaj: Statek jest bezpieczny, kiedy stoi w porcie, ale nie po to buduje się statki. Wszystkiego, czego pragniesz od całej mojej rodziny”

Piotr Rubik

Dzięki niemu Polacy pokochali oratoria. Jego psalmy pną się w górę na listach przebojów. On sam ciepły, skromny, zakochany w muzyce. Zupełnie jak Edyta.

„Tradycyjnie – dużo ciepła, radości, miłości rodzinnej i szczęścia. I mnóstwo życzliwości, i odporności, żebyś nie dawała się tym nieżyczliwym. I życzę Ci jak najpiękniejszych melodii, żeby Twój głos jak najwspanialej w nich błyszczał”.

Zdjęcia: Magda WunscheKomentarze
Dodaj komentarz

W górę ↑