Kontrybucje

Pragniemy zgromadzić możliwie najpełniejsze archiwum audiowizualne Edyty Górniak, dlatego cenna jest dla nas każda, nawet najmniejsza pomoc. Jeśli jesteś w posiadaniu nagrania, które jeszcze nie pojawiło się na stronie lub posiadasz coś w lepszej jakości niż przez nas zaprezentowana, koniecznie się z nami skontaktuj!

Najprostszym sposobem na przesłanie do nas nagrania jest „wrzucenie” go na serwer. Nie martw się, jest to bardzo proste! Skorzystaj z dowolnego serwera plików (polecamy wetransfer.com) i po pomyślnym wysłaniu pliku skopiuj wyświetlony na ekranie link, a następnie wklej do zamieszczonego tutaj formularza.
Dobrze byłoby, gdyby obok linku znalazła się jakaś dodatkowa informacja, jak choćby tytuł przesyłanego materiału, data nagrania lub inne szczegóły. Informacje te pomogą nam w szybszym dodaniu nowych treści na stronę i pozwolą na szersze rozbudowanie biblioteki.

Istnieje również możliwość nadesłania fizycznych nośników z nagraniami (płyty, kasety). Jeśli posiadasz stare kasety VHS, prześlij je na nasz adres, który otrzymasz w wiadomości. Przeniesiemy stare taśmy do formy cyfrowej, dzięki czemu każdy sympatyk twórczości Edyty uzyska do nich dostęp za pośrednictwem naszej witryny.