Wakacje - potrzebuje waszej rady

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Zablokowany
lumumba
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:43
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ojojoj trudne pyt :)
Lokalizacja: Poznań

Wakacje - potrzebuje waszej rady

Post autor: lumumba »

czesc forumowicze chce sie Was poradzic. Planuje wyjechac we wakacje do Irlandii i troche sie tego obawiam bo nie wiem czy znajde jakas robote. Boje sie tego ze zainwestuje w ten wyjazd i nic z tego nie wyjdzie ze nic nie zarobie. Moze orientujecie sie jak tam wyglada z praca, jacy ludzie tam sa itd. Albo wiecie jak znalezc tam prace. Pozdrawiam
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Wakacje - potrzebuje waszej rady

Post autor: Grzechu »

Raczej nigdy nie bedziesz miał 100 % pewności że znajdziesz pracę jadąc w ciemno. Możesz spróbować znaleźć coś przez internet (pracę i mieszkanie - tak jak znajomy to zrobił). Z tego co mi wiadomo to najłatwiej jest znaleźć pracę w pubach bo jest tego tam od groma. Przykład - znajomi mieszkają w 300 osobowej wiosce - jest tam 10 pubów :wink: A jeśli chcesz mieć tanią podróż to podobno najtaniej jest promem z miasta Cherbourg w północno-zachodniej Francji.
Alita
Linger
Linger
Posty: 916
Rejestracja: 08 gru 2004, 1:03
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Anything (live)
Lokalizacja: Zamość

Re: Wakacje - potrzebuje waszej rady

Post autor: Alita »

W tamtym roku wyjechałam wraz ze znajomymi do Irlandii żeby trochę zarobić, naszym blędem było to że pojechaliśmy zbyt późno bo aż 26 lipca o tej porze to już wszyscy zadowoleni pracują no ale udało się, praca jest wszędzie i dużo zależy tylko od tego,na kogo trafisz :wink: Najlepszym okresem do szukania pracy w Irlandii jest czerwiec, można popracować 3 miesiące i zmyć się do domu z 4200 euro w kieszeni :wink:
Gdybym nie była tak okropnym wrażliwcem siedziałabym tam do teraz, tęskniłam bardzo za rodziną, za Polską i wróciłam...
lumumba
Sit down
Sit down
Posty: 80
Rejestracja: 08 gru 2004, 9:43
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ojojoj trudne pyt :)
Lokalizacja: Poznań

Re: Wakacje - potrzebuje waszej rady

Post autor: lumumba »

Dzieki za Wasze rady. Mam zamiar jechac 1 lub 4 Lipca. Mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie , sprobuje jeszcze przez uczelnie ale watpie zeby cos sie udalo. W najgorszym wypadku poastaje jechac w ciemno. Ubolewam ze nie mam znajomych w Irlandii bylo by wtedy moze latwiej. Pozdrawiam
Zablokowany