Amy Winehouse

O wykonawcach muzyki zagranicznej, czyli co słychać w branży muzycznej za granicą.
Awatar użytkownika
Matiz99
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9256
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:36
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: ...Hold On Your Heart?
Lokalizacja: Droga Mleczna

Re: Amy Winehouse

Post autor: Matiz99 »

Podzielam zdanie Aro i dobiego. Wielką gwiazdą nie była aby każdy musiał ją znać. Ja nawet nie kojarzyłem jej z twarzy. Znałem nazwisko, wiedziałem że była Brytyjką, znałem jeden tytuł i że Adele ma podobny głos - tyle.

Może to nie pora ale jej ostatni koncert którego szkoda komentować:
http://www.youtube.com/watch?v=0Nuiqi-w ... re=related
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Amy Winehouse

Post autor: Virtual Tom »

Moglibyście sobie podarować w takim dniu złośliwości, posłuchajcie co Metz mówił chociażby w tvn24, te filmy, które wyciekły ostatnio mogły być gwoździem do trumny. Ojciec o nią walczył do końca, niestety się nie udało.

O ile rozumiem, że nie każdy musi znać i wielbić jej dorobek artystyczny, to teraz wypada zamilczeć nad tą trumną i oddać szacunek zmarłej, młodej osobie (lub zamilknąć właśnie)
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amy Winehouse

Post autor: Dobi »

Virtual Tom, Rose - ja nikogo nie mam zamiaru obrażać i nie robię tego. Nie życzę sobie po prostu czytać, że jestem "ograniczony" i "nieczuły" bo nie znam muzyki tej pani. Dla mnie była po prostu piosenkarką z przeciętnym głosem i utworami które do mnie nie trafiały.

Rozumie, że ktoś uważa ją za wielką artystkę i szanuję to. Proszę również o uszanowanie mojego zdania a z tym Rose ma problem.
Awatar użytkownika
Wojtuś
Lunatique
Lunatique
Posty: 2873
Rejestracja: 04 lut 2008, 19:39
Ulubiony album: E.K.G
Ulubiona piosenka: Dotyk, Teraz Tu
Lokalizacja: Bratnik

Re: Amy Winehouse

Post autor: Wojtuś »

Wielki żal, że taka artystka odeszła w tak młodym wieku! Choć ostatnie doniesienia prasy utwierdziły mnie w przekonaniu, że to się źle skończy jednak nie do końca wierzyłem jak usłyszałem o tym w radio. Naprwedę wielka szkoda takiedgo talentu!!!
Awatar użytkownika
angela2311
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 381
Rejestracja: 13 wrz 2010, 22:03
Ulubiony album: Dotyk, My, Perła
Ulubiona piosenka: Większość
Lokalizacja: Łódź

Re: Amy Winehouse

Post autor: angela2311 »

Boże jaki szok :shock: Miała nałogi to fakt, ale nie spodziewałam się tego. I niestety dołączyła do klubu 27. To straszne, że artyści odchodzą w tak młodym wieku. Duża strata dla muzyki, miała fajny i ciekawy wokal :( Amy, R.I.P. ;(
Awatar użytkownika
stinger
Linger
Linger
Posty: 932
Rejestracja: 17 sty 2009, 17:40
Ulubiony album: Dotyk,EG.EKG
Ulubiona piosenka: Trudno jedną
Lokalizacja: śląsk

Re: Amy Winehouse

Post autor: stinger »

Szok!
Dowiedziałem się dziś w nocy z wiadomości Radio Zet.
Cóż,sama do tego doprowadziła-alkohol,narkotyki,papierosy.To musiało się źle skończyć.

Przykre,że nikt nie potrafił jej pomóc,lub sama tą pomoc odrzucała.
Dla mnie była osobowością,bardzo lubiłem jej głos,ale niestety-sama wybrała taki los.

[*]
Awatar użytkownika
KrzysiekF
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7480
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:21
Ulubiony album: DOTYK
Ulubiona piosenka: Szyby
Lokalizacja: Tybet

Re: Amy Winehouse

Post autor: KrzysiekF »

Niestety , wielcy tak kończą. Najbliższe tygodnie na listach sprzedaży będą należeć do Amy...Z pewnością wytwórnie już tłoczą albumy ...na merlinie jej 3 krążki już są w TOP50.
Paulik24
Whatever it takes
Whatever it takes
Posty: 785
Rejestracja: 14 mar 2008, 17:48
Ulubiony album: Live'99
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Krosno- Podkarpacie

Re: Amy Winehouse

Post autor: Paulik24 »

Szok... Coś strasznego... Ale było wiadome, że kiedyś tak to się skończy. Wybitni odchodzą najwcześniej ;(
Awatar użytkownika
Charlie
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1288
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:04
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Nie proszę o więcej
Lokalizacja: Koszalin

Re: Amy Winehouse

Post autor: Charlie »

Weźcie skończcie bo wykrakacie i będziemy płakać za najwybitniejszą artystką naszych serc..
Oby talenty takie jak Amy były doceniane i w porę im pomagano w sferach psychicznych. Niech jej śmierć nie będzie powodem do nagrywania jej kawałków z raperami jak to się teraz dzieje z piosenkami Jacksona, lecz były nauczką dla tego co się dzieje z ludźmi którzy nie otrzymają w porę pomocy. :(
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amy Winehouse

Post autor: Blur »

Akurat Amy była bardzo doceniona za życia, więc nie gadajcie, jak ktoś się interesuje muzyką popularną to raczej wiedział kto to jest, bezwzględu na to czy ją lubił czy nie.
Ludzie krytykowali jej styl życia, ale dostała 5 Grammy, a Back to Black był najlepiej sprzedajacym się krążkiem 2007 roku - ponad 5,5 miliona kopii.
Co do narkotyków i alkoholu - wychodzę z założenia, że każdy jest kowalem własnego losu i jak ma słaby charakter to lepiej nie zaczynać takich eksperymentów, Amy sama wpędziła się do grobu, chociaż być może nie tego chciała, ale była po prostu za słaba.
Przeczytałem gdzieś, że Amy swego czasu powiedziała, że chciałaby umrzeć w wieku 27 lat i dołączyć do tego grona - Janis, Kurt, Jimi - udało jej się.

Przedwczoraj czytałem, że pojawiła się na koncercie swojej chrześnicy i nie wywołała burdy, myślałem że jest lepiej...
Awatar użytkownika
niuto
Lunatique
Lunatique
Posty: 2652
Rejestracja: 20 maja 2007, 13:36
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Nie proszę o wicej
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Amy Winehouse

Post autor: niuto »

Chociaż dzisiaj moglibyście darować sobie te złośliwości . Kultura tego wymaga .
Nie wiem jak można być tak nieczułym

Ona cierpiała na poważne choroby . Nikt nie mógł jej pomóc . To nie jest tak że chciała umrzeć . Jeśli tego nie rozumiecie to mi was żal
Rose, chyba jesteś za bardzo przewrażliwiona. Inne zdanie od Twojego zawsze odbierasz jak atak. Nikt tu Amy nie obrażał. Mnie również jest jej żal jako człowieka. Umarła młoda kobieta. Oczywiście alkoholizm i narkomania to choroby, w które popada się jednak z wyboru. Może jej śmierć będzie dla części młodych ludzi jakąś przestrogą.

Co do samej twórczości, to rzeczywiście kojarzą ją wszyscy, ale niekoniecznie potrafią zanucić jej piosenki. Myślę, że dorobek dwóch, oczywiście bardzo dobrych, albumów to nie powód żeby robić z niej legendę.
Awatar użytkownika
Blur
Chyba nie piszę za dużo, co?
Chyba nie piszę za dużo, co?
Posty: 4487
Rejestracja: 28 lip 2007, 22:23
Ulubiona piosenka: Room For Change
Lokalizacja: Warszawa

Re: Amy Winehouse

Post autor: Blur »

Rest In Peace Sweet Angel Amy
Perez Hilton o Amy.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Amy Winehouse

Post autor: Aro »

Przed chwilą na VIVIE nadano specjalny program "Amy Winehouse pamiętamy" w którym zagrano jej teledyski i występy live.
Fan25
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1474
Rejestracja: 16 maja 2010, 2:34
Lokalizacja: Łódź, Warszawa

Re: Amy Winehouse

Post autor: Fan25 »

Nie mogłem uwierzyć. Była piękną i utalentowaną kobietą. Szkoda. ;(
Ostatnio zmieniony 27 lip 2011, 17:55 przez Fan25, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
weroniuka
Niebo to my
Niebo to my
Posty: 1362
Rejestracja: 09 lip 2009, 16:07
Ulubiony album: MY
Ulubiona piosenka: Your High Day i Night
Lokalizacja: Lublin

Re: Amy Winehouse

Post autor: weroniuka »

Nie mogę uwierzyć, że Amy umarła. Strasznie mi przykro, bardzo ją ceniłam.
ODPOWIEDZ