VIP-y

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

VIP-y

Post autor: Grzechu »

Tutaj możecie pisać z jakimi sławnymi ludźmi się spotkaliście/rozmawialiście lub byliście świadkami jakiś śmiesznych sytuacji z nimi związanymi. Tylko może bez Edyty, bo to chyba większość ją widziała :wink:

Ja osobiście 'live' widziałem mało vipów : Natalia Kukulska, Kasia Kowalska, Urszula, Marcin Urbaś, Marek Plawgo, Maryla Rodowicz ( ma fajne Porshe :grin: ) Bardzo często widuje w Częstochowie Marka Perepeczko i wokaliste Formacji Niezywych Schabuff - Olka Klepacza. Zresztą ich trudno nie zauważyć - jak wejdą do takiego Empiku czy Media-Markt to pół sklepu zasłaniają :lol:

PS Mój kumpel mówił mi że widział na ulicy w Paryżu Alizee - podobno w realu jest okropna :lol:
Ostatnio zmieniony 02 sty 2005, 14:38 przez Grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dobi
Administrator
Administrator
Posty: 4258
Rejestracja: 23 gru 2004, 12:46
Ulubiona piosenka: Smocze wzgórze
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIP-y

Post autor: Dobi »

No wiec ja widziałem na żywo Mateusza Damięckiego, porozmawiałem z nim trochę i nawet dotałem autograf. Bardzo miły chłopak!
Z gwiazd muzyki widziałem na żywo na koncercie Kate Ryan.
Odkąd mieszkam we Wrocławiu widziałem więcej "gwiazd" np. te które były jako Vipy w Barze :grin: Np. braci Cugowskich, Przemysława Saletę, Bartka Wronę i aktorów którzy grają w "Świecie Według Kiepskich" :razz:
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: VIP-y

Post autor: Wiolinka »

ja poznałam sporo publicznych osób, głównie sportowców, ale jest ich tylu, że nie ma sensu wypisywać, każdy z nich jest na swój sposób uroczym człowiekiem i daleko mu do gwiazdorstwa :grin:
Jarrecky
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 220
Rejestracja: 08 gru 2004, 22:51
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: VIP-y

Post autor: Jarrecky »

Wiolinka pisze:ja poznałam sporo publicznych osób, głównie sportowców, ale jest ich tylu, że nie ma sensu wypisywać, każdy z nich jest na swój sposób uroczym człowiekiem i daleko mu do gwiazdorstwa :grin:
Jeżdząc na festiwal do Opola w zasadzie od 6 lat....spotkałem na zywo wielu polskich artystów, sportowcow, dziennikarzy. Nie bede tutaj wszystkich wymieniał, ale najbardziej byłem zadowolony, ze moglem zobaczyc na zywo Panią Grazynę Bukowską :lol: Było to w 2002 roku, kiedy Pani Bukowska w koncercie Superjedynek wręczała nagrode. Niestety nie pamietam dla kogo, ale wydaje mi sie ze dla Ich Troje. :lol:
Edyta14
Invisible
Invisible
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2004, 13:28
Lokalizacja: Międzychód
Kontakt:

Re: VIP-y

Post autor: Edyta14 »

Ja widziałam Edyta oczywiście, Halinke Mlynkovą(ta co kiedyś w Brathankach śpiewała), Małgorzatę Ostrowską, Eleni, Krzysztofa Krawczyka, Ich Troje i Mandarynę, Dżem, Pudelsów, Kazika (Kult). No i to chyba wszystko jak narazie... :) [glow=red][/glow]
Awatar użytkownika
betka
The story so far
The story so far
Posty: 557
Rejestracja: 10 gru 2004, 19:57
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: OnTheRun/KolorowyWiatr
Lokalizacja: wrocław

Re: VIP-y

Post autor: betka »

poznać nie miałam przyjemności, chyba że Mateusz Damięcki to VIP :lol:
podobno jestem spokrewniona z Hanną Banaszak 8)
a na żywo widziałam wielu jako że mieszkam w stolicy i chadzam czasem do teatru czy w inne miejsca gdzie bywają Vipy.... (łowcom autografów polecam lotnisko :D )
największe wrażenie zrobiła na mnie Maryla Rodowicz kiedy nie mogła zaparkować swojego Porshaka i Michał Żebrowski jak po jakimś przedstawieniu stał przed teatrem i był bardzo zdziwiony...tylko nie wiem czym- tym, że jeszcze dziewczyny się na niego nie rzucają czy może nikt go nie poznaje w tym jego zaroście... :wink:
Awatar użytkownika
Ravek
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 341
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:47
Ulubiony album: Live '99
Ulubiona piosenka: Linger
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIP-y

Post autor: Ravek »

Widzieć, a poznać to ogromna różnica. Widzieć na koncertach, czy też gdzieś na ulicy - widziałem sporo VIPów. A poznać i porozmawiać - hmmm tutaj już się nie popiszę. Przede wszystkim, Denisa Geislerowa - kojarzycie może z Metra, Kayah, no i Abra - Iwonka moja kochana:P Ale z Iwoną to mam baaardzo dobry kontakt :P Choćby telefoniczno-smsowy :D
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: VIP-y

Post autor: Wiolinka »

ja poznalam i znam wielu Vipów ale nie ma sensu o tym pisać, bo niektórzy z nich to moi dobrzy znajomi, więc jakos tak dziwnie by wyszło. Ale chce napisac o jednej , szczególnej osobie, mam teraz zajecia z filmu z Ania Dymna, jest bardzo ciepla osoba, zawsze chetnie rozmawia nawet po zajeciach ze studentami, Ania nie lubi tego szumu wokół siebie oraz ludzi którzy na jej widok popadaja w zachwyt, zawsze nam mówi,ze prawdziwy aktor to ten, co zyje z dala od fleszy i bankietów, bo talentu nie trzeab siłą pokazywac, talent taki jest bowiem zawsze widoczny! Chyba zapisze sie do niej na warsztaty filmowe :D
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIP-y

Post autor: B@r »

Zastanówmy... kogo VIPaśnego znam... siebie?
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: VIP-y

Post autor: Grzechu »

Cathy Dovbor pisze:Zastanówmy... kogo VIPaśnego znam... siebie?
Kasiu, o szefowej zapomniałaś...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIP-y

Post autor: B@r »

Szefowa? Aaaa Nina Tantiema. Ona cały cas baluje. Ja trzęsę tą stodołą.
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: VIP-y

Post autor: Grzechu »

Myślałem, że ją to tylko na bezludną zapraszają :roll:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIP-y

Post autor: B@r »

Zapraszają? Chyba wypraszają.
Awatar użytkownika
russmaxfan
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 339
Rejestracja: 08 gru 2004, 10:41
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: "Litania"
Lokalizacja: Warszawa

Re: VIP-y

Post autor: russmaxfan »

hmmmm, z naszych krajowych VIP-ow to widzialam wielu,nie chce mi sie wszystkich wymieniac :wink: Ale pamietam Anete Kreglicka, Kasie Skrzynecka, Anite Dabrowska, Przemyslawa Salete, Magde Molek no i nasza kadre zlotych medalistek w siatkowce. Z kilkoma utzymuje telefoniczno-smsowy kontakt 8)

z zagranicznych osobistosci widzialam : Aleca Baldwina, Matthew Perry ("Przyjaciele"), Sarah Fawcett ( serial Aniolki Charliego), Jessike Simpson i jej meza, a ze sportowcow : Sergio Garcie (golfista), Alexieja Yagudina (genialny lyzwiarz figurowy), z tenisistow i tenisistek to chyba widzialam wszystkich grajacaych od 1999 roku (niektorzy mnie rozpoznaja i nawet pogadac sie z nimi da, np. Arnaud Clement, Gaston Gaudio czy moj ulubieniec, Roger Federer).
Awatar użytkownika
Wiolinka
Linger
Linger
Posty: 924
Rejestracja: 08 gru 2004, 18:02
Ulubiony album: Dotyk; E.K.G
Ulubiona piosenka: Dziękuję ci
Lokalizacja: London-UK

Re: VIP-y

Post autor: Wiolinka »

russmaxfan pisze:hmmmm, z naszych krajowych VIP-ow to widzialam wielu,nie chce mi sie wszystkich wymieniac :wink: Ale pamietam Anete Kreglicka, Kasie Skrzynecka, Anite Dabrowska, Przemyslawa Salete, Magde Molek no i nasza kadre zlotych medalistek w siatkowce. Z kilkoma utzymuje telefoniczno-smsowy kontakt 8)

z zagranicznych osobistosci widzialam : Aleca Baldwina, Matthew Perry ("Przyjaciele"), Sarah Fawcett ( serial Aniolki Charliego), Jessike Simpson i jej meza, a ze sportowcow : Sergio Garcie (golfista), Alexieja Yagudina (genialny lyzwiarz figurowy), z tenisistow i tenisistek to chyba widzialam wszystkich grajacaych od 1999 roku (niektorzy mnie rozpoznaja i nawet pogadac sie z nimi da, np. Arnaud Clement, Gaston Gaudio czy moj ulubieniec, Roger Federer).

ale Juana Carlosa i Reinera Schuttlera nikt nie przebije :D
ODPOWIEDZ