Droższy internet od marca :(

Rozmowy na tematy nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Aro
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11050
Rejestracja: 07 mar 2005, 17:57
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Nieśmiertelni
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Droższy internet od marca :(

Post autor: Aro »

Telekomunikacja Polska podniesie od 1 marca ceny brutto usług dostępu do Internetu dla użytkowników indywidualnych.

Wraz z powrotem stawki VAT usługi podrożeją o 22 proc. W przeciwieństwie do innych operatorów TP obniżyła w zeszłym roku ceny, kiedy usługi zostały z VAT zwolnione. Abonenci usług internetowych TP będą zasilać budżet państwa kwotą ok. 200 mln zł rocznie z tytułu VAT.

W ubiegłym roku przychody TP z usług dostępu do Internetu wyniosły ok. 900 mln zł. Po raz pierwszy stałe łącza wygenerowały więcej niż dostęp wdzwaniany przez modemy telefoniczne.
No tak nie dość, że internet u nas jest najdroższy w Europie to jeszcze podnoszą ceny. Ja własnie dostałem rachunek i od marca płace za internet 7 złotych więcej. To bardzo dużo :!: :sad:
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: DeathlySilence »

No tak już jest jak na rynku jest monopolista - a do tego zagraniczny, któremu wisi co Polacy na to...a my jedno...'płać(z) głupia płać(z)'... :wink: :lol:

Ale z tego co kiedyś nasi politykierzy obiecywali (tak tak - obiecanki cacanki a głupiemu...no ale mioże coś wreszcie zrobią dla Nas obywateli) bedzie mozna odliczać jakaś kwote za neta z podatku - więc i takie coś dobre...jesli w ogóle wejdzie w zycie :wink: :roll:
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: alicja »

Była kiedyś taka piosenka, chyba zespół "Kury" wykonywał (:roll:)
w każdym razie piosenka miała tytuł "Telekomunikacja ch.... (bardzo niecenzuralne słowo, więc nie przytocze w całości... :wink: ) "

Myśle że ten utwór w 100 % oddaje to co sądzę o tej firmie i jej usługach... jak chyba większość Polaków, którym przyszło mieć z nimi doczynienia... a nie daj Boże jak neostrada zacznie szwankować i trzeba do nich zadzwonić... ja nie wiem kto tam siedzi na infoliniach... ostatnio kobieta gdy już kompletnie nie wiedziała o co chodzi, skwitowała "bo pani ma zły system zainstalowany w komputerze, i na pewno jakieś wirusy są.... i się wyłączyła... :shock: " dodam tylko że 2 dni wcześniej mój komp wrócił od informatyka po rzetelnym remoncie... no coments...
monia80
Impossible
Impossible
Posty: 1520
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:56
Ulubiony album: Wszystkie!
Ulubiona piosenka: Never will I!!!!
Lokalizacja: Myślenice

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: monia80 »

Kuzwa niech to szlag trafi chyba jestesmy jedynym krajem w unii , gdzie placi sie tak drogo za w dziesiejszych czasach juz podstawe do poruszania sie jakos w tym swiecie :evil:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: B@r »

No nie już się wsciekłem na maxa ja majątek zostawiłem w cafejce internetowej i nie mam zamiaru więcej :twisted:
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: B@r »

Akurat TPSA nie ma tutaj nic do gadania, ani nei zarabia. Po prostu - Państwo stwierdziło, że ma byc podatek i będzie.
marlena
Perła
Perła
Posty: 1041
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:00
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Coming Back To Love
Lokalizacja: warszawa

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: marlena »

trzypion pisze:Akurat TPSA nie ma tutaj nic do gadania, ani nei zarabia. Po prostu - Państwo stwierdziło, że ma byc podatek i będzie.
nie do konca panstwo - jestesmy w UE, a w unii jest podatek na internet wiec musi byc i u nas! (niestety)
Grzechu
Perła
Perła
Posty: 1038
Rejestracja: 08 gru 2004, 14:35
Lokalizacja: Posen

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: Grzechu »

alicja pisze:a nie daj Boże jak neostrada zacznie szwankować i trzeba do nich zadzwonić... ja nie wiem kto tam siedzi na infoliniach... ostatnio kobieta gdy już kompletnie nie wiedziała o co chodzi, skwitowała "bo pani ma zły system zainstalowany w komputerze, i na pewno jakieś wirusy są.... i się wyłączyła... :shock: " dodam tylko że 2 dni wcześniej mój komp wrócił od informatyka po rzetelnym remoncie... no coments...
Dokładnie :!: Kiedyś tesh miałem problemy z neo i po radach osób z infolini było jeszcze gorzej :? Zresztą osoba pracująca w Telekompropitacji Polskiej sama mi mówiła że w tej infolini to same tłuki pracują... Nie ci ludzie nie na tym miejscu :roll:

Stop monopolistom :!:
Ostatnio zmieniony 16 lut 2005, 19:32 przez Grzechu, łącznie zmieniany 2 razy.
alicja
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 280
Rejestracja: 08 gru 2004, 16:36
Lokalizacja: :)

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: alicja »

Nie ci ludzie nie na tym miejscu
Hihihi to stwierdzenie tyczy się nie tylko TPSA, wystarczyło "usterkę" pooglądać... :wink: No ale fakt, przez te rady tych na infolinii nie raz bym krzywde komputerkowi wyrządziła...
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: B@r »

Taaaaa, bo w Polsce to taki tani internet dotychczas byl, ze trzeba podniesc ceny.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: B@r »

Nie ceny, a podatki. I nie tyyle podnieść, co wycofac zwolnienie z podatku VAT. A to, że on wynosi 22% zamiast 12%, to inna sprawa.
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: B@r »

Racja. Wychodzi jednak na jedno >>> paranoja.
Awatar użytkownika
Marcin A.
Nieśmiertelni
Nieśmiertelni
Posty: 2143
Rejestracja: 10 gru 2004, 16:40
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Dotyk
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: Marcin A. »

Kurcze,ja już teraz z trudnością znajduję kasę na opłacenie internetu,a teraz jeszcze ta podwyżka.Ciekawe,za co jeszcze za chwilę będą kazali nam płacić?!!!!
Awatar użytkownika
B@r
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 11159
Rejestracja: 12 sty 2009, 18:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: B@r »

Znajdź tańsze rozwiązanie. zazwyczaj jest takie.
Awatar użytkownika
DeathlySilence
Uwaga, spammer!!!! :D
Uwaga, spammer!!!! :D
Posty: 5125
Rejestracja: 08 gru 2004, 15:29
Ulubiony album: Perła
Ulubiona piosenka: Gone
Lokalizacja: Słoneczne Mazury.

Re: Droższy internet od marca :(

Post autor: DeathlySilence »

Zazwyczaj...ja mam najtańsze jakie moze być (u mnie) - stałe łacze z abonamentem miesiecznym 28 zł z groszami - od marca ponad 30zł...predkośc, przepustowośc czy jak to tam się zwie malutka - ale nie narzekam - chyba 4KB/s - orietacyjnie 5MB pobieram w ciągu 20-30 minut :roll: :wink: To pomyslcie eraz sobei ile mi zajmie pobanie tych wszytkich plików 'wideło' z udziłem Edzi - najbardziej boje się o Sopot - ale nie bedzie tak strasznie jak z JUlia dałem sobie rade w 2 tygodnie :P :lol:
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ