10-lecie forum

Forum e-gorniak.com powstało w 2004 roku. 19 października 2004 podjęto pierwsze próby jego utworzenia; powstawały wtedy zalążki nowego forum. 7 grudnia 2004 forum przeniosło się na pojemniejszy serwer, zyskując tym samym możliwość lepszego rozwoju.

Mimo różnego natężenia prac artystycznych Edyty, jej fani zawsze byli z nią, a ona czuła tę obecność. 7 czerwca 2011 na forum odbył się internetowy czat z Edytą. Poprzedzał on premierę długooczekiwanego teledysku do utworu „Teraz – tu”. Edyta mogła się w ten sposób wirtualnie spotkać i porozmawiać ze wszystkimi forumowiczami.

Od 2012 roku pod adresem e-gorniak.com można znaleźć już nie tylko forum gromadzące największą społeczność sympatyków głosu Edyty Górniak. 10 sierpnia otwarty został serwis internetowy poświęcony Artystce, uzupełniający wieloletnią lukę w tej sferze.

Po upływie kilku miesięcy, 29 września 2012 w sieci pojawił się kolejny, duży dział poszerzający zasoby serwisu – zbiór wywiadów i publikacji prasowych. W ten sposób każdy, kto posiada dostęp do Internetu, zyskał możliwość ich lektury.

Rok 2013 przyniósł z kolei prawdziwy przełom. 14 lutego odbyło się otwarcie czegoś zupełnie nowego. W sieci pojawiła się Wideografia, platforma gromadząca materiały wideo – od krótkich pozdrowień, poprzez wywiady i programy telewizyjne, po występy muzyczne czy nawet całe koncerty tv.

Z intencji forumowiczów, w roku 2009 narodził się pomysł, aby utworzyć konkurs talentów wokalnych. Projekt przybrał nazwę „Jak Forumowicze śpiewają”. Powstały aż cztery edycje konkursu, w których oceniano rywalizację wokalną startujących w nich użytkowników. Ten internetowy plebiscyt był świetnym dopełnieniem muzycznego charakteru forum.

W roku 2014 mija 10 lat odkąd jesteśmy w sieci. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla Was konkurs z muzycznymi nagrodami. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto i odpowiesz na pytania. Powodzenia!

PRZEJDŹ DO KONKURSU