Edyta Górniak for NAOKO

Edyta Górniak × NAOKO

Jestem osobą, która potrafi i lubi podejmować ryzyko. Od bardzo dawna chciałam przekazać fanom mojej muzyki coś, co dla mnie jest prawdziwe nie mniej niż sztuka. Scena to tylko jedna z moich rzeczywistości. To co dzieje się poza nią to osobne, niezależne życie. O ile scena zobowiązuje mnie do wystawności, o tyle po zejściu z niej ponad wszystko cenię sobie komfort i wygodę.

Pomiędzy życiem rodzinnym i scenicznym jestem niemal w ciągłej podróży. Dlatego miękkość tkanin i swoboda ruchu zarówno w samochodach jak i samolotach są dla mnie nieocenione.
Kiedy poznałam młodą projektantkę, kreatorkę marki NAOKO odżył w mojej pamięci odkładany przez lata pomysł stworzenia linii, jaką sama wybrałabym dla siebie.

Na etapie procesu kreatywnego udało nam się także przemycić w sposób nienachalny treści, które od lat stanowią dla mnie filozofię życia. Doszliśmy wspólnie z marką NAOKO do przemyśleń, iż uniwersalność projektów, które powstały pozwala zaprezentować kolekcje szerszemu spektrum odbiorców.

MAKE A WISH to linia stworzona z myślą o ludziach, którzy wierzą w odpowiedzialność za własne szczęście. Potrafiących z dynamiką, ale i pokorą dążyć do celu, kreując przy tym silnie pozytywną aurę.

Druga linia TAKE A RISK to odzwierciedlenie osoby o silnym charakterze i komforcie wewnętrznym. Osoby zdecydowanej w działaniu, nie bojącej się ryzyka, wykorzystującej każdą chwilę swojego życia dla odkrywania inspiracji.

Edyta Górniak

***

Nowa linia dostępna w sprzedaży on-line od 6 czerwca pod adresem naoko-store.pl.

4 czerwca 2016

Dodaj komentarz