Edyta Górniak & Don - Andromeda

Premierowa „Andromeda”

24 listopada odbędzie się premiera radiowa najnowszej propozycji muzycznej od Edyty Górniak. Singiel zatytułowany „Andromeda” powstał dzięki współpracy dwóch znanych osobowości ze sceny muzycznej – duetu Donatan i Cleo. W procesie tworzenia utworu pretendującego do polskiego przeboju najbliższych miesięcy nie mniej ważny był udział Jarosława Barana, odpowiedzialnego za mix i mastering. Premierze utworu w sieci towarzyszyć będzie ilustracja w postaci lyric video, którą opublikujemy w Wideografii.

„Andromedę” usłyszymy w radio już w piątek, po godzinie 9:00 w porannym programie RMF.FM „Byle do piątku”. Edyta wraz z Donatanem będą gośćmi Daniela Ryka, któremu opowiedzą o kulisach tej niecodziennej współpracy. Po godz. 10:00 Edyta uda się do Radia ZET, by w audycji prowadzonej przez Marcina Sońtę i Mateusza Ptaszyńskiego „Dzień z Radiem ZET” przybliżyć okoliczności powstania utworu i zdradzić najbliższe muzyczne plany. Tego dnia „Andromedę” będą mogli poznać także słuchacze radia ESKA.

To jednak nie wszystko! Najnowszą piosenkę usłyszymy również na żywo – 25 listopada, w trakcie sobotniego finału ósmej edycji „The Voice of Poland”. Transmisja odcinka rozpocznie się o godz. 20:05 w TVP2.

23 listopada 2017

Dodaj komentarz